Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.
Co powoduje? niedokrwienie mózgu , aby uniknąć czasami wystarczą odpowiednie suplementy diety

Poprzedni temat «» Następny temat
Godzina szatana
Autor Wiadomość
Cosmos 

Casos: 54
Medale: Brak

Wysłany: 2010-04-06, 17:01   Godzina szatana

Godzina szatana czyli 3.15 w nocy, przeciwieństwo godziny śmierci Jezusa.

Cytat
Według niektórych moich znajomych o tej porze (jeśli już przyszło nam nie spać) mogą zdarzyć się różne dziwne rzeczy... Jedna koleżanka nawet stwierdziła, że jeśli już mieliśmy nieszczęście się obudzić o tej godzinie to należy gorąco modlić się do Boga o szybki sen i spokojną noc. Jeszcze inni twierdzą, że 3.15 to pora wzmożonej aktywności zła.

Autor: nieznany

Co o tym sądzicie? Ja myślę, ze to nie prawda. Tyle razy co się budzę o takich porach, nawet kilka razy o tej samej godzinie to nic mi się jeszcze nie przydarzyło, to samo tyczy się mojej rodziny.

Król szos jest tylko jeden!

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2010-04-06, 18:00   

Bujda...
O 3.15 nie raz szedłem z imprezy sam ciemną uliczką i nic się nie działo.

kakina 

Casos: 404

Wysłany: 2010-04-07, 13:22   

Pierwszy raz o czymś taki słysze :) Kto takie rzeczy wysmyśla? Sataniści?

sandusia 

Casos: 148

Wysłany: 2010-04-17, 14:42   

Hmm .. ja powiem jedno mi się jeszcze nic nie zdarzyło ale nasłuchałam sie kilku opowiadań na temat godziny szatana , demona itp .. i jeśli się w nocy budzę i widzę godzinę 3 to przeszywa mnie niepokój i próbuje jak najszybciej zasnąć ... i podobno jeśli ktoś przebywa sam w pomieszczeniu to się może coś zdarzyć ja na szczęście mam w pokoju siostrę tak to bym umierała ze strachu .

lifous 

Casos: 62

Wysłany: 2010-04-19, 19:50   

To wszystko to ściema, Ja teraz napiszę że:

Kod
o 2:35 70 % ludzi umiera

to to samo co on napisał :...:

Luwesdon 

Casos: 20

Wysłany: 2010-05-02, 13:03   

3:15 to faktycznie godzina szatana - o tej godzinie, zwłaszcza w piątki, wracają z imprez pijane drechole i można po gębie dostać:D nic innego jak szatan macza w tym palce.

Trzepocąca Rzęska 

Casos: 94

Wysłany: 2011-02-09, 23:21   

Dobre, dobre, dobre...bzdury.

Mantra 

Casos: 48

Wysłany: 2011-02-16, 13:26   

Może jest to Ta godzina, ale podobnie jak Wam nic mi się nie wydarzyło o tej porze. I nie chcę tego sprawdzać.

vlp 

Casos: 218

Wysłany: 2011-03-10, 00:56   

Cóż za straszliwa historia :) ...Tylko jakoś do mnie nie przemawia.

Ostatnio zmieniony przez vlp 2012-10-02, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  

Tomek5000 

Casos: 20

Wysłany: 2012-06-10, 15:28   

hehe te drechole mnie ubawiły ja na takich mam szatańskie glany na nogach....

buba 

Casos: 358

Wysłany: 2015-09-15, 10:54   

Nad ranem faktycznie jest najwięcej zgonów
https://www.youtube.com/watch?v=PbJP1Syog4o

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2015-09-23, 07:31   

A co wiecie o tablicy ouija? Bawiliście się kiedyś w coś takiego? Myślicie, że to bezpieczne?

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-09-28, 10:28   

Jeszcze mi się nie zdarzyło, ale myślę, że to może być świetna zabawa.

kluska511 

Casos: 42

Wysłany: 2015-10-28, 13:09   

Północ to godzina duchów a 3:15 to godzina sił nieczystych, kiedy drwią z trójcy świętej, o ile dobrze pamiętam. Gdzieś to już słyszałem, ale uważam, że to kompletna bujda :X

Arnold 

Casos: 34

Wysłany: 2017-08-18, 14:07   

Cytat
A co wiecie o tablicy ouija? Bawiliście się kiedyś w coś takiego? Myślicie, że to bezpieczne?

Ostatnio jeden streamer robił nawet streama z użyciem tej tablicy i nic się nie stało :D

Odpowiedz do tematu