Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Długi weekend
Autor Wiadomość
maselniczka 

Casos: 264
Medale: Brak

Wysłany: 2012-02-02, 06:43   Długi weekend

Wiecie, że w 2012 roku mamy kilka na prawdę długich weekendów? Można wziąć 2-3 dni wolnego i mieć nawet 9 dni wakacji :) Tak mniej więcej wygląda na przykład tegoroczny weekend majowy.

Jak lubicie spędzać długie weekendy? W Polsce, czy może zdarza się Wam wyjechać za granicę? Macie jakieś plany na ten rok?

[ Dodano: 2012-02-03, 15:05 ]
To może ja zacznę.

W maju często jeździliśmy nad Solinę i pływaliśmy żaglówkami - myślę, że to bardzo fajny pomysł na długi weekend.

Zawsze też monitorujemy portale z tanimi liniami lotniczymi: a nuż trafi się jakaś perełka ;)

malinka 

Casos: 12

Wysłany: 2012-02-16, 10:33   

No fajnie możne będzie gdzieś pojechać i odpocząć po zimie

maselniczka 

Casos: 264

Wysłany: 2012-02-16, 15:25   

W szczególności, że zima nie daje póki co za wygraną. Nie wiem jak jest u Was, ale Kraków jest zupełnie zasypany :)

morwa 

Casos: 142

Wysłany: 2012-02-17, 20:38   

U mnie też sypnęło więc szkoda tracić czas tylko w góry! O długim weekendzie jeszcze nie myślę.

kubab1 

Casos: 22

Wysłany: 2012-12-05, 16:37   

Masakra tyle tego wolnego że aż głupio tak w tym roku;P

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2012-12-31, 12:32   

Głupio to będzie w przyszłym roku, jak się skończą te długie weekendy... :devil:

morwa 

Casos: 142

Wysłany: 2013-03-19, 13:30   

Majówka zapowiada się długa. Jakie plany?

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2013-03-19, 14:06   

Plecak wypchany chińskimi zupkami na plecy i w góry :D . W tym roku stawiam na Słowackie Tatry i tamtejsze schroniska.

majanka 

Casos: 32

Wysłany: 2013-03-26, 22:59   

ja się wybieram w moje ukochane karkonosze, polenić się trochę w SPA do rezydencji Nad Wodospadem ;) )
Ah! Byle do weekendu!

rozgadany 

Casos: 86

Wysłany: 2013-03-27, 08:20   

Ja myślałem nad jakimś wypadem do Włoch czy Hiszpanii z jakiegoś grupona... ale przed nami jeszcze święta więc kilka dni na odpoczynek... więc siedzę w domu i nic nie robię :D

siumpurumpum 

Wysłany: 2013-04-03, 14:06   

Ech, ja bardzo chciałabym móc wyrwać się na kilka dni w Tatry, ale niestety w tym roku to niemożliwe :( Majówka przemknie bez echa w tym roku... Ale za to miesiąc później będę się byczyć gdzieś na chorwackiej plaży :D :P

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2013-04-09, 08:54   

No to wcale nie masz tak źle, skoro w czerwcu wybywasz do Chorwacji. Też bym tak chciała :)

Ewelin 

Casos: 598

Wysłany: 2013-04-09, 13:55   

Majówka nad polskim morzem. Mam tylko nadzieję, że nie skutym lodem.

siumpurumpum 

Wysłany: 2013-04-26, 09:58   

Królik, no nie mam się źle ;-) Ale z drugiej strony: gdy wszyscy będą wyjeżdżać na urlopy, ja będę już dawno po moim i będę się musiała męczyć w pracy :P

Marika94 

Casos: 22

Wysłany: 2013-05-01, 10:11   

Jadę właśnie do znajomych do Mielna, witaj długi weekendzie!!!

Odpowiedz do tematu