Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiksy
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2011-11-29, 23:56   

Oddajemy Wam do rąk 11 nr Soul Magazine. Jesteśmy magazynem pozytywnych treści, dla hedonistów, trendsetterów, ludzi wolnych myśli. Dla tych wszystkich, którzy kochają żyć, tworzyć i bawić się w swoim mieście! Oddajemy Wam siebie za darmo, nie inaczej. Dzięki Soul Magazine i „Datownicy” możecie być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi imprezami. Szukajcie go po kawiarniach, klubach, w akademikach oraz na stronie www.soul.pl/magazyn, a gdybyście i tam nie znaleźli wyślijcie swoje dane pod adres dystrybucja@soul.pl – Każdy z Was otrzyma prezent, a w numerach oprócz znakomitej treści, dużej ilości grafiki będą czekać kupony rabatowe i wiele innych. Najnowsze, 11 już wydanie Soul Magazine, zabierze Was do gorącej Afryki, orientalnego Wietnamu, jak zwykle rozbawi komiksem, przyniesie najświeższą dawkę informacji o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych nadchodzącego miesiąca, a przede wszystkim znakomicie odpręży. Chcecie więcej? Sprawdźcie naszego facebooka i portal społecznościowy soul pl.

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532
Medale: Brak

Wysłany: 2011-12-21, 15:11   

Oj czytało się kiedyś,czytało,ale teraz nie mam zbyt wiele czasu ,a i też wyrosłam z tego typu broszurek. :spoko:

Shadow 
Shadow

Casos: 50

Wysłany: 2012-01-10, 01:49   

Osobiście nie posiadam komiksów,ale gdyby mnie było stać kupiłbym całą serie Dragon Ball :sweet:

A tak na poważnie to czytam sobie Mangi na Manga Library. Ostatnio skończyłem czytać Shaman King. Polecam

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2012-12-07, 14:27   

Kiedy byłam mała czytałam "Kaczora Donalda" :) . Teraz uwielbiam "Fistaszki" i zbieram namiętnie wszystkie ładnie wydane zbiory, które niestety nie są zbyt tanie, ale po prostu muszę je mieć na półce :) .

Fircylka 
Fircylka

Casos: 32

Wysłany: 2013-07-19, 19:12   

Ja czytałam Kaczora Donalda! Pamiętam, że co miesiąc były też dołączane ciekawe gadżety :) W sumie trochę "liznęłam" O W.I.T.C.H, ale już byłam dosyć stara więc szybko wyrosłam :P

Miron 

Casos: 82

Wysłany: 2013-07-30, 11:07   

Ficylka, a u nas w rodzinie Kaczora czyta dziewczyna :) , Ale to jest boskie, bo ona w wieku 8 lat już zabierała się za 250 stronicowy komiks. :) Jak byłem w podstawówce, to też czytałem Kaczora i tez zwykłe książki, ale w dobie, kiedy dzieciaki są przykute do komputera, widok sięgającej z własnej woli dziewczyny po komiks, to szok. :)

elitka 

Casos: 96

Wysłany: 2013-08-09, 13:35   

Ja też jestem dziewcyzną, nie wiem czemu się uważa, ze komiksy sa dla chłopaków :/ Czytam Giganta do dziś, choć moze nie każdy numer mam, ale na wakacje to super rozrywka.

Fircylka 
Fircylka

Casos: 32

Wysłany: 2013-08-13, 16:11   

Komiksy są tak samo dla chłopaków jak i dla dziewczyn. Ja tam do dzisiaj mam skłonność by kupić Kaczora Donalda:) Jedyna rzecz, która od wielu lat mojego dzieciństwa tak mocno się nie zmieniła ;)

mimi 

Casos: 14

Wysłany: 2013-10-14, 11:12   

Ja czytałam komiksy jak byłam młodsza. Przeważnie Giganta bo to jest dużo stron i było dużo śmiechu. Ale zawsze pamiętam była bitwa z bratem kto bezie mógł pierwszy przeczytać :D

Miron 

Wysłany: 2013-12-12, 13:59   

To ja mogę pochwalić się ostatnim dobytkiem: Megagiga "Nowa baśń" (500 stron:P) i grudniowy Gigant - "Pan i Pani. D", kolejne 250. To jest dopiero czytania. :)

mimi 

Casos: 14

Wysłany: 2013-12-16, 13:43   

Cytat
To ja mogę pochwalić się ostatnim dobytkiem: Megagiga Nowa baśń (500 stron:P) i grudniowy Gigant - Pan i Pani. D, kolejne 250. To jest dopiero czytania. :)

Pewnie już przeczytałeś :) Mi się dopiero teraz udało dopaść Megagiga !

Miron 

Wysłany: 2014-02-28, 12:49   

Przeczytałem a jak. :) Od tego czasu trochę się pojawiło, zwłaszcza w tym miesiącu, bo nie dość że ten Gigant był wypasiony pod względem treści, to jeszcze w lutym wychodził Mamut. Jest co czytać. :)

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2014-03-19, 13:43   

A co sądzicie o komiksach Gaimana?

Hanys1 
Hanys

Casos: 72

Wysłany: 2014-03-24, 16:37   

Kocham i zbieram do dziś ;-)

Alf 

Casos: 104

Wysłany: 2014-03-27, 11:10   

czytałem kiedyś komiksy transformrs,stawka wieksza niz zycie(od Taty dostałem) a teraz sa zabytkowe:P

Odpowiedz do tematu