Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsole
Autor Wiadomość
Maddalena 

Casos: 306
Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-12, 11:48   

Przeczytałam, nie zrozumialam :D Mój brat na electro.pl jakąś konsole wypatrzył więc niech on sie martwi i czyta ze zrozumieniem czy opłąca sie to co chce kupic czy nie :)

SzikiMiki 

Casos: 136

Wysłany: 2015-10-12, 19:14   

Ja posiadam Xbox one oraz Ps4 :) przenośne mnie nie interesuja

Hubo 

Casos: 8

Wysłany: 2015-10-15, 23:45   

Mam xbox 360 i jestem z tej konsoli zadowolony.

bica100 

Casos: 2

Wysłany: 2015-10-22, 11:24   

konsole sa do du** ŚMIECIE

Miód

Miód

Miód

milena1m 

Casos: 22

Wysłany: 2015-12-22, 12:04   

Ja dostałam od starszego brata jego stare PS3 bo on sobie kupił PS4 i nie narzekam. Czasem sobie pogram w Far Cry 4 albo The Last of Us i mi wystarcza :)

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2016-04-18, 06:49   

Ja obecnie mam PS3, ale zastanawiam się nad kupnem PS4, choć na razie są to tylko gdybania i planowanie na nieokreśloną przyszłość :P

polecamspeca 

Casos: 20

Wysłany: 2016-04-22, 10:57   

Nie ma sensu przesiadać się na PS4. Brak fajnych gier.

marzena 

Casos: 34

Wysłany: 2016-09-24, 18:40   

Ja wole zwykly PC.

Ursyn 

Casos: 8

Wysłany: 2016-10-09, 17:43   

Mam konsolę ale gram ostatnio raczej sporadycznie.

Monia95 

Casos: 10

Wysłany: 2016-10-10, 07:51   

Ja mam PS4, wcześniej miałam PS3 i uważam, że różnica jest ogromna.
Gram ze 2-3 razy w tygodniu, godzinkę-dwie max :) .

Skirka 

Casos: 36

Wysłany: 2016-12-02, 13:18   

ja mam ps4, mam kilka gier. brat ma x boxa i ma kinekta i bardzo mu zazdroszcze :banany:

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2016-12-16, 09:23   

Niedawno nabyłam wreszcie PS4 i w sumie nie mogę się zgodzić z tym, że nie ma na nie fajnych gier, bo są! Mam już Diablo, Battlefornta, Batlefilda 1 i Hardline.

praktykant 

Casos: 50

Wysłany: 2017-02-08, 20:39   

PS4 Pro :thumbsup:

Compan 

Casos: 896

Wysłany: 2017-10-26, 15:10   

A ja dosyć nietypowo, bo najbardziej lubię konsolę Nintendo. Może też posiadacie? Jeśli chcecie to możecie sprawdzić sobie Nintendo 3ds sklep - http://powerplay.com.pl/k...na-nintendo-3ds . Można tutaj znaleźć naprawdę sporo ciekawych gierek na tę konsolę.

Odpowiedz do tematu