Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
prezenty
Autor Wiadomość
Nagado 

Casos: 412
Medale: Brak

Wysłany: 2016-06-04, 20:13   

Zauważyłam, że ludzie najbardziej cieszą się z perfum. Oczywiście, marka ma znaczenie. Jedną z takich popularnych marek jest Calvin Klein http://tagomago.pl/producent/2/Calvin-Klein Ja mam parę rzeczy od Calvina Kleina i jestem zachwycona.

lika432 

Casos: 6

Wysłany: 2016-06-13, 12:30   

Bardzo lubię dostawać prezenty :) Ale także je dawać :) ostatnio udało mi się wygrać power banka w fajnym konkursie :)
Wpiszcie CIEPŁO Z KLASĄ w wyszukiwarkę google :) i w zakładce GŁOSUJ oddajcie głos na swoją ulubioną szkołę :D :D :D :spoko: :spoko: szkoła ma szansę wygrać nowoczesny system grzewczy, a Wy POWER BANKA!! :P :P

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2016-06-15, 11:01   

Mój syn ostatnio mnie męczy o dobry telefon. Ja uważam że najlepsze są samsungi. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy blog http://4kom.pl/blog-pol.phtml Znalazłam tu nie tylko ciekawe informacje na temat telefonu. Bardzo mi się spodobał uchwyt rowerowy do telefonu. Myślę że syn będzie zadowolony z takich prezentów.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-06-27, 11:41   

A ile synek ma lat? Może lepiej jednak kupić mu jakąś zabawkę? Tutaj jest artykuł z zabawkami z lat 90 - myślę, że można mu sprawić coś "retro". Takie na przykład jo-jo może zrobić w szkole furorę. Mam rację? W poszukiwaniu zerknij na urwis.pl.

buba 

Casos: 350

Wysłany: 2016-07-26, 14:59   

Lego mu kup.

ufol 

Casos: 22

Wysłany: 2016-10-21, 10:20   

Np. fajny artykuł o tym co kupić dzieciom na prezent można przeczytać na zielonezabawki.pl/staticcontent/92/co-kupic-dziecku-na-urodziny-:D W sumie wiele wyjaśnia i nie będzie problemu z dobraniem odpowiednich zabawek dla malucha.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-11-02, 11:29   

No warto wiedzieć jakie zabawki są modne, żeby nie kupić dziecku czegoś, co już dawno nie jest modne. Polecam sklepy z zabawkami w Internecie frappe.pl/sklep-z-zabawkami-ktory-warto-polecic-top5/ . Warto wybrać te, w których dane zabawki będą najtańsze, żeby nie przepłacać.

ufol 

Casos: 22

Wysłany: 2016-11-02, 15:09   

A pomoglibyście wybrać mi jakieś zaproszenia ślubne z tej stronki: studiobrzoza.pl/pol_m_Zaproszenia-Slubne-101.html ? Bo przyszła zona chce abym to ja wybrał a niestety moje pojęcie estetyki jest hm.. kiepskie :D

wolak18 

Casos: 6

Wysłany: 2016-11-02, 15:47   

Ja swojej dziewczynie rok temu kupiłem biżuterię. Dodatkowo dodałem do tego prezentu ładne i stylowe pudełko na biżuterię.

Maddalena 

Casos: 306

Wysłany: 2016-11-30, 08:57   

Ja przyjmuję książki w każdej postaci. Ostatnio kupiłam sobie komiksy http://www.taniaksiazka.p...a-p-249394.html Ale też lubię powieści. Uważam że książki to najlepsze prezenty.

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2016-12-05, 14:08   

Prezenty najlepiej jest dopasować do osoby, jej zainteresowań i gustów, choć czasem jest to trudne niestety.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-12-06, 08:52   

Książka jest dość wdzięcznym prezentem. I można dopasować ją do zainteresowań.

sisza 

Casos: 108

Wysłany: 2016-12-10, 18:31   

Ja bym jeszcze postawiła na gry - planszówki, zręcznościowe, towarzyskie. Na prezent dla dziewczyn wybrałabym tą http://sklep.trefl.com/pl/ego.html#gra-towarzyska Można kupić nastolatce, ale i dorosłej kobiecie. Ja tam uwielbiam grać, cieszyłabym się z takiego podarku.

Kostropaty 

Casos: 608

Wysłany: 2016-12-14, 10:26   

Ja nie znoszę kombinować nad prezentami. Święta byłyby dużo lepsze bez nich.

fate 

Casos: 200

Wysłany: 2016-12-15, 12:27   

Teraz specjalnie nie trzeba kombinować, wszystko możesz kupić w necie, voucher na jazdę sportowym samochodem też, jeszcze spokojnie zdążysz. http://motoprezent.pl/

Odpowiedz do tematu