Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: tobiasty
2008-11-24, 16:29
Muzyka bez przekazu, imprezy , zachowanie ludzi
Autor Wiadomość
miu 
vintage

Casos: 310
Medale: Brak

Wysłany: 2009-03-31, 08:54   

Cytat
O czym oni w ogóle śpiewają?!, no i te wulgaryzmy, brrr

Znajdź mi proszę cię, teraz jakąś piosenkę hip hopu czy rapu (polskiego lub zagranicznego), która nie będzie w swoim tekście miała podtekstów do seksu, jarania itp. I uważam, że to nie ma przekazu. Moim zdaniem, są piosenki, które nie mają przekazu. Hip hop, to "muzyka" mówiona, więc o przekazie dźwięku trudno dyskutować, a o treści to już wogóle. Ludzie piją wódkę pod blokami i jest po prostu niesamowicie. Przekaz jest taki "do wszystkich dzieci, róbcie w życiu same fajne rzeczy (picie, ćpanie), a wyjdziecie na ludzi".

Gdyby mnie Romek zapytał co to HS, to wzruszyłabym ramionami bo nie mam pojęcia o co chodzi i pełno moich znajomych też by nie wiedziało, więc nie mów, że napewno wszyscy wiedzą co to jest.

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-03-31, 16:58   

Cytat
Cytat
O czym oni w ogóle śpiewają?!, no i te wulgaryzmy, brrr

Znajdź mi proszę cię, teraz jakąś piosenkę hip hopu czy rapu (polskiego lub zagranicznego), która nie będzie w swoim tekście miała podtekstów do seksu, jarania itp. I uważam, że to nie ma przekazu. Moim zdaniem, są piosenki, które nie mają przekazu. Hip hop, to muzyka mówiona, więc o przekazie dźwięku trudno dyskutować, a o treści to już wogóle. Ludzie piją wódkę pod blokami i jest po prostu niesamowicie. Przekaz jest taki do wszystkich dzieci, róbcie w życiu same fajne rzeczy (picie, ćpanie), a wyjdziecie na ludzi.

Gdyby mnie Romek zapytał co to HS, to wzruszyłabym ramionami bo nie mam pojęcia o co chodzi i pełno moich znajomych też by nie wiedziało, więc nie mów, że napewno wszyscy wiedzą co to jest.

Swoją wypowiedzią ukazujesz kompletny brak wiedzy na temat rapu.

miu 
vintage

Wysłany: 2009-03-31, 18:41   

Kabaczek, fakt nie mam pojęcia o tym. O polskim to wogóle nie słyszałam. Znaczy inaczej, słyszałam, ale dla mnie hip hop polski to samo co rap polski więc to wszystko jedno jak to się nazywa.

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-03-31, 20:17   

Cytat
Kabaczek, fakt nie mam pojęcia o tym. O polskim to wogóle nie słyszałam. Znaczy inaczej, słyszałam, ale dla mnie hip hop polski to samo co rap polski więc to wszystko jedno jak to się nazywa.

Zacznijmy od tego ze hip-hop to nie jest muzyka tylko hmm .. nazwijmy to subkulturą.
A rap to muzyka która się do tej subkultury zalicza. Nie istnieje coś takiego jak muzyka hip-hop.
Ale to nie o to tu chodzi, oceniasz muzykę nawet nie słuchając jej. Ile słyszałaś rapowych kawałków ?? i jakich ?

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-03-31, 21:23   

Cytat
która nie będzie w swoim tekście miała podtekstów do seksu, jarania itp. I uważam, że to nie ma przekazu
Chcesz ich setki ? I tak to własnie jest uszłyszą kawałek firmy czy kogoś innego kto głownie nawiązuje do rozrywek i policji i zaraz ,że cała reszta jest taka sama.. no super nie ma co.

Nie wiem co ludzie maja z tym hip hopem.. to jest styl zawierający rap i to wyłącznie on w tym wszystkim jest muzyką .

;x

miu 
vintage

Wysłany: 2009-04-01, 07:47   

Cytat
Nie istnieje coś takiego jak muzyka hip-hop

Więc, dlaczego nawet ludzie którzy są wielkimi znawcami tej waszej subkultury, mówią "ja słucham hip hopu". więc coś jest nie tak. Fakt, macie racje, sprawdziłam w internecie, że hip hop to kultura, więc tu zwracam honor.

Cytat
Ale to nie o to tu chodzi, oceniasz muzykę nawet nie słuchając jej. Ile słyszałaś rapowych kawałków ?? i jakich ?

Mój brat słucha w cholerę takich kawałków, co już doprowadza mnie do szewskiej pasji. Nie mam pojęcia kto to śpiewa, jakieś Peje, Donie, O.S.T.R czy jak to tam się nazywa i mam tego już serdecznie dość, bo tekst tych piosenek jest masakryczny. Owszem, owszem czasami te kawałki mają w sobie przesłanie typu "wychowałeś się w blokach(czyt. slamsach) nie jesteś gorszy od innych", ale tacy ludzi w swoim repertuarze mają może po jednej, po dwie piosenki. Reszta to "mógłbym cię *** na tylnym siedzeniu samochodu" Jakie to ma przesłanie?
Cytat
no super nie ma co.

Radziłabym Ci nie wtrącać do zdań takich dopowiedzeń, nic nie wnoszą, a Ty nie wydajesz się za bardzo przy tym rozgarnięta, bo wypowiedź staje się komiczna.

Siiii. 

Wysłany: 2009-04-01, 15:15   

Cytat
Radziłabym Ci nie wtrącać do zdań takich dopowiedzeń, nic nie wnoszą, a Ty nie wydajesz się za bardzo przy tym rozgarnięta, bo wypowiedź staje się komiczna.
Bo co ? grozisz mi ? To jest forum i o to właśnie chodzi.. to Twoje wypowiedzi są komiczne bo ja przynajmniej mam pojęcie o tym o czym Ty nie masz. A ,że mówisz o muzyce czyli o mojej miłości tym bardziej gdy widzę głupotę to muszę sprostować ..

miu 
vintage

Wysłany: 2009-04-01, 15:23   

Cytat
Bo co ? grozisz mi ? To jest forum i o to właśnie chodzi..

Nie, nie grożę, tylko poprawiam. Forum jest od tego, żeby pisać poprawnie i nie pisać byle czego.

Cytat
o ja przynajmniej mam pojęcie o tym o czym Ty nie masz. A ,że mówisz o muzyce czyli o mojej miłości tym bardziej gdy widzę głupotę to muszę sprostować ..

Fakt, że nie znam się tym co to hip hop a co to rap, to nie znaczy, że nie znam się wogóle na muzyce i jej przesłaniu. Wyraziłam swoje zdanie na temat tego czego Ty słuchasz i mam o tym kiepskie zdanie bo takie są moje odczucia do to takiego typu muzyki, więc nie atakuj mnie, proszę, bo tym samym pokazujesz brak tolerancji dla innych. Ja nie piszę, że Ci, którzy słuchają rapu to bezmózgie istoty, tylko mówię, że ten typ muzyki MOIM ZDANIEM nie ma przesłania.

Siiii. 

Wysłany: 2009-04-01, 15:34   

Cytat
akt, że nie znam się tym co to hip hop a co to rap, to nie znaczy, że nie znam się wogóle na muzyce i jej przesłaniu. Wyraziłam swoje zdanie na temat tego czego Ty słuchasz i mam o tym kiepskie zdanie bo takie są moje odczucia do to takiego typu muzyki, więc nie atakuj mnie, proszę, bo tym samym pokazujesz brak tolerancji dla innych. Ja nie piszę, że Ci, którzy słuchają rapu to bezmózgie istoty, tylko mówię, że ten typ muzyki MOIM ZDANIEM nie ma przesłania.
Ej ,ale co Ty mi tutaj mówisz o przesłaniu ? skoro ja w ogóle o czym innym mówię... to Ty uważasz ,że nie ma tekstów innych niż sex , alkohol itp.. i o to mi chodzi a przesłanie to druga strona medalu i o tym nie będe dyskutować.

miu 
vintage

Wysłany: 2009-04-01, 17:14   

Cytat
Ty uważasz ,że nie ma tekstów innych niż sex , alkohol itp

po 1. naucz się stawiać przecinki, po 2. uważam, że większość tych piosenek jest o seksie i alkoholu.

Siiii. 

Wysłany: 2009-04-01, 18:45   

Cytat
po 1. naucz się stawiać przecinki, po 2.
Po pierwsze to Ty mi nie będziesz dziewczyno mówić co mam robić. Jak będę chciała to będę pisała wszystko poprawnie bo umiem i nie muszę się niczego uczyć..
Cytat
uważam, że większość tych piosenek jest o seksie i alkoholu.
Haha.. ciekawe ile słyszałaś ,że uważasz ,że to większość.. dobra nie ma sensu z Tobą w tym temacie się zabawiać .. bo jeżeli masz pojęcie to o przecinkach.. podziękuje teraz nim ...

miu 
vintage

Wysłany: 2009-04-01, 18:48   

Cytat
Haha.. ciekawe ile słyszałaś

sporo, bo mówię ci, że mój brat słucha tego na okrągło, w dzień, w nocy, nawet budzik telefonu to jakaś rapowa piosenka.

Madman 
Hustler z Powołania

Casos: 78

Wysłany: 2009-04-02, 12:05   

No dobra są o seksie i alkoholu co z tego ? oni mają hajs więc mówią na co go wydają, chyba nie będą rapować mając 6 zer na koncie że żyją w rynsztoku aczkolwiek i tacy się znajdą...a tak nawiasem to od kiedy tracki z przesłaniem są gorsze od tych bez ?
Koleżanko jeżeli za rap uznajesz tracki Donia i Ostrego to ładnie z tobą...
Pierwszy to hip hopolowiec z zapędem homoseksualnym a drugi jest Hipokrytą zaprzeczającym swoje zdanie na każdej następnej płycie...

[ Dodano: 2009-04-02, 13:13 ]
Cytat

Znajdź mi proszę cię, teraz jakąś piosenkę hip hopu czy rapu (polskiego lub zagranicznego), która nie będzie w swoim tekście miała podtekstów do seksu, jarania...

np. Brotha Lynch Hung
tzw horrorcore ale pewnie tego nie ogarniasz jak reszta laików
Sabac Red rap o polityce zero "o jaraniu i seksie"
K-Rino, Ganksta N.I.P...
można by wymieniać do jutra...

miu 
vintage

Wysłany: 2009-04-02, 12:13   

Madman, kurcze, przecież podałam tylko co słucha mój brat, bo rozpusta mnie zaatakowała, że nie słyszałam, żadnej piosenki. Hmmm, a z tego co wiem, to Ci obaj panowie tworzą rap jak by tego nie nazwać. Przynajmniej zaliczają się do kultury hiphopowej.

Cytat
No dobra są o seksie i alkoholu co z tego ?

to, że słuchają tego nawet małe dzieciaki w wieku 12-14 i biorą z nich przykład. A moim zdaniem taki przykład to nic nie jest warty.

Madman 
Hustler z Powołania

Casos: 78

Wysłany: 2009-04-02, 12:19   

Cytat

to, że słuchają tego nawet małe dzieciaki w wieku 12-14 i biorą z nich przykład. A moim zdaniem taki przykład to nic nie jest warty.

12 - 14 letnie dziecko nie ma prawa sie tknąć takiej muzyki, więc pretensje należy kierować do rodziców którzy pozwalają na słuchanie tego typu muzyki a nie do wykonawców...

Odpowiedz do tematu