Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe miejsca w Polsce
Autor Wiadomość
Kamys 

Casos: 14
Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-25, 10:43   Ciekawe miejsca w Polsce

W tym temacie proponuję podawać ciekawe miejsca w których byliście lub macie zamiar odwiedzić w naszym pięknym kraju.

maus 

Casos: 26

Wysłany: 2014-10-30, 16:40   

polecam góry stołowe.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2014-11-19, 15:22   

Mazury, Malbork, pałacyk w Mosznej. No i góry oczywiście! Uwielbiam tam spędzać czas i co roku znajduję jakiś fajny nocleg, np. Zakopane apartamenty na ZakopaneApartamenty24.pl i tam jeżdżę. Szczególnie intensywnie w okresie zimowy, chociaż jest to nie tylko powodowane zimowy, górskim krajobrazem co uprawianymi przeze mnie sportami zimowymi ;) .

słomianka 

Casos: 234

Wysłany: 2015-02-06, 18:33   

Według mnie fajnym miejscem na odwiedziny w Polsce jest Warszawa. To takie dość nietypowe miejsce ale mało kto wpada na pomysł by pozwiedzać stolicę.Słyszałam ze Hotel Palatium ma niskie ceny za nocleg. Zawsze można sie tam zatrzymać a później ruszyć na podbój stolicy.

Arya 

Casos: 52

Wysłany: 2015-03-24, 14:29   

ja polecam jure krakowsko-czestochowska, a dokladniej okolice Ojcowa L( mozna sie poczuc jak w górach, jest przepieknie!

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2015-03-27, 11:00   

Ja myślę, że warto wybrać się między innymi do Sandomierza i Białowieży.

Eizzy 

Casos: 120

Wysłany: 2015-03-30, 12:36   

Hmmm, jeśli miałabym polecać od czego zacząć no to może od centralnej części naszego kraju, czyli - Mazowsze ;) . Jestem studentką TiR, a więc dla mnie piesze wędrówki to nauka, ale również hobby :) . Ostatnio na zajęciach planowaliśmy trasy szlakiem turystycznych obiektów sakralnych Mazowsza, za pomocą http://skarbiecmazowiecki.pl Istnieje możliwość nawet ściągnięcia aplikacji GPS, więc naprawdę wyjazd zapowiada się ciekawie i bez żadnych niedociągnięć :) Zobaczymy, ale już nie mogę się doczekać :)

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-03-31, 22:35   

też polecam jure, byłem tam ostatnio i fajne są tam zamki:)

reserved 

Casos: 30

Wysłany: 2015-04-22, 19:31   

Ja polecam Lubelszczyznę i Kazimierz nad Wisłą :) Piękne, dziewicze tereny. Byłam tam wielokrotnie, teraz jadę na majówkę do villabohema.pl. Czy ktoś się wybiera w te okolice? :)

justa 

Casos: 382

Wysłany: 2015-04-24, 11:15   

Bardzo przyjemnie jest w Białce Tatrzańskiej. Znajduje się tam świetny ośrodek. Termy:
http://www.termabialka.pl/
Wydobywają tam prawdziwą wodę termalną. Jest to jeden z większych parków wodnych w Polsce, znajduje sie tam świetne saunarium oraz strefa wellness. Ceny również nie są wysokie,

Okolica moim zdaniem bardzo ładna. Znajduje się tam wiele ciekawych szlaków. Nie ma również problemu ze znalezieniem noclegu. Jest taniej niż w Zakopanem .

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2015-05-19, 11:48   

Wstyd się przyznać, ale jeszcze tam nie byłam. Niebawem jednak to się zmieni, bo czeka mnie wyjazd integracyjny argentum-event http://www.argentum-event...ntegracyjne.htm . Paintball, quady, biegi na orientację... Strach się bać ;)

Maddalena 

Casos: 310

Wysłany: 2015-05-28, 17:35   

A ja mogę polecić Kraków :) To chyba najpiekniejsze miasto w Polsce. jeżdzę tam bardzo często i za każdym razem jestem nim coraz bardziej zauroczona. Ostatnio jak byłam to poszłam na obiad do restauracji Mekong- którą też moge z czystym sumieniem polecić. Kuchnia orientalna tak dobra że aż wychodzić sie nie chciało.

ginxa 

Casos: 6

Wysłany: 2015-06-05, 12:38   

Na krótki, kilkudniowy wypad polecam: Sandomierz, Białowieżę, Kazimierz Dolny i Nałęczów. Na dłuższe: góry, zwłaszcza Beskidy, Bieszczady, Tatry i Pieniny.

jankowsky 

Casos: 50

Wysłany: 2015-06-17, 14:30   

Ja polecam Zbąszyń, kameralnie ale ludzie niesamowici

freia 

Casos: 338

Wysłany: 2015-06-26, 11:08   

Pomysłów na weekendowe wyjazdy jest naprawdę dużo:

Lublin
Kraków
Hel
Sandomierz
oraz Kazimierz Dolny
Każde z tych miast ma swój niesamowity odrębny charakter. Odsyłam do bloga, na ktorym mozńa sobie poczytać również o polecanych na taki wakacyjny wyjazd kierunkach:
hMi osobiście bardzo podobało się w Krakowie. Świetne miasto.

Jeśli zdecydujecie się na jedno z tych miast odsyłam do strony wypożyczalni: http://www.avis.pl/ . Można w niej bardzo tani wypożyczyć sobie autko.

nie ma dwóch podobnych nocy,

dwóch tych samych pocałunków,

dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska

Odpowiedz do tematu