Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Rachunek !!
Autor Wiadomość
Infinity 
Matti

Casos: 39
Medale: Brak

Wysłany: 2008-12-25, 23:50   

Coś koło 280zł.. za dużo czasu się bawiłem na wapie ;D

amor 

Casos: 176

Wysłany: 2009-03-25, 20:28   

hmm... blokuje mi sie po 50 zl, ale co jakis czas doladowuje.. I w sumie kiedys wyszlo mi 255 zl:D

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-03-25, 20:32   

Heh, ja mam na kartę, co miesiąc doładowywuję po 25 zł, a wydaję może... 3 zł? 5? ;D
Kiedyś doładowałam konto, przyszłam do domu, włączyłam sim extra i rozwiązując różne quizy wydałam w pół godziny 20 zł. ;d

:mimi

Pharaoh 
Mejks

Casos: 590

Wysłany: 2009-03-25, 20:34   

wczoraj doładowałem konto za 50 zł, dziś mam 3,90 ;/

Sole 

Casos: 3372
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-03-26, 18:50   

najwięcej wydanej kasy na doładowanie ? hmm. coś koło 200 / 250 zł. i tak skończyło się zanim się skończył miesiąc. ;P

Życie dało mi ostro w du*e... Brakuje mi Was, Kochani. Będę się zjawiać jak najczęściej jest to możliwe.

S.

Maliniak 
Malinowy Król

Casos: 1036

Wysłany: 2009-10-19, 09:20   

600 złoty jak na abonament, a na ten drugi co mam na kartę to najwięcej 200zł

niknes 

Casos: 262

Wysłany: 2009-10-19, 15:55   

ja mam mixa więc ciągle mam tyle samo i mi to wystarcza.
Mój brat nabił rachunek ok. 470 zł

noid 
przyszły ratownik

Casos: 1966

Wysłany: 2009-10-19, 16:10   

mam mixplus wiec doladowania, najwiecej? za jednym razem 5x doladowanie 30 zl co daje 150 zl

Edward d'Eath 

Casos: 412

Wysłany: 2009-10-19, 16:32   

Najwięcej zdarzyło mi się przekroczyć limit o 50 zł. Normalnie staram się pilnować i rozłożyć minuty na cały miesiąc, a jak już się zdarzy dopłata, to jest niewielka.

Maliniak 
Malinowy Król

Casos: 1036

Wysłany: 2009-10-20, 13:18   

Cytat
600 złoty

Byś dzwonił tyle co ja to też byś tyle stracił ;) a akurat ten miesiąc co chwila dzwoniłem i mi wyszło 600zł :dontgetit:

MINr3 
gałąnzka.

Casos: 1516

Wysłany: 2009-10-21, 10:57   

150 z groszami. Normalnie nie dochodzi do 100 zł a drugi 30 - 50 w Plusie oba.

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-12-26, 15:48   

Ostatnio po dwóch tygodniach miesiąca zauważyłam, że nabiłam prawie 150 zł. [teraz chyba ustawię sobie limit na 25 zł i wyślę 10 smsów w miesiącu, żeby nie przekroczyć] xD Kto wie, ile bym miała do zapłaty, gdybym nie zauważyła wcześniej... xP

Erich Maria Remarqe

raindrop 
oczyszczona

Casos: 376

Wysłany: 2009-12-26, 18:06   

Największy rachunek dawno dawno temu - około 500 zł.
Teraz, gdy byłam w Erze jeszcze na abonamencie często koło 170-200 zł.

światła zlewają się u stóp

wtłoczony lekko w obcy nurt

chciałbym ocalić co sie da

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-02-10, 09:29   

To ja chyba ustanowię rekord :D

...:::967,52 PLN:::...

Będąc w Anglii po raz pierwszy w 2004r. absolutnie zapomniałem, że roaming kosztuje :D

Nigdy nie zapomnę jak chyba przez całe 5 minut z matką się wpatrywaliśmy w milczeniu w rachunek, zanim rozpętało się piekło xD
....oooj dostałem ładne baty, i kieszonkowe wtedy mi się skończyło do dziś dnia :zawstydzony: ,
ale przynajmniej dostałem 2500 pkt na "Era Premia" :lolru:

Odpowiedz do tematu