Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Książki dla nastolatek
Autor Wiadomość
Anisa 

Casos: 26
Medale: Brak

Wysłany: 2010-02-08, 17:54   Książki dla nastolatek

Jakie polecacie ksiązki dla nastolatek? Ja bardzo lubię powieści Jacqueline Wilson. A wy co czytacie?

jazzman 

Casos: 2

Wysłany: 2010-02-10, 06:42   

Dla nastolatek, czy nastolatków?:) Generalnie never mind...

Ja polecam wszystkie książki Eiona Colfera. Facet tworzy genialne i wciągające przygodówki. Kto czytał o Artemisie Fowlu ten wie. Własnie wychodzi jego nowa kniga "Lotnik" i ja osobiście jak tylko wpadnie na półkę w mojej księgarni to pobieram w ciemno:) Tym bardziej, że czytałem pochlebne recenzje na innych forach.

Są tu jacyś inni miłośnicy Colfera?

kropka9 

Casos: 18

Wysłany: 2010-11-13, 20:32   

przede wszystkim seria Ewy Nowak. :)

Safona 
Safona

Casos: 16

Wysłany: 2011-01-07, 13:09   

Obie panie są świetne :thumbsup:

brzoza 

Wysłany: 2011-02-16, 17:22   

Kilka dni temu w księgarniach pojawiła się nowość w dziele dla młodzieży, a mianowicie "Dziewczyna i chłopak wszystko na opak" Wendelin Van Draanen.
Już przeczytałam i na prawdę jest rewelacyjna ;-).

ametyst 

Casos: 14

Wysłany: 2011-03-02, 08:25   

O tak!!! Ja też polecam "Dziewczynę i chłopaka....";-) rewelacyjna książka, rzadko kiedy tak bardzo śmieję się czytając -)

carolajnnn 

Casos: 8

Wysłany: 2011-04-15, 15:46   

Polecam ''My Dzieci z Dworca ZOO''. Książka jest genialna, przeczytałam 3 razy i kiedyś na pewno jeszcze do niej wrócę.

brzoza 

Wysłany: 2011-06-09, 13:57   

"Dziewczyna i chłopak wszystko na opak" swoją drogą, ale jak ktoś lubi wątki z wilkołakami to polecam książki Bree Despain "Dziedzictwo mroku" i "Łaskę utraconą". Też się fajnie czyta ;-)

Gość

Wysłany: 2011-11-28, 20:13   

jest spoko

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532

Wysłany: 2011-12-21, 15:14   

Polecam wszystkie serie Joanny Chmielewskiej,nie będziecie się nudzić.

minnie44 

Casos: 10

Wysłany: 2012-07-08, 20:50   

Chmielewską polecam :spoko:
Dziewczyny... nie czytałam :zawstydzony:
Ewa Nowak mnie nie zachwyciła :thumbdown:

Ja teraz mam fazę na Panią C. Harris a niedługo (chyba nawet w tym tygodniu) wychodzi jej nowa powieść "Prawdziwe Morderstwa" :sweet:

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532

Wysłany: 2012-07-09, 08:59   

ksiazkidlanastolatekxd.bloog.pl/ - 184k .Zresztą najlepsze książki dla nastolatków piszą - Siesicka, Musierowicz i oczywiście Szklarski.Z całą pewnością nikt przy nich nudził się nie będzie. Warto sięgnąć po tychże autorów. :spoko:

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2012-12-10, 12:00   

Z książek dla nastolatek pewnie najbardziej nadałaby się Musierowicz. Ja lubię jednak również "Opowieści z Narnii" i "Niekończącą się opowieść" - też się chyba wpisują w temat :) .

mericka 

Casos: 6

Wysłany: 2012-12-11, 12:05   

Mi się bardzo podobała książka Pamiętnik Nimfomanki. Myślę, że Tobie też by się ona spodobała :)

Tom Tykwer 

Casos: 8

Wysłany: 2012-12-12, 17:25   

Moim zdaniem ostatnie bestsellery, które można komuś podarować pod choinkę :D
1. Houston mamy problem - Grocholi,
2. Atlas Chmur - David Mitchell
3. Igrzyska Śmierci,
4. Millenium trylogia
5. Magiczne drzewo,
6. McDusia,
7. Kochanie zabiłam nasze koty - MASŁOWSKIEJ,