Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Najgorszy film jaki widzieliscie
Autor Wiadomość
Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180
Medale: Brak

Wysłany: 2009-06-11, 20:49   

Chłopak dla mojej dziewczyny, czy coś takiego .. pojechałem na niego aż do Rzeszowa .. żałuje i to bardzo .. :bangin:

Roffy 
Bachmenka [-]LoVeR[-]

Casos: 210

Wysłany: 2009-06-12, 00:26   

dla mnie najgorszy z najgorszych co pamietam to był 21 gram :P
film taki dziwny ze przez cały czas ogladania nie wiedziałem o co chodzi ale i tak calego oglądnełem
;p

K-0 

Casos: 60

Wysłany: 2009-06-12, 11:58   

Najgorszy film jaki ogladalem to chyba "Slaughtered Vomit Dolls". Poszukajcie sobie w necie, ale ostrzegam: film nalezy do tych "ekstremalnie dziwnych"

Trupi2441 

Casos: 38

Wysłany: 2014-05-27, 14:30   

Gigli to był koszmar :)

Pocztylion 

Casos: 86

Wysłany: 2014-07-30, 11:34   

Kobieta w błękitnej wodzie

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2014-07-31, 12:48   

Każda część "Strasznego filmu" była dużo gorsza od poprzedniej.

Alicja 

Casos: 10

Wysłany: 2014-08-11, 12:44   

seria transformers i klątwa doliny węży...

transformery gorsze - bo przy okazji bycia nielogicznym i naiwnym filmem - psują mi dzieciństwo - no i oczywiście główna rola Shia LaBeouf którego nienawidzę bo psuje każdy film

Dżejkob 

Casos: 70

Wysłany: 2014-08-13, 14:37   

Generalnie wszystkie filmy od Uwe Bolla ;) Nie polecam

K-Katerina 

Casos: 20

Wysłany: 2014-08-27, 11:30   

Oglądałam kiedyś film o ludziach którzy nurkowali i ich łódź odpłynęła - bez nich. Nie pamiętam tytułu, ale przez całe 2h dryfowali w morzu, raz na jakiś czas przepłynął rekin czy była burza - poza tym nic się w nim więcej nie działo ;)

Figifeta 

Casos: 18

Wysłany: 2015-02-11, 22:04   

Oglądałam Istote ostatnio taki dobry mógł być to film a skopali go od połowy jak nie wiem co.

Iza kwiatkowska 
Iza kw ;D

Casos: 12

Wysłany: 2015-03-05, 19:23   

Nie polecam filmu donnie brasco ;D

DonVito78 

Casos: 36

Wysłany: 2015-03-05, 20:13   

A mi się żadna części Piły nie podobała :)

kurtki skórzane dla prawdziwych mężczyzn

ance 

Casos: 54

Wysłany: 2015-04-09, 15:06   

Lucy o_0

koloseum 

Casos: 102

Wysłany: 2015-04-14, 11:42   

lucy było spoko ;] ;] najgorszy jaki widziałem ostatnio to paranomal activity chyba 4 , no żenada

elitka 

Casos: 96

Wysłany: 2015-04-21, 10:35   

Coś z tych: sierpniowe niebo, obce ciało i kac wawa,,,

Odpowiedz do tematu