Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
World Trade Center i UFO?
Autor Wiadomość
Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542
Medale: Brak

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-01-01, 15:24   World Trade Center i UFO?

Na portalu Paranormalium.pl można przeczytać bardzo ciekawy artykuł >>Klik<< na temat tego czy przypadkiem na WTC nie napadły inne cywilizacje.

Co o tym sadzicie?

Sousuke 

Casos: 366

Wysłany: 2009-01-20, 01:54   

Bez przesady, trochę szacunku dla osób, które zginęły.

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-01-20, 18:39   

Cytat

A gdzie tu brak szacunku ??

Oglądałem o tym program i szczerze powiedziawszy sam już nie wiem czy wierzyć czy nie :)

MINr3 
gałąnzka.

Casos: 1516

Wysłany: 2009-01-20, 19:34   

Ale bzdury chyba że terroryści to ufoludki bo kto się zabija w imię wiary ?

Sousuke 

Casos: 366

Wysłany: 2009-01-20, 21:24   

Cytat
A gdzie tu brak szacunku ??

Wypisując takie głupoty.

Creep 

Casos: 134

Wysłany: 2009-02-18, 23:04   

Dla mnie to też bzdury i tyle.

!Fresh! 
FRESHcie

Casos: 1720

Wysłany: 2009-02-19, 14:12   

Nie mają już co wypisywać, że takie bzdury piszą? ehh o_0

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-02-20, 13:08   

Taak inne cywilizacje:P swiety mikolaj predzej xP

Erich Maria Remarqe

Krasia 
Pawłoholik<3

Casos: 604

Wysłany: 2009-02-20, 21:34   

Eeeh przecież to jakaś kreska czy obłoczek, jakiś dym czy Photoshop ;>
I od razu wyobraźnia w ruch... xd
dobijają mnie ;>

kryss 
SlU Gang Styl

Casos: 238

Wysłany: 2009-02-27, 20:19   

taaa BinLaden i społka kosmici no spoko ;/

Otwarta rana, ja znów sypię sól

Braterstwo tej samej niedoli

Los rzuca kłody pod nogi

Nerwy rwą się spod kontroli

Zawsze muszę coś spierd*lić

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-03-01, 15:37   

Tiaa a ja gdzieś czytałem ze to SAMOLOT Pasażerski porwany przez Talibów uderzył w WTC

...::: Zamiast Shift Wcisnął Enter i rozjebał Word Trade Center :::.... xD

[ Dodano: 2009-04-13, 22:13 ]
Cytat

Racja, szacunku troche.. Gównarzeria... xD haha nie no to był zamach, przeciez yy z tego co mi wiadomo

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-06-24, 09:21   

Z UFO raczej mało miało to wspólnego, jednak są poszlaki świadczące, o tym które tak na prawdę maja nas na celu skołować. To Amerykanie skrzętnie ukartowali konspirację aby mieć pretekst do zaatakowania Iraku. Natomiast drugim pretekstem na wypadek gdyby tamten nie wypalił miało być, że niby Irak ma broń masowego rażenia. I jak wiemy nie znalazł jej.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2009-12-22, 20:46   

Peek-A-Boo. A co to ? :)

Radoslavus 
Film Director

Casos: 212

Wysłany: 2009-12-27, 23:44   

Jeśli o ten temat chodzi to polecam obejrzenie tego filmu :
http://video.google.com/v...CQ&q=Zeitgeist#

WTC i nie tylko. Sprawa WTC jest bardzo dokładnie przeanalizowana - ale nie pod kątem UFO.
Film bardzo wiarygodny - POLECAM!

OPIS FILMU :

Duch epoki / Zeitgeist
Duch Epoki to film dokumentalny pokazujący i wyjaśniający jak społeczeństwo jest manipulowane przez rządy. Dokument ten dzieli się na trzy części. Pierwsza część dotyczy podstaw chrześcijaństwa i udowadnia, że chrześcijaństwo to splagiatowana wersja wcześniejszych mitów. Druga część jest związana z dniem 11. września, w którym odbył się najsłynniejszy atak terrorystyczny na World Trade Center oraz Pentagon. Według filmu za tym atakiem stoją służby USA. Trzecia część dotyczy banków oraz planu zniewolenia ludzi.

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-12-28, 13:13   

To UFO to całkiem niezły interes. :)

Cytat
Film bardzo wiarygodny - POLECAM!

Przepraszam, że zbocze z tematu.
Oglądałem.
To zwykła manipulacja o manipulacji.
Zbieranina przypadkowych faktów zebrana w ładnie brzmiąca całość, przyprawiona tajemnicza muzyczką, słowami ludzi skrzywdzonych przez władzę.
Częśc o religii jest.. no nie powiem prawdziwa... ale..
Na początek przyznam, że zgadzam się z poglądami przedstawionymi na tym filmie. Boga uważam za urojenie ludzkości, Kościół za ciągnąca pieniądze instytucję i wręcz mógłbym uzanc, że mam nieco poglądy w sprawach religii w stylu Niezstsche. I teraz mam pytanie. Co z tego? Jakie sa Wasze priorytrty o wchszechwiedzacy wyznawcy zeitgeista i potężni atrologowie? Pewnie uważacie, że człowiek, żyje by odkryc otaczający go świat na nowo? Gówno prawda. Człowiek żyje by byc szcęśliwym, a religia mu to szczęście zapewnia. Przeraża pranie mózgu robione w kościołach? Doprawdy? Primo, zeitgeist jest takim samym ideologicznym, używającym skomplikowanych sformuowań, epitetów i parafraz, by nadac znaczenie swoim słowom praniem mózgu, jak kościół, tylko o innym charakterze. Secundo ja Wam przyznam, że zazdroszczę tym ludziom w Kościołach. Zazdroszczę im wiary. Z moim pojęciem o religii wiara w Boga jest niemożliwa, czego żałuję. Dlaczego im zazdroszczę? Ta babcia w kościele słuchająca tego prania mózgu, będzie umierac z uśmiechem na ustach. Bez strachu przed wielka zzarna pustką. Bo będzie wierzyc w Boga. Co z tego, że religia chrzescijańska jest motem, z czym niestety musze się zgodzic? Co z tego? Religia została stworzona, by dawac ludziom poczucie bezpieczeństwa. I kogo to obchodzi, o wielcy wyznawncy zeitgeista, czy Jezus był repliką Horusa? Myslisz, że ta Babcia na łożu śmierci będzie się tym przejmowała? Spójrzcie w jakim kierunku to zmierza. Odkrycie prawdy jest dla nas ważniejsze od ludzkiego szczęścia. Te całe apokryficzne papierki, mające obalic kościół, to tylko papierki, to w sam raz by zachwiac religią, ale za mało, by zachwiac wiarą. Te Wasze znaki zodiaku, era wodnika... gdy tylko widziecie w necie, filmikm w którym jest jakiś materiał antyreligijny NATYCHMIAST wchodzicie. Bo to fajne posłuchac, jak jakis astrolog po kolei obala doktryny chrześcijańskie, co nie? Taka moda na antychrystów na sie narodziła. Teraz człowiek chce wiedziec, chcę dkryc, zatrzec utarte schematy. A jak widzi słowa: film o charakterze areligijnym, to zapomina o całym świecie. I Wy się dziwicie, że ten świat schodzi na psy?? Pewnie zaraz zawlicie to na ultrakonserwatywne poglądy kościoła? Pewnie zwalicie na odbywające się 500 lat temu krucjaty, co?

Co do Części o WTC to jak juz mówiłem jest to zwykła teoria spiskowa. jakich wiele.
Trzecia cześć to czysta manipulacja..
jeden kraj?

Każda prawdę da się udowodnić, mając odpowiednie źródła.
Ostatnio zmieniony przez Sajmon 2009-12-29, 02:22, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu