Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Harry Potter
Autor Wiadomość
Adi 
Ojciec Chrzestny

Casos: 230
Medale: Brak

Wysłany: 2008-10-30, 13:20   Harry Potter

Jak dla mnie wszystkie czesci o Harrym sa genialne (chociaz moze to za malo powiedziane)... ale najbardziej podoba mi sie HP i Insygnia Smierci.
Ekranizacje filmowe dosyć ogólikowe, a obejrzec można z nudy

co wy myslicie o HP?

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2008-10-30, 14:07   

czytałem wszystkie części i podobały mi się. dla mnie była to odskocznia od rzeczywistości. chociaż nie byłem nigdy prawdziwym potteromaniakiem ;)

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2008-10-30, 14:26   

Ksiazka bardzo wciaga, przeczytalem I czesc i polowe II potem juz jakos nie mialem czasu ale planuje sobie poczekac az wyjda wszystkie czesci i kupic sobie zestawik :hyhy:

kondziu 

Wysłany: 2008-10-30, 15:15   

Cytat
wyjda wszystkie czesci i kupic sobie zestawik :hyhy:

już wyszły wszystkie :oczami:

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2008-10-30, 15:16   

Cytat
Cytat
wyjda wszystkie czesci i kupic sobie zestawik :hyhy:

już wyszły wszystkie :oczami:

Aha nie wiedzialem :wstyd: No to teraz trzeba qpic zestwik i zabrac sie za czytanie moze znajde troche czasu :)

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-10-30, 15:17   

tobiasty, chyba jesteś trochę zacofany, wybaczamy ;P
hiehiehie xD

ja czytałam wszystkie i wszystkie są genialne... w sumie... każdą czytalam przynajmniej 2 razy xD

a bo taka shiza na punkcie ksiązek xD

Elltharon Filarandrel 
wewnętrzne 'phie'

Casos: 1016

Wysłany: 2008-10-30, 17:02   

Hyh.. potter, to był mój pierwszy kontakt z fantastyka. Wg. mnie nie są genialne (umywają się przy Ziemiańskim, Dukaju, Sapkowskim etc), ale mają to 'coś'. To wspaniałe 'coś' zmusiło mnie do przeczytania wszystkich tomów po kilkanaście razy xD . To jest właśnie ten fenomen, zę większość fragmnentów znam na pamięć, a wciąż i wciąż pragnę je czytać.

Ulubiona postać? ; ) Lunka. I jej rzodkiewkowe kolczyki ; ).

Adi 
Ojciec Chrzestny

Casos: 230

Wysłany: 2008-10-30, 17:03   

Cytat
hociaż nie byłem nigdy prawdziwym potteromaniakiem

tez nie ale poczytac można :)

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Wysłany: 2008-10-30, 17:03   

Ja kocham ponad wszystko Hermione... Bo umiem w niej odnaleźć fragment siebie ;)

kondziu 

Wysłany: 2008-10-30, 18:39   

a ja pierwszy raz widzę, że każdemu te książki się podobają. zwykle są potteromaniacy i Ci, którzy uważają to za zuo xD

najbardziej śmieszmy mnie krytyka kościoła wobec tej książki. jak to tłumaczą 'oswajają umysł czytającego z praktykami charakterystycznymi dla satanizmu i neopoganizmu'. ale to chyba do siebie mają właśnie książki fantasy...

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Wysłany: 2008-10-30, 20:59   

to świetna ksiązka... a to, że ma taką a nie inną tematykę to nie jest jakiś wielki problem.

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2008-11-01, 22:19   

Też czytałem ale nie wkreciło mnie to. Wole raczej Trylogie Tolkiena

Marcus95 

Casos: 93

Wysłany: 2008-11-02, 11:17   

Przeczytałem wszystkie części i sądzę, że są one super :)

baxena23 
popolciamama

Casos: 1484

Wysłany: 2008-11-12, 17:03   

Ja również przeczytałam wszystkie części. Filmy? Jak na razie widziałam 5 części (bo tylko tyle wyszło ;) ) Książka jest lepsza – o wiele. Przed obejrzeniem Zakonu Feniksa w kinie przeczytałam książkę. Na sali gapiłam się w ekran jak głupia i zastanawiałam się gdzie jest ta i ta scena. Szkoda, że tyle ominęli... :znudzony:
With a word she can get what she came for.<br />
stairway to heaven
Ostatnio zmieniony przez baxena23 2009-03-31, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  

Elltharon Filarandrel 
wewnętrzne 'phie'

Casos: 1016

Wysłany: 2008-11-15, 12:56   

Cytat
Na sali gapiłam się w ekran jak głupia i zastanawiałam się gdzie jest ta i ta scena. Szkoda, że tyle ominęli... :znudzony:

Też byłam bardzo niezadowolona, jak widziałam film. NAJLEPSZE sceny, gdzieś pogubili. Zostawili tylko jakieś konkrety, żeby widzi - laik się nie pogubił. Za sucho było wg mnie. Dlatego też uważam, że książka jest o niebo lepsza.

Odpowiedz do tematu