Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupować mieszkanie w Warszawie czy pod Warszawą
Autor Wiadomość
freia 

Casos: 326
Medale: Brak

Wysłany: 2015-08-27, 05:28   Kupować mieszkanie w Warszawie czy pod Warszawą

Obecnie szukam jakiegoś fajnego mieszkania. Sprawa wygląda tak,że nie stać mnie na mieszkanie w centrum i chyba nawet bym nie chciała mieszkać w centrum z uwagi na to,ze jednak jest bardzo głośno. Szukam więc przyjemnego , spokojnego osiedla gdzieś na przedmieściach.
Czy ktoś tutaj może mi doradzić jakie obecnie inwestycje są realizowane? Wolałabym kupić zdecydowanie mieszkanie nowe.

nie ma dwóch podobnych nocy,

dwóch tych samych pocałunków,

dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska

justa 

Casos: 368

Wysłany: 2015-08-27, 05:41   Re: Kupować mieszkanie w Warszawie czy pod Warszawą

Cytat
Obecnie szukam jakiegoś fajnego mieszkania. Sprawa wygląda tak,że nie stać mnie na mieszkanie w centrum i chyba nawet bym nie chciała mieszkać w centrum z uwagi na to,ze jednak jest bardzo głośno. Szukam więc przyjemnego , spokojnego osiedla gdzieś na przedmieściach.
Czy ktoś tutaj może mi doradzić jakie obecnie inwestycje są realizowane? Wolałabym kupić zdecydowanie mieszkanie nowe.

Może w takim przypadku lepiej byłoby kupić mieszkanie nie w samej Warszawie ale pod Warszawą? Moja siostra jakiś czas temu kupiła sobie mieszkanie w Piasecznie Konkretnie na Osiedlu Bema. Bardzo dobry standard,jednocześnie mieszkanie kosztowało ja o wiele mniej niż jakby miała kupować sobie w samej Warszawie. Masz tam dosłownie 5 minut do dworca PKP. W kilkanaście minut jesteś pociągiem w centrum Warszawy.
Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

freia 

Wysłany: 2015-08-27, 05:53   

Aha, to widze,że dojazd w takim przypadku jest lepszy niż z wielu dzielnic Warszawy. Jaki deweloper buduje te mieszkania? Czy są obecnie wybudowane czy są jeszcze w trakcie budowy? I ile mniej więcej trzeba tam zapłacic za m2? Sama jeszcze zastanawiałam się nad programem mieszkanie dla młodych ale słyszałam,ze nie zawsze warto i że nawet w samej Warszawie nie ma tylu mieszkań w programie. Co o tym sądzisz?

Wisława Szymborska

justa 

Wysłany: 2015-08-27, 06:09   

Osiedle jest budowane przez dewelopera Arche. Tutaj masz o nim informacje: http://www.comperia.pl/sz...Arche-12-0.html . Jest w trakcie budowy, która w zasadzie się rozpoczyna bo jest planowane do oddania na 1 kwartał 2017 roku. Pamiętaj jednak,że warto byłoby się pospieszyć bo mieszkania są kupowane bardzo chętnie. Jak moja siostra tam kupowała jakis czas temu mieszkanie to widziała,że wiele z nich jest już zarezerwowanych. Nie kupisz tam mieszkania w mdm ale z drugiej strony ceny również nie są takie wysokie oraz mieszkania mają bardzo dobry standard. Sama sobie zobacz zdjęcie:
Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

freia 

Wysłany: 2015-08-28, 06:46   

Powiem Ci,że bardzo fajnie to wszystko wygląda.Dzisiaj zadzwonię i dopytam się o szczegóły bo faktycznie może warto jest kupić właśnie tam. Patrzyłam sobie jeszcze na mieszkania na Białołęce.Nie są takie tanie a dojazd koszmarny. Z Piaseczna ponoć lepszy.
Jak wyglada okolica? Czy nie są to aby gołe bloki w polu? :P

Wisława Szymborska

justa 

Wysłany: 2015-08-28, 06:57   

Siostra również na to zwracała uwagę. Obejrzała bardzo wiele inwestycji mieszkaniowych i w niektórych przypadkach jest właśnie tak jak piszesz. Bloki są w totalnie gołym polu i weź tam mieszkaj... Tutaj jest jednak inaczej. Obecnie dzielnica bardzo się rozwija. Jest blisko do sklepów, przedszkola, szkoły. Jednocześnie jest spokojniej niż w Warszawie.

rufin 

Casos: 152

Wysłany: 2015-09-10, 05:38   

Niby w Warszawie siostra zapłaci za mieszkanie trochę więcej ale zwróć uwagę na to,że będzie wydawała o wiele mniej na dojazdy. Oraz zaoszczędzi na to masę czasu. Jesli jeszcze szukasz to proponuje aby sprawdziła sobie inwestycje na Wilanowie. Obecnie powstaje tam świetne moim zdaniem osiedle.Zora Wilanów. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie. Mieszkania planowane do oddania do użytku w 2016 roku. Sam jeszcze się nie zdecydowałem ale prawdopodobnie tam właśnie kupię mieszkanie.Dowiadywałem się o ceny i nie jest tak drogo.

Maddalena 

Casos: 306

Wysłany: 2015-09-23, 18:12   

Zobacz tutaj - wydaje mi sie że jest tu bardzo duzy wybór nowych mieszkań. Jest z czego wybierac :)

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2015-10-26, 20:34   

A jaka dzielnica jest według Was najlepsza? Mój brat kupił mieszkanie Warszawa Ursus sprzedaz-mieszkan.eu. Jest bardzo ładne i ma funkcjonalny rozkład, ale dla siebie szukam czegoś bliżej centrum. Zastanawiam się nad Mokotowem.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-10-28, 13:51   

Kuzyn się już wprowadza do mieszkania w Warszawie. Znaki poziome firma maluje na osiedlu i widać, że już praktycznie wszystko jest zrobione. Trochę mu tej przeprowadzki zazdroszczę.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2016-01-10, 01:56   

Jak już pod Warszawą to lepiej dom. Popatrz http://www.stolbud.pl/okn...capital-92.html Takie okna to moje marzenie, a tylko w ładnym domu mają sens. Może kiedyś...

Amber 

Casos: 44

Wysłany: 2016-01-29, 09:31   

Jeżeli masz pracę w warszawie to lepiej mieszkanie blisko pracy, żeby nie musieć dojeżdżać.

Elenaa 

Casos: 22

Wysłany: 2016-02-08, 15:43   

Pod Warszawą nie masz tyle smogu i hałasu. Za to w Warszawie lepszy dojazd do pracy jeśli pracujesz w Warszawie.

fate 

Casos: 200

Wysłany: 2016-07-07, 16:22   

Moim zdaniem lepiej mieszkać w Warszawie jeśli tam pracujesz, bo unikasz męczących dojazdów i nie tracisz czasu w korkach. Stacja Kazimierz mnie przekonała nie tylko atrakcyjnymi mieszkaniami ale kusi też rozbudowa II linii metra, już dziś to najlepsza miejscówka nie tylko na Woli, ale i w całej północno-zachodniej Warszawie. Osiedle jest dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami miasta, a jednocześnie doskonale odizolowane od hałasu głównych ulic. Dojazd do centrum Warszawy komunikacją miejską zajmuje 15 minut.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-08-18, 13:23   

ja bym nie chciała mieszkać ani w Warszawie ani pod Warszawą, nie specjalnie mnie tam ciągnie.

Odpowiedz do tematu