Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje miejsce zamieszkania?
Autor Wiadomość
Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542
Medale: Brak

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-08-15, 21:26   Moje miejsce zamieszkania?

Gdyby teraz ktoś powiedział Ci, że musisz się przeprowadzić ale dał Ci wolną rękę gdzie, to do jakiego kraju byś się przeniósł/sła? Dlaczego?

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2009-08-15, 21:27   

ciężko byłoby się przenieść i zostawić wszystko. ale gdybym miał wybierać to myślę, że Australia, Kanada albo Wielka Brytania :D

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Wysłany: 2009-08-15, 21:32   

Wiadomo, że było by ciężko, jak każdemu w sumie.

Cytat
Australia, Kanada albo Wielka Brytania

dlaczego te kraje?

kondziu 

Wysłany: 2009-08-15, 21:43   

Cytat
dlaczego te kraje?

głównie ze względu na to, że uwielbiam anglojęzyczne kraje i zawsze chciałem jeden z takich odwiedzić. angielski umiem w dość dobrym stopniu, więc myślę, że z aklimatyzacją nie miał bym większych problemów ;)

Marcin 

Casos: 50

Wysłany: 2009-08-15, 21:52   Re: Moje miejsce zamieszkania?

Cytat
Gdyby teraz ktoś powiedział Ci, że musisz się przeprowadzić ale dał Ci wolną rękę gdzie, to do jakiego kraju byś się przeniósł/sła? Dlaczego?

nigdy w życiu nie opuszczę Polski. nie ma żadneeej dyskusji

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Wysłany: 2009-08-15, 21:54   

Cytat

nie zrozumiałeś tematu, takiej opcji nie ma! musisz i już, takie pytanie hipotetyczne, przecież nikt Ci w tym momencie nie każe wyjechać.

Marcin 

Wysłany: 2009-08-15, 21:57   

Cytat
Cytat

nie zrozumiałeś tematu, takiej opcji nie ma! musisz i już, takie pytanie hipotetyczne, przecież nikt Ci w tym momencie nie każe wyjechać.

ale co rozumiesz przez 'musisz' ? Nie ma musisz, jak nie chce to tego nie zrobie, i nikt mnie siłą stąd nie wywiezie chocby sie waliło i paliło. jak mam umrzeć to tu i tylko tu

kondziu 

Wysłany: 2009-08-15, 21:59   

Marcin, czyli dalej nie rozumiesz tematu :P

Marcin 

Wysłany: 2009-08-15, 22:00   

bardzo możliwe bo dziś zmęczenie daje o sobie znaki :D

Lukasz 

Casos: 2178

Wysłany: 2009-08-15, 22:10   

Najprawdopodobniej do Szwajcarii. Dlaczego? Kraj jest piękny, wysoce rozwinięty, uporządkowany i nie należy Euro-kołchozu. Mam już, że tak powiem, 'doświadczenie' w życiu poza Ojczyzną, więc taka przeprowadzka nie byłaby dla mnie traumatycznym przeżyciem.

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-08-16, 08:25   

Do Indii, albo do Peru.
Bo to piękne kraje, zwiedzania do końca życia. Dużo bym dał za mozliwośc pobycia w tych krajach. Co do porozumiewania się z innymi, to w Indiach angielskim bym się strał porozumiec, a w Peru... no byłoby trudniej.

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Wysłany: 2009-08-16, 11:36   

Na wyspę.. Ibiza tak. To jest to.. dlaczego ? Jedno z marzeń które naprawdę mam ochotę spełnić od kilku lat mam ochotę tam pojechać i myślę ,że to doskonałe miejsce i na wypoczynek i na zabawę . ;)

Marcin 

Wysłany: 2009-08-16, 18:38   

Cytat
Na wyspę.. Ibiza tak. To jest to.. dlaczego ? Jedno z marzeń które naprawdę mam ochotę spełnić od kilku lat mam ochotę tam pojechać i myślę ,że to doskonałe miejsce i na wypoczynek i na zabawę . ;)

oo tak Ibiza doskonała, ale na wczasy
naaajlepsze miasto dla imprezowiczów :drunk:

aha 
My empire of dirt.

Casos: 2074

Wysłany: 2009-08-16, 19:00   

Do Honolulu : p.
Przez całe życie, w cieniu pod palemką.
^ ^.

- Trochę tak, co?

- Aha. Boże, jak śmiesznie...

SkiesSoBlue. 

Casos: 138

Wysłany: 2009-08-16, 19:33   

USA, a konkretnie Hawaje, od zawsze to było moim marzeniem...
powody? po pierwsze dla mnie wspaniały kraj,
po drugie Hawaje, sama nazwa przyciąga, a co dopiero krajobrazy,
po trzecie, wszędzie dobrze byle by nie w Polsce, a w Stanach najlepiej!

Odpowiedz do tematu