Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje miejsce zamieszkania?
Autor Wiadomość
Sole 

Casos: 3372
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-08-19, 22:43   

z wielkim trudem by mi przyszło wyjechać na stałe z Polski, ale gdybym musiała... wybrałabym Szwajcarię. Dlaczego ?
po pierwsze: dogadam się tam po niemiecku, a to jedyny język w którym jestem w stanie jako tako się dogadać.
po drugie: są tam piękne góry.
po trzecie: również punkt dotyczący gór. w Szwajcarii znajduje się Matterhorn ( :sweet: ), o którym marzę właściwie to już odkąd chodzę po górach (4-5 rok życia).

ostatecznie Austalia lub Kanada, bo rodzinę tam mam, ale musiałabym popracować nad językiem... ;/

Życie dało mi ostro w du*e... Brakuje mi Was, Kochani. Będę się zjawiać jak najczęściej jest to możliwe.

S.

SilviA 

Casos: 1734
Medale: Brak

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2009-08-21, 11:35   

Italia..cudowny kraj! Od zawsze chciałabym tam mieszkać:) Bardzo podoba mi się kultura i język tego kraju..gdyby była taka możliwość na pewno wybrałabym to miejsce:)

Woolf 

Casos: 60

Wysłany: 2009-08-24, 21:37   

Ameryka, New York :slina:

Krasia 
Pawłoholik<3

Casos: 604

Wysłany: 2009-09-29, 18:22   

Ameryka, New Jersey, a dokładnie Garfield :)
dlaczego? bo mam tam kolegę, jest tam super :]
okropnie podoba mi się to miasto :P

baxena23 
popolciamama

Casos: 1484

Wysłany: 2009-09-30, 13:51   

Litwa, albo Japonia :P

Cytat
meryka, New Jersey, a dokładnie Garfield :)

nie wiedziałam, że takie miasto jest
With a word she can get what she came for.<br />
stairway to heaven

noid 
przyszły ratownik

Casos: 1966

Wysłany: 2009-09-30, 13:57   

do brukseli do belgii. mam tam dobra znajoma i kraj mi sie podoba (nigdy nie bylem ale wydaje sie przyjemny do zycia)

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-10-31, 10:49   

Gdybym musiała wyjechać to byłaby to prawdopodobnie Szwajcaria (gdyby nie ten paskudny język niemiecki o_0 ), a tak poza nią to najlepiej jakiś busz :)

Erich Maria Remarqe

Edward d'Eath 

Casos: 412

Wysłany: 2009-11-05, 21:01   

Nie chciałbym nagle zmieniać miejsca zamieszkania. Jestem przywiązany do Polski i pewnie byłoby mi ciężko. Kiedyś marzyło mi się mieszkanie w USA, teraz mógłbym pojechać tam co najwyżej na wakacje albo pracę sezonową.

Kostaryka brzmi kusząco. Zapewne byłby to spory szok dla kogoś, przyzwyczajonego do polskiego klimatu.

serrila 

Casos: 2

Wysłany: 2014-10-22, 13:37   

Moje miejsce zamieszkania bardzo często się zmienia. Bardzo dużo podróżuje. Prowadzę firmę w kilku miejscach. Sam jeszcze niedawno byłem nastolatkiem.

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2014-10-23, 08:04   

Moje miejsce zamieszkania było do tej pory stałe, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni. Znalazłam ostatnio idealne lokum we Wrocławiu na osiedlu Relaks-Partynice i najchętniej przeprowadziłabym się tam już dziś :) . Z tego, co widzę spółdzielnia, która je sprzedaje oferuje jakąś promocję do 15 listopada, a z końcem roku zmienia się również procent wkładu własnego, jaki dołożyć musimy do kredytu (z 5 na 10%), więc chyba trzeba kuć żelazo póki gorące.

Fiska 

Casos: 426

Wysłany: 2016-10-03, 16:58   

Na ten moment mała wieś pod Warszawą. Udało mi się dostać pracę w stolicy, więc niebawem chcę się tam przeprowadzić. Na http://www.yareal.pl/kolorowy-goclaw buduje się nowa inwestycja, która bardzo mi się spodobała. Jeśli uda mi się dostać kredyt- zarezerwuję jedno z mieszkań dla siebie.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2017-08-03, 09:13   

Ja nie mogłabym mieszkać w Warszawie. Jest tam dla mnie zbyt tłoczno i głośno. Zdecydowanie wolę Wrocław. Interesuję się teraz mieszkaniami z rynku pierwotnego i czytam o nich na http://frappe.pl/dewelope...oclawiu-top-10/ . Bardzo chciałabym tam zamieszkać.

Malcolm 

Casos: 114

Wysłany: 2017-08-11, 13:26   

Ja mieszkam we Wrocławiu aktualnie, ale gdybym mógł się przenieść gdziekolwiek to byłby to albo Dubai albo LA:D

Efraim Diveroli

Kostropaty 

Casos: 608

Wysłany: 2017-08-27, 17:09   

Mieszkam w Katowicach. Jakbym miał się przenieść, to najlepiej gdzieś do Japonii albo na wyspy Polinezji. Hawaje mogą być.

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2017-10-23, 10:16   

A to ciekawy pomysł :P Sama jestem przywiązana do swojego miejsca zamieszkania i raczej ciężko byłoby mi się przeprowadzać.

Odpowiedz do tematu