Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Giełda
Autor Wiadomość
123mamut 

Casos: 22
Medale: Brak

Wysłany: 2013-09-28, 14:12   Giełda

Znacie jakieś dobre forum tematyczne o giełdzie?

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2014-02-25, 17:27   

Ja znam kilka, właściwie jak wpiszesz w google inwestycja + forum to znajdziesz na pierwszych stronach kilka wartościowych. Na jednym z nich przeczytałam opinie na temat w co lepiej inwestować: obligacje czy lokaty? Właściwie zdania były mocno podzielone, niektórzy woleli bardziej bezpieczną formę lokat, inni natomiast myśleli raczej w perspektywie większego zysku, jakie dają obligacje.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2014-04-08, 13:14   

Dla każdego "dobre forum" może oznaczać co innego, wszystko zależy od tego, czy jest się znawcą tematu, który chce wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami z innymi giełdowymi graczami, czy też jest się laikiem, który chciałby zdobyć informacje potrzebne do rozpoczęcia inwestowania.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2014-07-24, 09:44   

Cytat
Dla każdego dobre forum może oznaczać co innego, wszystko zależy od tego, czy jest się znawcą tematu, który chce wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami z innymi giełdowymi graczami, czy też jest się laikiem, który chciałby zdobyć informacje potrzebne do rozpoczęcia inwestowania.

Wydaję mi się, że jednak mimo wszystko 'dobre forum' to będzie forum na pewnym poziomie merytorycznym - nawet laik nie chciałby przecież dostać błędnych informacji. Choć warto też wcześniej trochę zapoznać się z tematem i poczytać np. artykuły inwestycji w obligacje korporacyjne, skarbowe czy w akcje. Bo na takie forum musimy też wejść z pewną, przynajmniej podstawową, wiedzą, a nie jako 100% amator.

Alf 

Casos: 104

Wysłany: 2014-07-24, 12:56   

zgadzam sie z przedmówczynią a forów jest dużo o tej tematyce :)

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2014-10-13, 09:38   

Zobacz tutaj. Znajdziesz na tej stronie sporo informacji z dziedziny finansów.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-03-31, 02:08   

Podobnie jak przedmówcy uważam, że najlepszym wyjściem na te czasy są obligacje korporacyjne. Wiele na ich temat można się dowiedzieć na stronie www.superobligacje.pl. Dobrze jest zadbać o swoją przyszłość.

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2015-06-30, 08:22   

Myślę, że ciekawą formą inwestycji jest też crowdfunding, czyli dostarczanie funduszy na rozwój nowych przedsiębiorstw i czerpanie zysków z ich rosnącej wartości.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-11-09, 12:30   

Czytałam o inwestycjach w obligacje korporacyjne na tekstodajnia.pl i zainteresował mnie ten temat. Myślę, że to bardzo ciekawa forma dodatkowego zarobku. Jest ryzyko, ale też można sporo zyskać.

tiktak 

Casos: 264

Wysłany: 2016-01-12, 13:21   

A ja myślę, że na tych forach to tylko można dostać na głowę, bo ile osób, tyle różnych opinii, później wychodzą z tego dyskusje z których nic nie wynika.
Sama myślałam o tym, żeby spróbować inwestycji na forexie. Nawet ostatnio trafiłam na informację tutaj: http://gregsecker.pl/bilety?source=brand że 30 stycznia ma być w Warszawie szkolenie na temat Forexu prowadzone przez Grega Seckera.
Facet ma opowiadać między innymi o tym, jak wykorzystać specjalny program do tego, żeby odwalał jakieś 80% roboty tradera.
Myślicie, że warto?

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2016-07-15, 14:56   

Giełdy pewnie bym się trochę bał:) To raczej nie dla mnie. Czytam teraz o tym jak otrzymać dywidendę na blog.squaber.com. Wydaje się to całkiem sensowne rozwiązanie.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-10-21, 11:34   

Można również spróbować swoich sił w obligacjach korporacyjnych, które w ostatnim czasie zyskały na popularności. Można dowiedzieć się o tym więcej zaglądając tutaj http://bestcapital.pl/dla...e-korporacyjne/ i próbując znaleźć dla siebie jak najkorzystniejsze rozwiązanie.

buba 

Casos: 350

Wysłany: 2016-10-25, 15:32   Re: Giełda

Cytat
Znacie jakieś dobre forum tematyczne o giełdzie?

Może nie forum, ale tematyczne rozmowy na temat giełdy https://www.facebook.com/groups/261343580883765/. Jak najbardziej merytoryczne.

Odpowiedz do tematu