Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwester coraz bliżej
Autor Wiadomość
Cornela 

Casos: 150
Medale: Brak

Wysłany: 2012-11-29, 11:41   Sylwester coraz bliżej

Hej!

Moja ekipa wpadła na pomysł, żeby tym razem na Sylwestra śmignąć w Pieniny. Uwielbiam góry, więc chętnie bym pojechała. Jest tylko jedno małe "ale", a mianowicie - finanse. Obecnie nie jest u mnie z nimi najlepiej. I tak się zastanawiam, czy pożyczka to dobry pomysł w takiej sytuacji?

Pozdrawiam :)

mericka 

Casos: 6

Wysłany: 2012-12-11, 12:02   

Jeśli będziesz miała z czego spłacać to czemu nie. Chociaż ja bym na Twoim miejscu uważał z tymi pożyczkami, ponieważ możesz później spłacać gigantyczne raty.

Maciucha 

Casos: 36

Wysłany: 2012-12-18, 15:38   

To zależy ile tej pożyczki? Jeśli do 1 tys. to wydaję się jeszcze racjonalne, a i nie polecam szybkich pożyczek bo to złodziejstwo. Ciotka kiedyś pożyczyła z 500zł to musiała zwrócić prawie 2000. Uważaj co podpisujesz.

roland 

Casos: 26

Wysłany: 2012-12-18, 16:39   

pamiętaj po jednej ważnej zasadzie, im instytucja pożyczająca Ci pieniądze mniej "ostrożna" i mniej dokumentów od Ciebie chce, tym większa szansa, że potem będzie chciała zedrzeć z Ciebie większą kasę. Pożyczaj w prawdziwym banku!

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2012-12-20, 10:18   

Jakoś szczególnie nie ufam pożyczkom i sama bym pewnie żadnej nie wzięła. W tym roku jadę na zorganizowany wyjazd narciarski. Nie był nawet taki drogi, zresztą oszczędzałam na niego na kilka miesięcy przed Sylwestrem, ale zawsze tak robię, żeby móc pozwolić sobie na coś ciekawszego. Mam nadzieję, że będzie fajnie, bo już nie mogę się doczekać :)

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2015-11-11, 06:50   

I znowu święta i karnawał. Zastanawiałam sie długo, ale chyba skorzystam z oferty https://www.proficredit.pl Wezmę pożyczkę na zaświadczenie, którą można spłacać po 3 miesiącach od daty otrzymania. Czyli biorę w grudniu, a spłacam od lutego. Ta propozycja mi odpowiada, minie całe świąteczne szaleństwo i spokojnie spłacę raty.

Martynka87 

Casos: 10

Wysłany: 2015-11-25, 13:46   

Czy ktoś może już korzystał kiedyś z powyższej oferty pożyczkowej? Wybiram się na sylwesra na bal, moje miasto zamieszkania to Łódź, nie jest tutaj tanio i potrzebuję kasy :/

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2015-12-03, 23:14   

My mieliśmy nauczkę po zeszłym roku, żeby nie szukać czegoś na ostatnią chwilę, a mimo to w tym roku to powtórzyliśmy. Jak na razie szukamy jakiś ciekawych miejscowości tu https://dworzeconline.pl/info/podroze/polecane-miasta Boję się, że nie znajdziemy noclegu...

Marceli65 

Casos: 16

Wysłany: 2015-12-18, 19:19   

A ja też nie za bardzo mam kasę, ale wybieram się w tym roku na rynek we Wrocławiu. Darmowa impreza w doborowym towarzystwie i fajne zespoły będą :)

milena1m 

Casos: 22

Wysłany: 2015-12-22, 12:06   

Jeżeli koniecznie chcesz pożyczać to na pewno nie sięgaj po żadne 'chwilówki'. Na tym okradają najbardziej, dają od ręki nawet do 2000zł a potem umowę mają tak napisaną, że im musisz oddać nawet 2x tyle i nawet o tym nie wiesz...

stas21 

Casos: 6

Wysłany: 2015-12-26, 12:47   

Nie korzystaj z żadnych chwilówek, stracisz na tym więcej niż zyskasz. Najlepiej pożycz od kogoś z rodziny

harmidon 

Casos: 32

Wysłany: 2015-12-26, 13:29   

jak sylwester to zapraszam do Zakopanego ! :D :ba_dance:

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-10-14, 18:26   

A ja Sylwestra chyba spędzę w klubie. To tańsza opcja. Znalazłam kilka klubów dla 30 latków w Toruniu na sylwestra i porównuję jakie mają oferty. Do któregoś z nich na pewno się wybiorę.

trampki 

Casos: 214

Wysłany: 2016-10-30, 20:45   

A może impreza na własną rękę? Nie musi być droga, żeby być fajna. Wystarczy zadbać o ciekawe atrakcje i zabawy dla gości. Znajomi mówili mi o firmie Simspot http://krajowy.biz/firma,simsportpl , która wypożycza symulatory różnych zabaw i sportów. Co sądzicie o takim pomyśle na imprezę? Myślę, że goście będą się świetnie bawić :)

Liza 

Casos: 240

Wysłany: 2016-11-08, 09:36   

Ja chyba ze znajomymi w tym roku pojadę w góry. Jedna z koleżanek ma domek w Beskidach, może być super.

Odpowiedz do tematu