Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Android
Autor Wiadomość
gregusz 

Casos: 56
Medale: Brak

Wysłany: 2010-04-19, 20:02   Android

W najbliższym czasie planuję wymianę fona i zastanawiam się nad czymś na systemie android. Coś polecacie? Jakąś konkretną słuchawkę? Jest tu ktoś kto używa?

Hell 

Casos: 1105

Wysłany: 2010-04-19, 20:35   

gregusz, HTC Hero. Godny polecenia, właśnie na Androidzie. Naprawdę solidny telefon, względnie ergonomiczny.

bo choć świat powstał i powstrzymał drania,

suka która go zrodziła, znów ma ruję.

- Bertold Brecht

gregusz 

Wysłany: 2010-04-30, 10:59   

No właśnie się nad nim zastanawiam. Co prawda ostatnio na Polski rynek wszedł HTC Desier czy jakoś tak. Maszynka już z nową wersją androida (2.1) i z prockiem z zegarem 1GHz. Już google zapowiada androida 2.2 i jestem ciekaw czy na Hero się pojawi.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-05-04, 22:09   

HTC HD2 prawdopodobnie też na tym śmiga - jest boski !
Skubnę go jak jeszcze potanieje o pare %

gregusz 

Wysłany: 2010-05-05, 20:25   

Z tego co wiem to HTC HD2 działa na Windows Mobile

endrju89 

Casos: 20

Wysłany: 2015-11-13, 16:57   

Co byście obecnie wybrali za telefon? Lepszy taki z Androidem czy z IOS?
Chodzi mi przede wszystkim o ilość aplikacji na poszczególne systemy. Windows Phone całkowicie odpada bo powstaje znacznie mniej fajnych aplikacji na ten system....nie wiem tylko jak wypada Android w porównaniu do IOSa...

Pazdzioh 

Casos: 150

Wysłany: 2017-01-17, 18:43   

Ja bardzo sobie chwalę android jako system. Ma naprawdę dużo możliwosci. Tutaj http://androidweb.pl sobie możecie poczytać o różnych ciekawostkach, nowych apkach czy grach, jakie wyszły na androida.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2017-02-28, 04:17   

Upatrzyłam sobie telefon lg k10 http://www.t-mobile.pl/te...LG-H-T390.phtml Co sądzicie? Popytałam po znajomych i większość jest pozytywnie nastawiona do marki, ale tego modelu żaden z nich nie ma, więc przydałyby się jakieś opinie...

sisza 

Casos: 108

Wysłany: 2017-07-20, 19:40   

Sama zawsze szukam opinii na stronach sklepów, często zaglądam tu na ranking telefonów https://www.euro.com.pl/t...,_Samsung.bhtml żeby być na bieżąco :) lubię często zmieniać smartfony (oczywiście w granicach rozsądku, nie częściej jak raz na rok). LG nigdy nie miałam, może pora się zainteresować ich aparatami :D

Odpowiedz do tematu