Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łobuziara
2010-02-15, 15:54
Apel do ziemian
Autor Wiadomość
towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670
Medale: Brak

Wysłany: 2010-02-15, 11:41   Apel do ziemian

Kamraci!

Bałem się tego dnia jak każdy. Moje najczarniejsze wizje spełniły się...ten dzień nadszedł, dzień zagłady. To nie żarty. Większość z was nie wierzyła w istnienie pozaziemskich istot, będziecie musieli w nie uwierzyć, bo to one właśnie zaatakowały naszą planetę, one przyczynią się do naszej zagłady. Apeluję o mobilizację, tylko wspólnymi siłami możemy pokonać najeźdźcę. Musimy stawić mu czoła, to już nie tyle co sprawa honoru, a sprawa naszego życia i przyszłości naszych dzieci. Jak sobie wyobrażacie byt swojego potomstwa pod całkowitą kontrolą istot pozaziemskich? No właśnie...nie wyobrażacie sobie, bo to się w głowie nie mieści. Walka będzie ciężka, ja wiem o tym, jednak obalenie wroga jest godne poświęceń! To nasz dom, nasze miejsce, na którym mieszkamy, i to my jesteśmy zobowiązani go bronić. Obcy już są na naszej planecie, byli od zawsze wśród nas, jednak dzisiaj 14 lutego 2010r. w ten walentynkowy dzień kosmici postanowili nas wyeliminować, nie dajmy się! Domyślam się, że nie dowierzacie w moje słowa, uwierzcie, wyjdźcie przed swoje domy i zobaczcie w niebo. Tak, nie zobaczycie nic bo oni są niewidzialni, ich niewidzialność jest jest przewagą dla nich. Zginie nas wielu w tej wyczerpującej walce, ale nie na darmo. Brońmy się jak na ludzi przystało. Mamy przecież potężną broń nuklearną, którą możemy wykorzystać przeciw obcym. To kosmiczne ścierwo zasługuje tylko na jedno, na śmierć. Ziemianie zwracam się do was! Nie zabijajmy siebie, zlikwidujmy kosmitów. Może ich nie widać, ale macie na szczęście mnie. Bóg wyznaczył mnie jako inicjatora rewolucji przeciw kosmitą. Moje oczy ich widzą, tylko ja ich widzę, albowiem widzę w podczerwieni, bo zostałem wybrany Boską mocą! Obcy mają swoją bazę na Antarktydzie, gdzie przygotowują swoją armię humanoidów. Oni najpierw zniewolą nasze umysły, aby potem manipulować strukturą ziemską od wewnątrz. Musimy być świadomi aby nie zawładnęli naszymi umysłami. Zanim jednak kosmici przypuszczą ostateczny atak, minie trochę czasu, który my musimy wykorzystać, aby samemu się zmobilizować! Bóg powiedział mi, że kosmici prosto z Antarktydy udadzą się do Burkina Faso, gdzie w zmowie z dzikimi plemionami rzucą szamański urok na świat. Z Burkina Faso udadzą się do Rosji, zaskakując ją od strony Syberii. Udadzą się stamtąd w głąb kraju gdzie zapanują nad głowicami nuklearnymi. Odetną dopływ gazu do części Europy. Zaatakują głowicą jądrową USA - główne mocarstwo militarne. Zaczną niszczyć infrastrukturę komputerową, świat będzie trzymany w szachu.
Rodacy! Póki możemy, póki mamy jeszcze szansę, musimy zapobiec inwazji już teraz. Do broni, a ja was poprowadzę.

Z poważaniem:
towarzysz Stalin

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2010-02-15, 12:26   

Super! 14 luty... Więc wczoraj zginęłam :niepewny:
Niech sobie 'inwazjują'. Będziemy mieć nowych ziomów na Ziemi.

Erich Maria Remarqe

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-02-15, 12:35   

Cytat
Więc wczoraj zginęłam

Nie czytałaś dokładnie! Wczoraj postanowili zniszczyć nas, ale na atak ostateczny z ich strony będziemy czekać.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-02-15, 14:13   

Ja zawsze wierzyłem, że istnieje inne życie poza nami i może obserwują nas od dłuższego czasu...
Po co mamy z nimi walczyć, skoro jeśli tu dotarli to przewyższają naszą technikę o tysiące lat, mogli by nas zniszczyć teraz - ale po co, co im to da ?

Może wpadli tylko po cukier ? xD

btw, widziałeś film "Kontakt" ? ;)

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-02-15, 14:23   

Ziemia jest dla nich ważnym punktem strategicznym.

Cytat
mogli by nas zniszczyć teraz

Wiedzą, że jesteśmy w posiadaniu broni nuklearnej, a przygotowania trwają tak długo ponieważ chcą uderzyć z maksymalną siłą.

Łobuziara 
uaaa.

Wysłany: 2010-02-15, 14:23   

Cytat
na atak ostateczny z ich strony będziemy czekać.

Fajnie. Ja jestem cierpliwa. Będę czekać. ;]

Erich Maria Remarqe

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-02-15, 14:27   

Cytat
Fajnie. Ja jestem cierpliwa. Będę czekać

Chcesz czekać nic nie robiąc? Musimy działać...wszyscy działać!

Łobuziara 
uaaa.

Wysłany: 2010-02-15, 14:32   

Cytat
Chcesz czekać nic nie robiąc?

Tak właśnie chce zrobić.
Cytat
Musimy działać...wszyscy działać!

Jak chcesz to działaj. Tak, może i wszyscy, ale ja się na to nie piszę. Wszyscy z wyjątkiem mnie ,

Erich Maria Remarqe

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-02-15, 14:40   

Cytat
Jak chcesz to działaj. Tak, może i wszyscy, ale ja się na to nie piszę. Wszyscy z wyjątkiem mnie ,

Bądź przygotowana, że zostaniesz pojmana przez kosmitów w czasie inwazji, i nie licz na naszą pomoc. Odwracasz się od nas, my od ciebie.

!Fresh! 
FRESHcie

Casos: 1720

Wysłany: 2010-02-15, 15:50   

Co mają znaczyć te wypociny?

Johnny A 
Sensei Blood

Casos: 294

Wysłany: 2010-02-15, 16:20   

Rzeczywiście - kosmici atakują :

http://niewiarygodne.pl/k...ml?ticaid=69a61

:drunk:

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Wysłany: 2010-02-15, 16:49   

Johnny A, o_0
co to jest ??!

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2010-02-15, 16:53   

mnie to wygląda na zmasakrowaną lalkę barbie z nie całkiem zmasakrowanymi włosami, wczepioną w poskręcany konar. ;D

:mimi

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Wysłany: 2010-02-15, 16:57   

nie wiem, ale chcę widzieć autopsję tego :kijem:

Johnny A 
Sensei Blood

Casos: 294

Wysłany: 2010-02-15, 16:58   

Podobno to dziewczyna w moim avatarze bez makijażu o_0 .

Odpowiedz do tematu