Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: tobiasty
2008-11-24, 16:29
Muzyka bez przekazu, imprezy , zachowanie ludzi
Autor Wiadomość
Buffalo 
FTS !

Casos: 982
Medale: Brak

Wysłany: 2008-11-24, 16:33   

Estetka, kontra, niestety taka prawda ze jest wiecej fanow komercji niz powagi ;)
niestety romek jest takim kolesiem co woli byc jednym z mliona niz jednym na milion
Rmku trafnie zaczoles rozmowe lecz nie przegadales tym co sie bardziej znaja moze swoim kolega takim czyms bys zaimponowal ale widzisz ;)
HS jak i prawie kazda muzyka ma swoj przekaz i wielkim dowodem jest na to nutka FTS !
<br />

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-11-24, 16:40   

Cytat
taka prawda ze jest wiecej fanow komercji niz powagi
wiem ,ale to nie znacza ,że ludzi którzy słuchaja Hs jak to pwoiedział Romek jest do zliczeniu na palcach.. bez przesady ;)

r0m3k 

Casos: 248

Wysłany: 2008-11-24, 20:44   

Cytat
Rmku trafnie zaczoles rozmowe lecz nie przegadales tym co sie bardziej znaja moze swoim kolega takim czyms

sam nie dalem rady :P - ale i tak samo w 2-ga strone
= remis :D

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2008-11-24, 21:09   

Cytat
sam nie dalem rady :P - ale i tak samo w 2-ga strone
= remis :D

może po prostu trafiłeś na forum gdzie ludzie mają większe wymagania i większe pojęcie o muzyce? nie ma tak, że coś napiszesz i wszyscy piszą tylko 'super', 'słitaśnie' itd. ;)

Cytat
Estetka, kontra, niestety taka prawda ze jest wiecej fanow komercji niz powagi ;)

jakoś nigdy słuchając muzyki nie kierowałem się liczbą fanów ;)

Move 

Casos: 25

Wysłany: 2008-11-25, 17:20   

Jedyny przekaz w muzyce jaki widze to: "niech bawi sluchaczy"...
Ok. 99.9% ludzi nie zastanawia sie nad sensem piosenki, bo po co?
Ważne by sprawiala przyjemnosc odbiorca.

A o gustach sie nie interesuje, to co dla jednych moze byc
kocia muzyka dla innych moze byc dzielem sztuki i moga widziec
w tym setki przekazow ktorych nie da sie opisac slowami.

Osobiscie nie lubie (lekko mowiac) HS, rap'u, Michaela Jeckson'a itp.
Wiec mysle ze moje zdanie jest obiektywne... :)

The Psychol 
Bebok xD

Casos: 542

Wysłany: 2008-11-25, 19:07   

Ludzie , ludziee ! Nie kłócić się .. każdy lubi to co lubi i tak już jest ... Spokój ! ;)

kondziu 

Wysłany: 2008-11-25, 20:52   

Cytat
Jedyny przekaz w muzyce jaki widze to: niech bawi sluchaczy...

nie tylko bawi, potrafi wyzwolić emocje, sprawiać radość, powodować łzy.. ale nie będę tutaj wymieniał, bo jest tego za dużo.

Cytat
Ok. 99.9% ludzi nie zastanawia sie nad sensem piosenki, bo po co?

tak samo przeczytać książkę i po co zastanawiać się nad jej sensem?

Cytat
Warzne by sprawiala przyjemnosc odbiorca.

z tym się zgodzę ;)

Cytat
Ludzie , ludziee ! Nie kłócić się .. każdy lubi to co lubi i tak już jest ... Spokój ! ;)

nikt się nie kłóci, to jest forum, więc sobie dyskutujemy.

Move 

Casos: 25

Wysłany: 2008-11-26, 15:59   

Cytat

tak samo przeczytać książkę i po co zastanawiać się nad jej sensem?

Ksiazka a muzyka to dwie rozne rzeczy, ale musze sie przyznac ze nie szukam ukrytych podtekstow po przeczytaniu ksiazki, analize tekstu skonczylem na szczescie w szkole i nie zamierzam do niej wracac. :)

A muzyka to muzyka, ja osobiscie nie wyobrazam sobie bym plakal przy piosence, albo by mi poprawila
humor w trudnych chwilach, niestety^^.
Pozatym nie jestem czlowiekiem ktory analizuje tekst piosenki, bo nie jest mi to do szczescia potrzebne...
Ma mi wpasc w ucho poprostu.

Moze gdybym mial dusze humanisty czy muzyka to szukalbym tresci...

r0m3k 

Casos: 248

Wysłany: 2008-11-26, 16:55   

co jak co ale muzyka na mnie np ma ogromny wplyw :D

lubie sobie posluchac srednio ciezkiego metalu jak mam zly humoreq zeby sie wkrecic bardziej :D

kondziu 

Wysłany: 2008-11-26, 17:55   

Move, na pewno gdybyś szukał czegoś więcej w muzyce to mógłbyś to porównać do książki, ale rozumiem Cię ;) ja cały czas podtrzymuje zdanie, że każdy gatunek muzyczny ma jakiś swój przekaz, tylko każdy rozumie to trochę inaczej.

kiśka 

Casos: 8

Wysłany: 2009-01-20, 15:11   

To ćpanie na imprezach mnie rozwala.. Niech każdy słucha sobie czego chce, ale chyba coś w tym jest, że ludzie przez muzykę wyrażają siebie... (Czy ją tworzą, czy jej słuchają....) Nie lubię muzyki tych wszystkich nygga- czy jak to się tam pisze... Właśnie jestem trochę zniesmaczona, bo zamawiam kuzynowi w merlinie płytę dr dree i snoop dogga, chociaż tyle, że za grosze akurat są, bo normalnie kasy by mi było szkoda... O czym oni w ogóle śpiewają?!, no i te wulgaryzmy, brrr
I nie piszcie mi, że jestem staroświecka;P

Buffalo 
FTS !

Casos: 982

Wysłany: 2009-01-22, 13:58   

niektorych moze wkurzac ciagle spiewanie o milosci i o tym ze przyjazn jest git ...
innych znow wkurza spiewanie o codziennosci ;x
<br />

Missy 
Gwiazdka

Casos: 120

Wysłany: 2009-01-22, 17:57   

A mi się wydaje, że ludzi <niektórych> nie wkurzają teksty tylko rytm. Na to w sumie w pierwszej chwili zwracamy uwagę, jak komuś się nie spodoba nuta to tekst też już się wydaje do kitu.

PsBoo 

Casos: 160

Wysłany: 2009-03-09, 16:58   

Cytat
jak komuś się nie spodoba nuta to tekst też już się wydaje do kitu.

W sumie ja czasem mam na odwrót. Podoba mi się tekst, a wykonanie zawalone (w mojej ocenie).

A wracając do tematu. Przekaz jest w tej muzyce w jakiej dana osoba ją znajduje. Czy uważa, że do przekazu wystarczy dobry bit, czy że może jeszcze dawka jakiegoś tekstu to już chyba indywidualna sprawa gustu i upodobań. o_0

kondziu 

Wysłany: 2009-03-10, 12:58   

Cytat
A wracając do tematu. Przekaz jest w tej muzyce w jakiej dana osoba ją znajduje. Czy uważa, że do przekazu wystarczy dobry bit, czy że może jeszcze dawka jakiegoś tekstu to już chyba indywidualna sprawa gustu i upodobań. o_0

w końcu zdanie, pod którym mogę podpisać się obiema rękami ;) gdyby przekazem miał być tylko tekst, to 3/4 gatunków muzycznych uważało by się za takie bez przekazu.

Odpowiedz do tematu