Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Pieniądze;p
Autor Wiadomość
adiszwagier94 
adiszwagier

Casos: 4
Medale: Brak

Wysłany: 2010-05-22, 08:25   Pieniądze;p

Cześć. Czy ktoś z was próbował kiedyś zarabiać w internecie? Ja od niedawna próbóje i chciałbym posłuchać opini innych użytkowników, ale też pomóc tym którzy chcieliby zarabiać i niewiedzą za co sie zabrać. Nie są to duże pieniądze, ale do kieszonkowego można sobie dorobić:)

gregusz 

Casos: 56

Wysłany: 2010-05-22, 14:18   

Można zarabiać. Pytanie tylko co Cię interesuje (poza kasą oczywiście). Wszelkiego typu surfbary sobie odpuść. I z określeniem że "nie są to duże pieniądze" to ja się nie zgodzę :)

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-05-23, 10:57   

Cytat
Cześć. Czy ktoś z was próbował kiedyś zarabiać w internecie?

tak, próbowałem, zarabiałem...
zarobiłem ok. 600zł i głośniki Logitech a poświęcałem temu 2-3 godziny dziennie przez 11 miesięcy więc w przeliczeniu 70gr. za godzine - słabo :P

wiem też, że napisałeś tego posta by szukać refów* :D
Ja się bardziej starałem bo nawet ulotki drukowałem

* ref - referral, polecony, człowiek wciągnięty w system, nowy gracz zarabia na siebie ale przy okazji dostarcza bonus osobie która go w to wciągnęła w postaci np. 100% swoich zysków :)

stronę najlepiej zrobić a nie spamować na forach i mieć kilka set albo tysięcy takich pod sobą...
potem wychodzi 1 - 5 zł za godzinę/ 24h / 7dni w tygodniu za nic nierobienie ;]

gregusz 

Casos: 56

Wysłany: 2010-05-23, 13:52   

Lechoo91, a co takiego robiłeś? Co takiego polecałeś? 600zł na 11 miesięcy to mało :)

bey 

Casos: 2

Wysłany: 2010-07-27, 00:23   

W ogole zarabianie przez net jest co tu dużo gadać, mało sensowne ;) Już lepiej przez ten poswięcany czas nauczyć się czegoś przy pomocy można zarabiać prawdziwe pieniądze ;)

-ofe.pl

-rankingi.pl

Green fairy 

Casos: 2

Wysłany: 2011-07-07, 13:13   

Cześć. Byłby ktoś z was zainteresowany dobrze płatną pracą we własnym domu? W wyznaczonych przez siebie godzinach? Znalazłam jakiś czas temu dość ciekawą ofertę... Polega to na tym, że musicie zalogować się na pewnej stronie i wykupić ofertę (koszt ok. 30 zł). Potem waszym zadaniem jest zaproszenie na tą stronę jak największą ilość ludzi. Za każdą osobę, która dzięki wam się tam zaloguje i wykupi ofertę dostajecie 75 zł. Czyli początkowy koszt zwraca się praktycznie od razu. Jeśli zaprosilibyście jedną osobę dziennie to miesięczna wypłata wyniosłaby 2250 zł.
Szczerze powiedziwaszy na początku byłam strasznie scepytcznie do tego nastawiona, ale spróbowałam. I się udało... To fajna sprawa, bo można zarabiać cały rok a nie tylko w wakacje, nie jest potrzebne żadne wykształcenie, nie ma określonego minimalnego wieku ....

Jak będziecie chcieli więcej konkretnych informacji i link do tej strony piszcie : )

W internecie jak najbardziej da się zarabiać. I to całkiem dobrze : )

Compan 

Casos: 896

Wysłany: 2017-07-25, 12:52   

Jeśli szukacie dobrego konta bankowego, to powinniście zajrzeć do http://www.konto-studenckie.pl/millenium.php . Moi zdaniem jest to bardzo dobre miejsce, w którym szybko i sprawnie porównacie sobie oferty banków.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2017-07-26, 07:47   

Dużo osób poleca wypełnianie ankiet, myślałaś o tym? Zerknij sobie na ten portal https://app.connectionsky.com/register.php?partner=sxr4uW Oprócz ankiet dają też inne zadania, a Ty zyskujesz nagrody, rabatu, a nawet oddają część kaski za zrobione zakupy :)

justa 

Casos: 368

Wysłany: 2017-08-10, 10:19   

Wypełniałam kiedyś ankiety.I myslałam, że zarobię na tym jakies konkretne pieniądze. Co się okazało to to,ze zarobiłam na tym kilka złotych w miesiącu. Tak więc zarzuciłam . Sporo roboty a zarobki praktycznie zerowe. Nie wiem kto jeszcze się na to nabiera....

W sieci można zarobić, ale wymaga to pewnego doświadczenia no i odrobiny ryzyka. Jeśli jesteście dobrzy w grach hazardowych to polecam kasyna internetowe. Z racji tego,ze można tam zarobić konkretne pieniądze.
Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

Odpowiedz do tematu