Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty na święta
Autor Wiadomość
kanti 
kanti

Casos: 4
Medale: Brak

Wysłany: 2015-11-15, 12:01   

Podobnie tak jak koszulki można dopasować książki do każdej osoby. Ja w tym roku stawiam na takie właśnie prezenty. Zamierzam każdemu z osobna kupić książkę właśnie. Już przeglądam oferty na matrasie, żeby dopasować odpowiednią książkę dla każdego. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu :)

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-11-16, 10:19   

Ja także bardzo lubię kupować książki. Nie mam problemów z ich kupowaniem. Stawiam zwykle na bestsellery.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-11-23, 13:48   

Ja też uwielbiam kupować ksiązki:)

malgosiaczek 

Casos: 68

Wysłany: 2015-11-27, 12:52   

A ja uwielbiam kupowac w sklepie Duka - szczegolnie teraz - maja mase promocji - nie tylko z powodu Czarnego Piatku, ale takze ogolnie - juz swiatecznych:) Uwielbiam swieta i takie zakupy do domu!!

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2015-12-11, 08:12   

Ja na prezent wybrałam książkę Dziennik o-błędnik Tematyka kobieca o dylematach życiowych bohaterki. Moja siostra też lubi dzielić włos na czworo, więc znajdzie tu i swoje przemyślenia. Nie brakuje też sporej dawki humoru, więc powinna być zadowolona.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-12-14, 12:41   

Moja siostra marzy o szalu burberry, więc to na niego postawię. Na ogłoszeniach takie markowe rzeczy są w bardzo okazyjnych cenach.

freia 

Casos: 338

Wysłany: 2015-12-22, 06:34   

Ale z tego co wiem to takie szale nie są chyba markowe? Bo markowe szale Burberry potrafią kosztować bardzo duże pieniądze ;)

Jja bym proponowała poszperać sobie po sklepach , w których obecnie są wyprzedaże. Na przykład tutaj:
http://supersklep.pl/wyprzedaz

Można sobie w taki sposób kupić coś o wiele taniej niz normalnie oraz dość dużo zaoszczędzić.

nie ma dwóch podobnych nocy,

dwóch tych samych pocałunków,

dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska

sponer 

Casos: 140

Wysłany: 2015-12-23, 00:22   

rodzicom wycieczkę, jestem jedynakiem, pracowałem na to kilka miesięcy, już się ich reakcji nie moge doczekać , kupiłem tanie loty do paryża, https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Paryz-PAR/ , wycieczkę zaplanowałem sam, załatwiałem wszystko od przewodnika po hotel, atrakcje itd

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-06-22, 16:50   

Dziecku można dać fajną pościel. Na https://www.pickandcraft....y-dla-dzieci/23 można znaleźć potrzebne materiały i samemu stworzyć pościel. Dzieci lubią takie motywy.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-06-27, 06:24   

Jeśli będziecie myśleć nad zabawkami dla 4 latka, to zerknijcie do artykułu na mangopress.pl. Znajdziecie tam kilka inspirujących podpowiedzi - jeśli wybierzecie którąś z tych propozycji, to wybór prezentu stanie się znacznie prostszy.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-06-29, 10:43   

Ja zawsze miałam problem ze znalezieniem prezentu dla dzieci. W sklepach stacjonarnych jest kiepski wybór a ceny są kosmiczne. Dlatego w większości przypadków dawałam ich rodzicom kasę żeby odpowiednio nią zagospodarowali. Ale ostatnio to się zmieniło bo znalazłam świetną stronę z grami rodzinnymi na urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/gry/gry-rodzinne gdzie jest bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju zabawek i gier dla dzieci w każdym wieku. Nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego prezentu.

fate 

Casos: 208

Wysłany: 2016-12-15, 12:34   

Wiele czasu już nie została do namysłu, ale uważam że bardzo atrakcyjnym prezentem dla faceta w każdym wieku jest voucher na jazdę jednym z tych samochodów http://motoprezent.pl/jaz...wybranym-autem/

JoannaBe 

Casos: 48

Wysłany: 2017-11-27, 09:03   

Ja w tym roku prezenty zbieram już od listopada bo w tym roku sporo nas będzie na wigilię dlatego wolę przygotować się szybciej niż później szukać w pośpiechu :) Póki co zakupiłam prezenty dla dziadków - dostaną po puszce Doppelherz Vital Tonik w świątecznym opakowaniu, o takim https://www.doppelherz.pl...wesolych-swiat/ bo przyda im się wzmocnienie dla organizmu a do tego ciepłe kapcie z wełny :) Nad resztą domowników dopiero się zastanawiam bo nie jest łatwo :D

Odpowiedz do tematu