Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupować mieszkanie w Warszawie czy pod Warszawą
Autor Wiadomość
jusia87 

Casos: 1242
Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-08, 10:21   

Czemu? Nie lubisz dużych miast?

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-10-29, 14:26   

no nie specjalnie, wolę ciszę i spokój od zgiełku i hałasu.

maharadza 

Casos: 124

Wysłany: 2016-11-07, 22:25   

ALbo w ogóle poza centrum. Na przedmieściach jest często taniej i to sporo. My tak kupiliśmy mieszkania sprzedaż lublin i sobie chwalimy. Chociaż wiele inwestycji się buduje blisko centrum. Na miejsce starych budynków czy fabryk.

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2016-11-08, 08:36   

To chyba zależy od wielu czynników jak chociażby dojazdy, Warszawa pewnie sama w sobie zła nie jest, ale z pewnością dość droga i tłoczna, zwłaszcza centrum

Fiska 

Casos: 426

Wysłany: 2016-12-07, 18:35   

A może lepiej kupić dom pod Warszawą? Co Ty na to? W Łazach koło Magdalenki budują nowe osiedle. Zobacz: http://www.emeralddevelopment.pl/domy Spokojna okolica, z dala od stolicy- osiedle jest położone blisko szkoły i sklepów.

Kasieniks 

Casos: 158

Wysłany: 2016-12-13, 01:34   

Myślę podobnie do koleżanki wyżej - wybrałabym dom. Ale nie pod Warszawą, tylko w Warszawie. Sądzę, że mogłyby Was zainteresować segmenty wawer warszawa - gdy pokazuję znajomym te projekty, to zielenieją z zazdrości, że wreszcie wyrwę się z bloków i upierdliwej sąsiadki z dołu, której przeszkadza, że szykując się do pracy chodzę po mieszkaniu w szpilkach. Takie uroki bloków. W domu nie będzie takich zmartwień, dlatego już nie mogę się doczekać przeprowadzki.

trampki 

Casos: 206

Wysłany: 2016-12-30, 10:17   

Ja bym raczej zdecydowała się na Warszawę. Łatwiej na przykład znaleźć sprzątaczkę. Polecam Ci stronę Pozamiatane, tam znajdziesz bardzo duży wybór zaufanych sprzątaczy, których możesz w każdej chwili wynająć do pomocy. Cena za godzinę jest stała i moim zdaniem bardzo okazyjna.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2017-01-30, 10:47   

Ja nie chciałabym mieszkać w Warszawie, wydaję mi się, że we Wrocławiu są o wiele lepsze warunki. Może sprawdźcie dewelopera z Wrocławia ofertę na stronie internetowej: pcg.pl. Tam możecie zobaczyć jaki jest standard mieszkań oraz jak wygląda okolica. Myślę, że Wam się spodoba, ponieważ lokale są bardzo luksusowe.

buba 

Casos: 350

Wysłany: 2017-01-30, 11:47   

Mieszkanie myślę, że najlepiej jak byłoby blisko pracy.

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2017-10-23, 10:12   

No wiadomo, nikt nie lubi się przedzierać przez korki, a Warszawa pod tym względem chyba ma spory problem.

Kostropaty 

Casos: 608

Wysłany: 2017-10-26, 07:33   

Generalnie oba rozwiązania mają swoje plusy.

Marlenka33 

Casos: 84

Wysłany: 2017-10-30, 09:50   

Ja długo mieszkałam pod Warszawą i nie podobało mi się to. Wszędzie miałam daleko, cokolwiek chciałam zrobić to byłam uzależniona albo od komunikacji publicznej albo od rodziców. Dlatego po studiach zdecydowałam wprowadzić się do miasta, dokładniej mówiąc do Wilanowa gdzie mam blisko wszystkie najważniejsze rzeczy, ale nie mieszkam w pobliżu zgiełku centrum co mi odpowiada. W znalezieniu idealnego mieszkanka pomógł mi agent Eugeniusz Jaworski, swoją drogą świetny facet, szczery i bardzo profesjonalny. Pomógł mi praktycznie we wszystkim, nawet we wzięciu kredytu i we wszystkich tych papierkowych sprawach. Takich pośredników to ze świeczką szukać

Odpowiedz do tematu