Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiksy
Autor Wiadomość
Miron 

Casos: 82
Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-08, 14:31   

Cytat
A co sądzicie o komiksach Gaimana?

Jeszcze nie za dużo, bo to jestem z autorów, do których jeszcze się nie zabrałem, ale kiedyś chciałbym przeczytać "1602". Sporo jest tego zresztą, ale nie wiem czy z oszczędności, czy z czego, ale mam siły zajsć do kiosku kupić Giganta, a komiksy z innej tematyki już niestety trzeba bardziej tropić. Albo zamawiać przez neta lub przeważnie - jedno i drugie naraz.

elitka 

Casos: 96

Wysłany: 2014-05-13, 13:53   

A wiesz, ze Kaczor Donald w Polsce ma już 20 lat? :sweet:

kosmolog 2 
Generał wolny

Casos: 16

Wysłany: 2014-05-15, 14:53   

Kaczora Donalda się czytało kiedyś, i też kajko i kokosz był grany. To były dobre czasy. Niedawno znalazłem w garażu stare numery Giganta. Ach te opowiadania kryminalne z Myszką Miki i Superkwękim.
@elitka to fakt, Donald ma już 20 lat. Są z tym związane jakieś obchody na stadionie narodowym w Warszawie, ale dokładnie nie wiem.
W każdym razie, pomimo starszego wieku, nadal lubię czyta komiksy :)

kleo 

Casos: 80

Wysłany: 2014-05-15, 18:52   

U mnie najpopularniejszy był Tytus Romek i Atomek :cool2:

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2014-05-20, 07:35   

Ja nie lubię czytać komiksów. Mój brat namiętnie zawsze czytał "Kaczora Donalda". Ostatnio widziałam komiks o powstaniu warszawskim, bardzo mi się spodobał.

Miron 

Wysłany: 2014-07-11, 12:22   

A próbowałaś kiedyś czytać Kaczora Donalda? Bo naprawdę, komu dam przeczytać jakiś numer Giganta, to stwierdza, ze to nie jest jednak tylko dla dzieci i często prosi o jeszcze. :)

Alf 

Casos: 104

Wysłany: 2014-07-18, 08:16   

Cytat
A próbowałaś kiedyś czytać Kaczora Donalda? Bo naprawdę, komu dam przeczytać jakiś numer Giganta, to stwierdza, ze to nie jest jednak tylko dla dzieci i często prosi o jeszcze. :)

poważnie? ja jakoś nie miałem teraz okazji przeczytać. Ale to musi śmiesznie wyglądać jak osoba starsza prosi o komiks dla dzieciaków ;)

Miron 

Wysłany: 2014-08-20, 12:38   

Wiesz co, jak kupuje to widzę, żę biorą go dzieciaki, biorą starsi ode mnie na oko po 30. Dużo dziewczyn też czyta Giganty. :) Nowy tom - "wieczne wakacje" już w domu. :D

Alicja 

Casos: 10

Wysłany: 2014-09-11, 12:47   

Tak zaintrygowaliście mnie Donaldem że dziś kupiłam sobie na zajęcia nowego giganta "Fachowcy mózgowcy"
PS zawsze się zastanawiałam jak ci goście są w stanie tyle narysować żeby się wyrobić i skąd biorą tak fenomenalne pomysły !? :cool:

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2014-09-23, 07:51   

Uwielbiam "Fistaszki". Zawsze poprawiają mi humor i prowokują do myślenia.

Miron 

Wysłany: 2014-10-10, 12:14   

Królik - a co to?
Alicja - normalnie. :) Przecież w tych komiksach masz różnych rysowników, zdarzają się też przedruki z dawnych lat. Generalnie jednak to jest do osiągnięcia. W wielu krajach wychodzi to w takie formie raz na miesiąc. :)

Hanys1 
Hanys

Casos: 72

Wysłany: 2015-01-15, 17:06   

A ja teraz sobie moje ulubione Giganty zaprenumerowałam (taniej jest), extra opcja, po kioskach nie trzeba biegać wszystko pod nos i 2 numery gratis - już mi żaden nie umknie.

Arya 

Casos: 52

Wysłany: 2015-03-24, 14:18   

Cytat
A ja teraz sobie moje ulubione Giganty zaprenumerowałam (taniej jest), extra opcja, po kioskach nie trzeba biegać wszystko pod nos i 2 numery gratis - już mi żaden nie umknie.

pewnie, ze lepiej zaprenumerować, przynajmniej nie przegapisz żadnego tomu a i czasem wczesniej sie uda dostać jakiś ;) jutro oczekuje na "Niebezpieczny duet".
A ostatnio przyniosłam ze strychu stare Tytusy, to było jednak coś! :) te komiksy sie nie starzeją. zreszta jakby sie tak zastanowić to wieszkosc komiksów spokojnie można czytać będąc dzieckiem i 20 lat poźniej. Przecież stare Donaldy też mam do tej pory!

Miron 

Wysłany: 2015-05-07, 12:37   

Arya- to jest zaleta prenumeraty. :) Ale ostatnio jeszcze np. można kupić część archiwalnych tomów w promocji. Szkoda, że tylko dziesięć z nich, tzn. jest pięć pakietów po dwa tomy w jednym. Każdy kosztuje tyle co jeden nowy tom, więc się opłaca.

Arya 

Casos: 52

Wysłany: 2015-05-22, 12:43   

Cytat
Arya- to jest zaleta prenumeraty. :) Ale ostatnio jeszcze np. można kupić część archiwalnych tomów w promocji. Szkoda, że tylko dziesięć z nich, tzn. jest pięć pakietów po dwa tomy w jednym. Każdy kosztuje tyle co jeden nowy tom, więc się opłaca.

O spoko, nie wiedziałam, muszę przejrzeć swoje archiwa ;) na pewno czegoś tam mi brakuje. Bo z tych nowych to raczej nie zdarza mi się pominąć żadnego numeru. A dziś już mam ten najnowszy "ugotowany", wiec plan na wieczór jest ;)

Odpowiedz do tematu