Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabezpieczenie dziecka - szczepionki
Autor Wiadomość
AnulkaWros 

Casos: 34
Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-12, 09:35   Zabezpieczenie dziecka - szczepionki

Uprzejmie witam - dzisiaj poruszę znaczący temat, jaki bodaj każdą mamę nęci od samego początku. Chodzi o szczepienia. W pewnych momentach słyszy się, że nie należałoby, nieraz wręcz odwrotnie. Jak to jest? Ja własne pociechy szczepię regularnie, zgodnie z zaleceniami lekarzy. Jednakże znam kilka matek, które omijają niektóre szczepionki lub też nie wykupują tych akcesoryjnych, bo lub nie wierzą w ich działanie, bądź uważają, że bardziej szkodzą, niż pomagają. Chcę poznać Wasze zdanie na ten temat.

alicjajar20 

Casos: 28

Wysłany: 2015-03-12, 12:03   

Sądzę, że podstawowe szczepienie to konieczność. Ja swojego brzdąca szczepiłam również na kilka akcesoryjnych chorób, ale tylko po zaleceniach lekarza. Ale te pomocnicze, w szeregu przypadków płatne, także się przydają. Dzięki szczepieniom organizm adaptuje się z mikroorganizmami i umie je rozpoznawać i prędzej zwalczać. To tak w dużym skrócie, jeżeli gra toczy się o działanie drobnoustrojów. Niekiedy po szczepieniu dziecko nie czuje się odpowiednio, ale to bez znaczenia - w końcu szczepionkę można traktować jak inwestycję w przyszłość brzdąca.

vonfondy16 

Casos: 6

Wysłany: 2015-03-12, 12:33   RE..

Najważniejszych szczepień nie ominiesz, ponieważ są dla organizmu ludzkiego wybitnie ważne. Te pomocnicze to moim zdaniem jedynie wtedy, kiedy jest zalecenie lekarza - przecież nie wolno faszerować dziecka wszystkim. Żadnych dodatkowych. Należałoby zwrócić się po poradę do doktora, on oceni, czy dziecko pragnie dodatkowej opieki oraz czy trzeba je szczepić, czy także wystarczą tylko te bazowe. Ja polegam na mojej lekarz rodzinnej oraz wszystko jest ok - Tobie również tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to optymalne nastawienie.

jusia87 

Casos: 948

Wysłany: 2015-03-22, 12:13   

Szczepionki powinny być obowiązkowe.

Domino 

Casos: 2

Wysłany: 2015-03-31, 22:15   

Ja szczepię swoje dzieci bez względu co tam za głupoty wygadują inteligenci ;/

Maddalena 

Casos: 230

Wysłany: 2015-07-16, 20:53   

Ja szczepię dzieci na podstawowe szczepienia. Teraz niedawno sie przeprowadziłam do Warszawy i jestem na etapie szukania dobrego pediatry. Słyszałam że w MedicHouse pracują dobrzy specjaliści. Jesli lekarz zaleci mi dodatkowe szczepienia to pewnie się zgodzę.

Odpowiedz do tematu