Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie szybka pożyczka
Autor Wiadomość
lolitaa 

Casos: 58
Medale: Brak

Wysłany: 2013-07-26, 09:26   Gdzie szybka pożyczka

Możecie mi poradzić gdzie mozna dostac syzbką pożyczkę - 500zł przez internet?

Karolsz 

Casos: 76

Wysłany: 2014-05-20, 17:57   

Zapytaj na http://www.comperia.pl/forum
Myślę, ze na tym forum szybko Ci odpowiedzą, a co najważniejsze uczciwe i rzetelnie. Generalnie pomocni ludzie tam są bardzo. Możesz także znaleźć dużo informacji o kredytach, pożyczkach itp
A swoją drogą to już nie lepiej jakiś większy kredyt wziąc, albo chcoiaż od rodziny pożyczyć a nie pozyczke na wysoki procent??

hejlo 

Casos: 36

Wysłany: 2014-05-22, 09:01   

no sprawdzlaam ta comperie i rzeczywiscie fajna stronka

Compan 

Casos: 896

Wysłany: 2015-02-09, 15:08   

Uważam, że przed wzięciem pożyczki warto zapoznać się z konkretnymi ofertami banków. Na http://www.monetto.pl znajdziecie profesjonalną pomoc oraz opinie o pożyczkach i kredytach. Sprawdźcie.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2015-02-19, 11:57   

No tak, najpierw szybka pożyczka, a potem trzeba szukać pomocy prawnej w Słupsku czy w innym mieście, gdzie zaciągamy długi.

Compan 

Wysłany: 2015-03-31, 10:53   

Zawsze można wziąć pożyczkę dla zadłużonych, lecz jeśli mamy pewność, że ze spłatą pożyczki nie będziemy mieli żadnego problemu to uważam, że pożyczka to nic złego. Zawsze przyda się kalkulator kredytu gotówkowego - http://www.forum-kredyty....towkowego.1254/ .

pozyczkasa.pl 

Casos: 2

Wysłany: 2015-05-26, 21:13   

pierwsza lepsza chwilówka jednak zdecydowanie polecam te, które mają pierwszą darmową. A jest to np vivus. Tylko pamietaj aby oddać w terminie bo potem promocja przepada i musimy zapłacić normalnie.

Compan 

Wysłany: 2015-08-24, 09:02   

Odnoście pożyczek, z pewnością warto wybrać się na http://www.banki-opinie.i...izje-t1751.html . Uważam, że to miejsce ułatwi wam wybór odpowiedniego kredytu, a w razie potrzeby możecie również skorzystać z darmowego doradztwa specjalistów.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-08-24, 11:04   

Na pewno ułatwi. Takie porównywarki są bardzo potrzebne.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2015-08-26, 10:53   

Są pomocne, chociaż warto jeszcze wszystko sprawdzić na własną rękę. Nie wiemy w końcu jak często oferty są aktualizowane.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-08-26, 10:58   

Witryna finansowysupermarket.pl na pewno jest stale aktualizowana. Moja znajoma dzięki porównaniu kredytów dla firm na tej stronie, znalazła idealną ofertę dla siebie. Teraz może bez obaw zacząć rozkręcać swój biznes.

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2015-09-24, 05:58   

Jak potrzebujecie pożyczki to proponuję sprawdzić tą ofertę https://www.proficredit.pl/ Ja osobiście w tej chwili nie korzystam z pożyczek. Przystąpiłam do programu partnerskiego. I to jest to. Wszystkie moje wymagania zostały zaspokojone, pieniążki pracują, a na moje konto co miesiąc wpływa dodatkowa wypłata. Polecam takie rozwiązanie.

Maddalena 

Casos: 306

Wysłany: 2015-10-20, 17:02   

Ja jestem zdecydowanie na nie jesli chodzi o jakiekolwiek pożyczki. Moja mama wpadła w pętlę kredytową i może dlatego ja mam takie podejście do tego tematu. Przeczytajcie
poradnik Fundacji Zaradni w którym są autentyczne historie osób mających problemy finansowe. Oprócz tego jest sporo porad jak wyplatac sie z takiej sytuacji i jak zadbać o dobry stan naszych finansów.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2015-10-22, 18:04   

Nie wiem czy wiesz, ale szybką pożyczkę dostaniesz w PKO. Mają teraz Mini Ratkę (może kojarzycie reklamę tej pożyczki z Szymonem Majewskim? Swego czasu była bardzo popularna), która jest na bardzo korzystnych warunkach. A jeśli masz konto w iPKO to wszystko załatwisz przez internet.

Compan 

Wysłany: 2015-11-23, 14:58   

Ja uważam, że warto sprawdzić sobie pożyczka w alior bank opinie. Myślę, że w kwestii pożyczek i innych finansowych możecie liczyć tutaj na profesjonalną pomoc, między innymi w obliczeniu zdolności kredytowej, czy też wyborze najlepszej oferty finansowej.

Odpowiedz do tematu