Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje miejsce zamieszkania?
Autor Wiadomość
Sajmon 
^^

Casos: 1798
Medale: Brak

Wysłany: 2009-08-16, 19:38   

Cytat
a w Stanach najlepiej!

Przyznam, że USA wogóle nie brałem pod uwagę.
Dlaczego?
Bo byłby duży procent szans na to, że wyląduje w slamsach, żebrząc o jedzenie razem z milionami dumnych z bycia amerykaninami ludzi bez dachu nad głową.
Teraz jeszcze kryzys, nie, za duże ryzyko.
Przynajmniej jak dla mnie.

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-08-16, 19:42   

Cytat
a w Stanach najlepiej!
Strach tam mieszkać . Polska jest bezpieczniejsza. Tam chyba bym szybciej umarła.. o_0

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-16, 19:50   

Cytat
No i w ogóle dzieciaki śmigające z giwerami do szkoły....

Do szkoły? W Stanach? haha chyba chciałes powiedziec, do McDonalda... ew. do KFC...

Katy Brian 

Casos: 120

Wysłany: 2009-08-16, 20:30   

Ja szczerze mówiąc kocham nasz kraj. Poprostu kocham. Jeśli miałąbym zyć to tylko tu. Jeśli miałam bym umrzeć to tylko tu. A jeśłi ktoś dał by mi wolną rękęto przeprowadziłam byś się do przytulnego , drewnianego domku w Tatrach . Nikt nie mówił że mam się przeprowadzić poza granice kraju.

And tell me what you see

Someone real

This is real

What you wish to be

SkiesSoBlue. 

Casos: 138

Wysłany: 2009-08-16, 21:24   

wszystko stereotypy... chyba za dużo filmów się naoglądaliście ; D wiadomo, kraj do najbezpieczniejszych nie należy, ale tak samo w Polsce jak i tam przestępców nie brakuje. Pisząc o Stanach, miałam na myśli, małe, przytulne miasteczko. Wielkie metropolie odpadają, bo nie lubię mieszkać tam gdzie jest hałas...
ktoś wcześniej pisał o kryzysie, tak to prawda teraz nie jest tam łatwo, a w Polsce się przelewa? odnośnie, o przeprowadzce na stałe mogę teraz pomarzyć, bo wiza, bo wszelkie sprawy papierkowe, jakieś 10 lat, może więcej...
Jednak nie ulegając właśnie takim opiniom na temat Stanów i wszelkim barierom które przeszkadzają w spełnieniu mojego pragnienia, będę dążyła do urzeczywistnienia planów; )

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-16, 21:30   

Cytat
wszystko stereotypy...

Powiedz to bezdomnym w USA. Jest ich tam sporo, na pewno któryś Cię wysłucha.

Cytat
chyba za dużo filmów się naoglądaliście ; D

O, a to powiedz stukilowym dziesięciolatkom, dla których McDonald jest rajem na ziemi. Ich też tam jest sporo, wiesz, taka moda na sumo.

Cytat
ktoś wcześniej pisał o kryzysie, tak to prawda teraz nie jest tam łatwo, a w Polsce się przelewa?

Ok, ale Polska znosi kryzys nieco lepiej od stanów.

Cytat
odnośnie, o przeprowadzce na stałe mogę teraz pomarzyć, bo wiza, bo wszelkie sprawy papierkowe, jakieś 10 lat, może więcej...

O tym możesz poopowiadac meksykańczykom przemycanym do USA, ich też jest sporo.

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-08-16, 22:57   

Cytat
Tvn 24 .. wybacz to nie w Polsce bombardują xD

SkiesSoBlue. 

Wysłany: 2009-08-17, 10:53   

Cytat
Cytat
wszystko stereotypy...

Powiedz to bezdomnym w USA. Jest ich tam sporo, na pewno któryś Cię wysłucha.

Cytat

O, a to powiedz stukilowym dziesięciolatkom, dla których McDonald jest rajem na ziemi. Ich też tam jest sporo, wiesz, taka moda na sumo.

Cytat
ktoś wcześniej pisał o kryzysie, tak to prawda teraz nie jest tam łatwo, a w Polsce się przelewa?

Ok, ale Polska znosi kryzys nieco lepiej od stanów.

Cytat
odnośnie, o przeprowadzce na stałe mogę teraz pomarzyć, bo wiza, bo wszelkie sprawy papierkowe, jakieś 10 lat, może więcej...

O tym możesz poopowiadac meksykańczykom przemycanym do USA, ich też jest sporo.

1.nie ma kraju, gdzie nie ma bezdomnych, nie rozumiem, twierdzisz, że gdybym się tam przeprowadziła powiększyłabym skale bezdomnych?

2. jak się mają 'stukilowi' dziesięciolatkowie do moich planów? wina otyłości tych dzieciaków stoi po stronie ich rodziców, ja w to ingerować nie będę.

3.nie z takich opresji Stany stawały na prostą, wiadomo, potrzeba czasu.

4.a co ma piernik do wiatraka? dobrze rozumiem, że ludzie tacy jak ja, chcący się tam osiedlić przyczyniają się do wzrostu przemycanych meksykańczyków ? bo jeśli źle zrozumiałam, to wytłumacz proszę.

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-17, 11:02   

Cytat
1.nie ma kraju, gdzie nie ma bezdomnych, nie rozumiem, twierdzisz, że gdybym się tam przeprowadziła powiększyłabym skale bezdomnych?

2. jak się mają 'stukilowi' dziesięciolatkowie do moich planów? wina otyłości tych dzieciaków stoi po stronie ich rodziców, ja w to ingerować nie będę.

(...)dobrze rozumiem, że ludzie tacy jak ja, chcący się tam osiedlić przyczyniają się do wzrostu przemycanych meksykańczyków ?

Nic takiego nie twierdzę. Po prostu zareagowałem na Twoją kulawą argumentację, w której odnosiłaś się do stereotypów i filmów. :)

Cytat
4.a co ma piernik do wiatraka?

Z wiatraka jest mąka, a z mąki jest piernik...

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-08-17, 11:27   

hmm

1. Holandia ponieważ podoba mi się ten kraj xD
2. Japonia, Chiny :)
3. Bezludna wyspa :) ale nie na stałe :)

SkiesSoBlue. 

Wysłany: 2009-08-17, 11:34   

Cytat
Cytat

(...)dobrze rozumiem, że ludzie tacy jak ja, chcący się tam osiedlić przyczyniają się do wzrostu przemycanych meksykańczyków ?

Nic takiego nie twierdzę. Po prostu zareagowałem na Twoją kulawą argumentację, w której odnosiłaś się do stereotypów i filmów. :)

Cytat
4.a co ma piernik do wiatraka?

Z wiatraka jest mąka, a z mąki jest piernik...

nie potrafisz sprecyzować swoich argumentów? a moje nazywasz kulawymi? no proszę Cię...
więc dalsza dyskusja nie ma sensu, odpisałam na pytanie gdzie chciałabym mieszkać i dalszy ciąg jest zbędny.

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-17, 11:41   

Cytat
nie potrafisz sprecyzować swoich argumentów?

Skąd te wnioski? Zaargumentuj to, proszę.

Cytat
a moje nazywasz kulawymi? no proszę Cię...

Eh... To w takim razie powiedz mi co ma za duża ilośc obejrzanych filmów, do mojej wczesniejszej wypowiedzi? Przez to rozumiem "kulawe".

Cytat
odpisałam na pytanie gdzie chciałabym mieszkać i dalszy ciąg jest zbędny.

Hmmm... może nie nazbyt dokładnie przeczytałem regulamin, ale wydaje mi się, że wyrazanie negatywnych opinii odnośnie czyichś wypowiedzi jest dozwolone?

Hell 

Casos: 1105

Wysłany: 2009-08-17, 12:06   

SkiesSoBlue., Sajmon, dajcie spokój, to nie o tym temat. Chodzi tylko o wasze propozycje.
"Moje miejsce jest lepsze, bo jest mojsze"?^^

bo choć świat powstał i powstrzymał drania,

suka która go zrodziła, znów ma ruję.

- Bertold Brecht

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-08-19, 16:37   

Cytat

OT OTem, ale przyczepić się muszę. Tak, w Polsce się przelewa. Patrząc na to jak inne kraje sobie radzą z kryzysem..dosłownie się przelewa. Polska jako jeden z nielicznych krajów w Europie(dane z wiosny)nie ma ujemnego PKB. W Niemczech dla przykładu kurczy się w tempie 6% rocznie. Co to znaczy dla przeciętnego obywatela? ?e dziennie rząd niemiecki dopłaca przykładowo 1mln euro do Opla. To jakie 365mln euro rocznie.. U nas jak się właduje rocznie kilka milionów w kopalnie węgla albo stocznie to jest hałas.

Warto samemu się opierać na faktach zamiast innym tych faktów, których i nam brak, wytykać.

Gdzie? Turystyczne kraje rozwijające się. Najlepiej wyspiarskie. Ciepłe i górzyste. Rapa Nui, Malediwy, Seszele, Mauritius czy inne Fidżi albo Cuba. Cokolwiek amerykańskiego bądź europejskiego odpada. Od biedy Oceania.
I need to hear you<br />
M <3.

SkiesSoBlue. 

Wysłany: 2009-08-19, 17:33   

temat 'moje miejsce zamieszkania' a nie 'praw kazania innym' no dajcie spokój, wyraziłam swoje zdania, mam prawo do tego, to ja tam chce mieszkać, wam nic nie karze, róbcie co chcecie, nie moja sprawa. poza tym robi się off top.

Odpowiedz do tematu