Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzony dom.
Autor Wiadomość
runforfun 

Casos: 958
Medale: Brak

Wysłany: 2016-03-31, 17:40   

Kupiliśmy dom w super miejscu na nowym osiedlu. Teraz jeszcze tylko Unistop wykona oznakowanie poziome grubowarstwowe i cała nasza okolica przestanie być placem budowy:)

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-04-04, 07:04   

Mi się marzy gabinet w domu, taki jak te: http://homebook.pl/inspiracje/gabinet. Póki co nie mogę przeznaczyć na to oddzielnego pokoju, ale spróbuję jakoś zagospodarować tę przestrzeń, którą mam.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-04-05, 12:19   

Pamiętajcie o jednej, podstawowej rzeczy. Bez względu na to, jakby nie wyglądał Wasz wyśniony dom, to najważniejsze żeby był bezpieczny. Mam na myśli montaż alarmu lub monitoringu. Wszystko się może zdarzyć, a dobrze wyglądający dom jest niezłą pożywką dla różnych rzezimieszków. Dlatego warto wybrać opcję najlepszego monitoringu od ediamond.eu, dzięki któremu nie tylko można czuć się bezpiecznie, ale i ułatwi odnalezienie określonej osoby, za sprawą wysokiej jakości obrazu.

okoli 

Casos: 74

Wysłany: 2016-04-15, 11:35   

Warto go jeszcze dobrze urządzić. My staramy się wybierać materiały najwyższej jakości. Świetnie sprawdzają się na przykład takie zlewozmywaki: http://www.zlewozmywak.pl...nokomorowe.html . Wyglądają o niebo lepiej niż ich blaszane odpowiedniki.

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-04-25, 16:12   

Poszukuję mieszkania we Wrocławiu. Na dom niestety mnie nie stać. Na https://luksusowemieszkania.pl/apartamenty/wroclaw widziałam kilka fajnych ofert, jednak nie wiem na które dzielnice warto zwrócić uwagę. Pomożecie?

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-04-26, 10:37   

Wymarzony dom trzeba samemu wybudować. Znaleźć odpowiednią ekipę, zamówić materiały, teraz nawet fugownicę można kupić online. A potem to już tylko posadzić drzewo i mieszkać :)

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2016-05-27, 11:21   

Często kupując mieszkanie czy dom musimy się posiłkować pożyczką. Zanim jednak zdecydujecie się na taki krok to warto zobaczyć tę stronę https://pozyczki-online.info/ Są tu różne firmy pożyczkowe, terminy i kwoty. Warto też poznać opinie klientów.

Liza 

Casos: 240

Wysłany: 2016-05-31, 09:55   

Mi też marzy się swój dom, z ogrodem i tarasem:), mam juz kilka pomysłów na jego aranżację, lubie zaglądać na strony o aranżacji wnętrz, stąd te pomysły na wystrój domu, choć dom tylko w marzeniach.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2016-06-03, 16:18   

Ja już mam swój wymarzony dom :) Jeszcze tylko narzuta dwustronna 220x240 i będę miała dom idealny :)

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2016-08-17, 17:39   

Znajomi w końcu zdecydowali się na kupno domu. Skłoniło ich do tego oczywiście pojawienie się dziecka. Szukają teraz mebli dziecinnych, żeby zadbać o wszystko dla swojego dziecka.

Lutka 
Panda

Casos: 880

Wysłany: 2016-08-22, 10:12   

Własny dom to fajna sprawa i z pewnością też spora wygoda, ale trzeba mieć do tego pieniądze i żeby kupić/wybudować i żeby potem urządzić i utrzymać. Niedawno oglądałam takie meble antyczne: antiquebeauty.eu/kategoria/meble/ i pomyślałam, że fajnie byłoby takimi antykami ozdobić dom, nadając mu niepowtarzalny klimat.

Olgierd 

Casos: 8

Wysłany: 2016-09-04, 22:59   

Ja bym chciał mieć własny dom z ogrodem gdzieś poza miastem,niestety na razie zostaje mi mieszkać w bloku.

bielicka 

Casos: 286

Wysłany: 2016-10-16, 09:38   

Ja myślę ostatnio o tym, aby przeremontować trochę salon. Planuję kupić nową kanapę, a także nową ławę. Nie wiem jednak, którą ławę najlepiej wybrać. Trafiłam na stronę https://www.mebel-partner...-lawy-do-salonu, wybór jest ogromny, a ja nie wiem, co mam robić ;) Jaki styl jest teraz najmodniejszy jeśli chodzi o wystrój wnętrz?

trampki 

Casos: 214

Wysłany: 2016-10-31, 17:41   

W moim wymarzonym domu musi znajdować się kominek. To zdecydowanie podstawa wszystkiego. Nie wiem jeszcze dokładnie jaki ale jestem pewna, że tam będzie. Wiele ciekawych modeli znalazłam na stronie http://sklep.kominki-vector.pl/. Mi się bardzo spodobały więc może i Wam wpadną w oko?

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-11-07, 11:39   

Ja teraz czytam same poradniki o ogrodach, bo chcę pomóc siostrze w urządzaniu. Teraz przeglądam kratki trawnikowe na portalu faar.pl/kratka-drogowa-trawnikowa-co-to-jest-kiedy-potrzebujesz/ bo muszę wybrać takie, które będą wytrzymałe i solidne.

Odpowiedz do tematu