Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
zima
Autor Wiadomość
julkaa 

Casos: 16
Medale: Brak

Wysłany: 2012-11-08, 12:54   zima

hej!
macie juz jakies plany na ferie zimowe?
jedziecie gdzies? wolicie obozy czy wyjazdy na wlasna reke?
ja jade po raz kolejny z firma sun sport do bukowiny tatrzanskiej i bede szalec na desce :)
a wy?

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532

Wysłany: 2012-11-22, 11:34   

Wprawdzie zimy jakoś nie widać i chyba są marne szanse,ale ja i tak lubię ciepełko,więc raczej nigdzie się nie wybieram. No może, jeśli coś się zmieni, a będzie taka okazja, pojadę na kilka dni do Szczawnicy, to jedno z moich ulubionych miejsc. :D ;)

kamaho 

Casos: 10

Wysłany: 2012-11-22, 12:10   

Na początku chciałem ze znajomymi pojechać do Zakopanego, no ale ten plan legł w gruzach i teraz zostaję w domu :( może za rok się uda

borys87 

Casos: 6

Wysłany: 2012-11-24, 20:04   

W tym roku planuję wypad w Bieszczady. Jeszcze nigdy tam nie byłem, a podobno pięknie :)

forteca 

Casos: 2

Wysłany: 2012-11-26, 12:46   

to prawda. zima w Bieszczadach- coś wspaniałego! polecam

jqtnm 

Casos: 52

Wysłany: 2012-11-27, 14:51   

No ja się może nie na ferie, ale za to na sylwestra wybieram - do Zakopanego. Ogólnie jestem tradycjonalistą i lubię połączenie: zima + góry. :)

kubab1 

Casos: 22

Wysłany: 2012-12-05, 16:27   

Ja pewnie jak co roku zagoszczę na nartach w Krynicy

julkaa 

Casos: 16

Wysłany: 2013-01-23, 13:43   

widze, ze watek troche ucichl, a przeciez ferie trwaja! co prawda u mnie niestety juz prawie koniec, ale chcialam napisac, jak spedzialam ten czas. a wiec spedzilam go genialnie! kazdy moze pisac co chce na temat biur podrozy, ale ja juz teraz na pewno polecam tylko i wylacznie sun sport! maja po prostu najlepsza kdare i zawsze jest swietna zabawa!
a wy gdzies juz byliscie? gdzies sie wybieracie?

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2013-01-30, 11:39   

A ja w tym roku nie mam szans na zimowy wypoczynek - odkładamy kasę na wesele, jest jeszcze masa spraw do załatwienia i cały luty upłynie mi na rozwożeniu zaproszeń i jeżdżeniu za alkoholem i obrączkami... ":P Ale za rok sobie odbiję! ;)

Ewelin 

Casos: 598

Wysłany: 2013-01-31, 14:13   

Wyskoczę na weekend czy dwa na narty do Szczyrku.

nowacka 
nowacka

Casos: 36

Wysłany: 2013-12-13, 15:29   

jadę w Beskid Żywiecki tutaj cubus-event.pl/
do Wisły blisko, do Szczyrku blisko - narty, balanga i jedna wielka zimowa impreza :D

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2014-05-09, 08:31   

Chciałam w tym roku więcej pozjeżdżać na snowboardzie, ale jako, że zima była jak była to mi się niestety nie udało. Mam nadzieję, że taka tendencja nie będzie się utrzymywać w kolejnych latach. :|

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2014-08-21, 13:50   

Ja w zimie zawsze cenię sobie polskie tatry. Tata wynajmuje apartament w Zakopanem i zawsze chodzimy po górach, zjeżdżamy na nartach, a wieczorem jemy coś dobrego na mieście. Uwielbiam to.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2014-08-26, 18:56   

A ja nie lubię zimy, ani sportów zimowych. Jestem z tych, którzy tę porę roku spędzają pod kocykiem z kubkiem gorącej herbaty i książką/filmem.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2014-09-19, 14:29   

Powoli trzeba zacząć już planować jakieś narty.

Odpowiedz do tematu