Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzony dom.
Autor Wiadomość
runforfun 

Casos: 958
Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-31, 11:43   

Kupiłem jeszcze teraz zamek bramowy z Domatora. Jednak bezpieczeństwo jest bardzo ważne.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2016-01-03, 10:56   

Mój wymarzony dom będzie budowany na wiosnę. Na oku mamy już projektowanie wnętrz Trzebnica i liczę, że potoczy się wszystko szybko i bez komplikacji. Już nie mogę się doczekać :)

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2016-01-07, 15:23   

Marzy na sie własny dom, ale jeszcze mamy na głowie spłatę pożyczki w Profi Credit Mamy ją na rozwój firmy, co prawda na bardzo dobrych warunkach, nawet z możliwością darmowego odroczenia rat. Ale zawsze to zobowiązanie. A że nie chcemy działać na wariackich papierach, to chcemy skończyć jedno by zacząć drugie.

okoli 

Casos: 74

Wysłany: 2016-01-13, 19:30   

Już mam swój dom i teraz szykujemy się do remontu kuchni. Takie zlewy wpadły mi w oko: http://www.zlewozmywak.pl...podblatowe.html . Na pewno się na któryś skuszę:)

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-01-14, 10:22   

Ja także niedawno kupiłam nowy zlew. Postawiłam na granitowy - polecam.

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-01-26, 18:30   

Zastanawiamy się nad zainstalowaniem w domu sejfu. Jak piszą na: http://www.asib.pl/biznes...aki-sejf-wybrac sejf jest dobrym rozwiązaniem na schowanie tego, co jest dla nas najważniejsze. Sejf powinien ochronić nas przed włamywaczami.

Compan 

Casos: 916

Wysłany: 2016-01-29, 16:11   

Dom w sumie nie musi być duzy :) ważne jednak, zebym miał duży ogród! Moim zdaniem to podstawa :) Zimą może się pojawić problem z odśnieżaniem jednak wiem, ze firmy taki jak np http://odsniezaniewarszawa24.pl/ świadczą usługi i odśnieżają posesję :)

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-02-01, 11:25   

Tak naprawdę mały domek też można urządzić tak, żeby był przestrzenny. Tutaj http://homebook.pl/inspiracje/jadalnia znajdziecie kilka ciekawych pomysłów na jadalnię, warto z nich skorzystać.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2016-02-02, 11:11   

Ja sobie marze o domku z drewna w moim ogrodzie. Myślę, ze na wiosnę coś takiego się u mnie pojawi.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-02-02, 11:26   

No taki domek to świetna rzecz. Na pewno sprawi, że czas spędzany w ogrodzie będzie znacznie milszy.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2016-02-04, 05:39   

I jeszcze dodam, że jakbyście potrzebowali okien lub drzwi, to zajrzyjcie do sklepu Gama Salon w Oleśnicy koło Wrocławia. Bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i pomogą w razie potrzeby.

trampki 

Casos: 214

Wysłany: 2016-02-22, 16:13   

Polecam ogrodzenia panelowe warszawa. Sama mam takie u siebie na ogrodzie i bardzo mi odpowiada :)

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-02-23, 13:48   

Ja już taki dom mam, ale muszę teraz go doczyścić po remoncie. Myślę nawet o kupieniu adaptera do nilfiska czy karchera, żeby móc go swobodnie używać.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-02-28, 14:41   

Teraz jest moda na to żeby wszystko odbywało się zgodnie z naturą. Nawet są takie pomysły na aranżacje wnętrz. Nie chciało mi się w to wierzyć dopóki nie natrafiłam na artykuł na eu-eu.eu o ekoaranżacjach Muszę przyznać, że nawet mnie to zaciekawiło i spodobało mi się. Może uda mi się coś takiego wykaraskać u mnie w domu.

NimfaWodna 

Casos: 246

Wysłany: 2016-03-15, 20:31   

Fajne pomyły na aranżacje wnętrz znajdziecie tutaj http://superwnetrza.pl/ Niektóre pomysły są naprawde z głową! ;)

Odpowiedz do tematu