Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
warte polecenia...
Autor Wiadomość
SkiesSoBlue. 

Casos: 138
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-19, 21:38   warte polecenia...

warte polecenia książki typu P. Coelho, E.E. Schmitt, takie o życiu, jeśli czytaliście książki któregoś z tych autorów to wiecie co mam na myśli.;)
z góry dzięki.

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-19, 21:40   

"Oskar i pani Róża", może akurat nie czytałaś, hmm. No ale wszystkim polecam, piękna i wzruszająca książka. : )
Może jeszcze "Stowarzyszenie umarłych poetów", też świetna.

:mimi

baxena23 
popolciamama

Casos: 1484

Wysłany: 2009-09-28, 12:05   

Cytat
Oskar i pani Róża, może akurat nie czytałaś, hmm. No ale wszystkim polecam, piękna i wzruszająca książka. : )
Może jeszcze Stowarzyszenie umarłych poetów, też świetna.

Popieram :)
Jeszcze dodałabym Alchemika P. Coelho
With a word she can get what she came for.<br />
stairway to heaven

Gość

Casos: 1484

Wysłany: 2011-11-29, 23:56   

Oddajemy Wam do rąk 11 nr Soul Magazine. Jesteśmy magazynem pozytywnych treści, dla hedonistów, trendsetterów, ludzi wolnych myśli. Dla tych wszystkich, którzy kochają żyć, tworzyć i bawić się w swoim mieście! Oddajemy Wam siebie za darmo, nie inaczej. Dzięki Soul Magazine i „Datownicy” możecie być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi imprezami. Szukajcie go po kawiarniach, klubach, w akademikach oraz na stronie www.soul.pl/magazyn, a gdybyście i tam nie znaleźli wyślijcie swoje dane pod adres dystrybucja@soul.pl – Każdy z Was otrzyma prezent, a w numerach oprócz znakomitej treści, dużej ilości grafiki będą czekać kupony rabatowe i wiele innych. Najnowsze, 11 już wydanie Soul Magazine, zabierze Was do gorącej Afryki, orientalnego Wietnamu, jak zwykle rozbawi komiksem, przyniesie najświeższą dawkę informacji o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych nadchodzącego miesiąca, a przede wszystkim znakomicie odpręży. Chcecie więcej? Sprawdźcie naszego facebooka i portal społecznościowy soul pl.

Ewelin 

Casos: 598

Wysłany: 2014-11-27, 19:04   

Ja tam za Coelho nie przepadam.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-02-28, 03:11   

ja też nie, Coelho to taka literatura pseudo filozoficzna jak dla mnie

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2015-04-16, 07:26   

Niestety, to prawda. Już zdecydowanie wolę opowiadania Schmitta.

hipsterka 

Casos: 286

Wysłany: 2015-07-12, 08:52   

Schmitt też rzuca takimi oczywistościami w swoich książkach. Mimo to czytam je dla samej historii, a nie dla zawartych tam "mądrości życiowych"

bogucz 

Casos: 22

Wysłany: 2015-10-29, 15:57   

jakies erotyczne powiesci nacie do polecenie? tylko nie grej juz czytalam

ZoskaSamoska 

Casos: 12

Wysłany: 2015-12-10, 13:33   

Polecam z całego serca tą książkę - do tej pory jestem pod jej wrażeniem! Beaulieu Baptiste - Już nigdy Pan nie będzie smutny :spoko:
"Już nigdy Pan nie będzie smutny" to historia siedmiu dni walki o życie jednego człowieka.
Kiedyś Doktor miał marzenia. Kochał swoich pacjentów, w każdym widział dobro, a jak go nie znajdował, to szukał usprawiedliwienia. Teraz ma czterdzieści lat i nie umie już leczyć. Umarła jego ukochana żona, a on stał się chodzącym smutkiem. Doktor postanawia popełnić samobójstwo dziś wieczorem…
Nieoczekiwane ekscentryczna starsza dama proponuje mu pakt: on da jej siedem dni, a ona odwiedzie go od samobójstwa.
Kim jest? Skąd wie? Dlaczego i jak chce go ratować? – te pytania będziemy razem z Doktorem zadawać sobie do końca książki…

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-02-19, 18:28   

A z jakiego gatunku lubicie książki? Bo ja teraz nadrabiam zaległości z literatury fantasy dla nastolatków. Wolę najpierw przeczytać książki, a potem obejrzeć ich ekranizacje.

Hanys1 
Hanys

Casos: 72

Wysłany: 2016-03-10, 16:00   

W zasadzie do nie do końca książka, bo i format ma zeszytu - brulionu, ale na tyle jest to dla mnie "odkrycie" interesujące że polecam, otóż mam na myśli "Brulion zabaw dla każdego", a w nim stare i wiecznie żywe gry typu kółko i krzyżyk, statki, czy wisielec, najfajniejsze jest to że sa gotowe szablony. My w weekend wsiąkliśmy przy nim na kilka godzin.

elitka 

Casos: 96

Wysłany: 2016-03-18, 15:21   

Cytat
W zasadzie do nie do końca książka, bo i format ma zeszytu - brulionu, ale na tyle jest to dla mnie odkrycie interesujące że polecam, otóż mam na myśli Brulion zabaw dla każdego, a w nim stare i wiecznie żywe gry typu kółko i krzyżyk, statki, czy wisielec, najfajniejsze jest to że sa gotowe szablony. My w weekend wsiąkliśmy przy nim na kilka godzin.
Ale to fajne! znalazłam na stronei, nie ma opcji, zamawiam od razu dwa dla siosrty :)

AdamczykDominika 

Casos: 150

Wysłany: 2016-04-18, 17:15   

Zielona mIla

Arya 

Casos: 52

Wysłany: 2016-06-24, 14:20   

Właśnie skończyłam "Małe życie" i ksiażla zdecydowanie warta polecenia. Historia czwórki przyjaciół ukazywana przez kolejne lata. Poruszająca.

Odpowiedz do tematu