Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Pegazus
Autor Wiadomość
tobiasty 

Casos: 3292
Medale: Brak

Wysłany: 2009-05-01, 10:53   Pegazus

Pewnie kazdy z nas pamieta Pegazusa i godziny spedzone na grze w nasze pierwsze gry :zawstydzony: Az sie lezka w oku kreci :D Wiekszosc z nas juz nie ma Pegazusa i zapewne chciala by sobie pograc w stare gierki ]:-> Wiec zapraszam na ta stronke: http://www.nintendo8.com/toplist/more/ - Top 100 najlepszych gier na Pegazusa :D Oczywiscie na stronie jest o wiele wiecej gier :P

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-05-01, 11:37   

Taa pamiętam pegazusa ( ; miałam nie tak dawno jeszcze ,ale oddałam jakiemuś chłopcu ( ; Tyle kardridży miałam xD nie no jazda ;D
Stronkę zaraz odwiedzę :D

Tom@szek86 

Casos: 40

Wysłany: 2009-05-01, 13:43   

ha ha dzięki tobiasty fajna stronka przypomniałem sobie młode lata własnie gram w MARIO :spoko: :banany:

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2009-05-01, 13:44   

Cytat
ha ha dzięki tobiasty fajna stronka przypomniałem sobie młode lata własnie gram w MARIO :spoko: :banany:

To byla pierwsza gra jaka odpalilem po znalezieniu tej stronki :D

Ethan 

Casos: 288

Wysłany: 2009-05-01, 14:09   

co racja to racja :) te godziny sprzedzone grajac w Contre xD ehhh

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-05-01, 15:06   

oj grałam:) ahhh ten MArio :D

Erich Maria Remarqe

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-05-01, 21:04   

ohh, tak jako 11 latek prawie całee dnie spędzałem przed Pegazusem i grałem w Maria, contry jakiś bijatyki. Ehh wspomnienia ;) :zawstydzony:

Cinek 
Mam dużo CaSos...

Casos: 278

Wysłany: 2009-05-13, 21:01   

Oj aż się łezka w oku zakręciła. Mario, Contra, Tanki, Tetris, micro machines, piłki nożne, hokej na lodzie i bijatyczki.

Jak chodziłem do podstawówki to wciąż na tym grałem, mam sentyment do tej konsolki.

Don Corleone 
Im Legend...

Wysłany: 2009-05-13, 21:19   

Cytat
Oj aż się łezka w oku zakręciła. Mario, Contra, Tanki, Tetris, micro machines, piłki nożne, hokej na lodzie i bijatyczki.

Jak chodziłem do podstawówki to wciąż na tym grałem, mam sentyment do tej konsolki.

tiaa, szkoda ze te konsole już wymarły :(

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-05-13, 22:15   

no niestety wymarły, ale idzie kupić czasem:D a to było, jest i będzie, boskie... po prostu, wciąga;D nie to co teraźniejsze gry na pc - same wodotryski i nic więcej:/

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Don Corleone 
Im Legend...

Wysłany: 2009-05-14, 00:12   

Cytat
no niestety wymarły, ale idzie kupić czasem:D a to było, jest i będzie, boskie... po prostu, wciąga;D nie to co teraźniejsze gry na pc - same wodotryski i nic więcej:/

no, pc się pojawiły, pegazusy i inne takie konsole wygineły. Pozostały najnowsze PS2, PS3 i Xbox

k23 

Casos: 32

Wysłany: 2009-07-05, 13:35   

Też pamiętam :)
Zwłaszcza bijatyk na kompie mi brakuje :closedeyes:
Granie w te gry na nowym pc z emulatorem to już nie to samo bo grafika się rozłazi a szkoda.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-07-05, 13:36   

Tak to było coś, hit ubiegłego wieku. Miałem pegazusa i mam nadal :]

martine. 

Casos: 1405

Wysłany: 2009-07-05, 14:14   

łaaaa, ja też grałam! (; zawsze pykałam w mario, maltretowałam go, ale przechodziłam jakieś tam kolejne poziomy. >]

chillOut 

Casos: 112

Wysłany: 2009-07-05, 15:01   

Ooo ! I ja grałam ! Najbardziej ubiłam strzelanie do kaczek , talerzy . To były czasy :D
Mario też w sumie było niezłe , ale reszty gier nie mogłam ścierpieć , bo nie potrafiłam w nie grać . Jaka to była drama . Płacz i zgrzytanie zębami . Pamiętam do dzisiaj , jak wnerwiłam się na ?ółwie Ninja .
Gdy pegazus się zepsuł , granie minęło na jakiś czas . A potem kupiłam sobie jakiś dupny z Auchan za 40zł , który zepsuł się po miesiącu .

Odpowiedz do tematu