Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kredyt we frankach - powtórnie trudności
Autor Wiadomość
alicjajar20 

Casos: 28
Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-28, 11:51   Kredyt we frankach - powtórnie trudności

Kiedyś popełniłam przerażający błąd oraz zdecydowałam się na kredyt we frankach. Moim zdaniem dzisiaj banki popełniają przewinienie, ponieważ nie chcą pomagać swoim kontrahentom. Teraz spłacam niemało wyższe raty, bo ta waluta ciągle drożeje oraz jest silniejsza wobec polskiej złotówki. Macie może jakieś idee, w jaki sposób dochodzić praw w sądzie bądź jakie pismo wystosować do banku, aby chociaż odrobinę wspomógł w rozwiązaniu sprawy? Ledwo udaje mi się wyżywić rodzinę, a notoryczne podwyżki waluty najzwyczajniej w świecie mnie wykończą.

test obciążeń kraków

AnulkaWros 

Casos: 34

Wysłany: 2015-03-30, 12:41   

Dlaczego przeciętni ludzie, którzy nie mieli pomysłu, żeby zadłużać się w obcej, niestabilnej dewizie mają dzisiaj pomagać tym, jacy popełnili taki błąd? Tego nigdy nie zrozumiem. Instytucje finansowe stoją przy swoim - moim stwierdzeniem robiąc odpowiednio, nie wierzę, że w umowach nie ma zapisku, że kredyty w innych dewizach są owiane niebezpieczeństwem. Przecież to racjonalne, że kursy mogą się zmieniać, w związku z tym czasami płaci się mniej, a czasem więcej, gdyby frank był niedrogi, to pewno byście się wywyższali, że udało się Wam zaoszczędzić. A tak - okazały szloch.

obsługa księgowa kraków

vonfondy16 

Casos: 6

Wysłany: 2015-03-30, 13:26   

Ja tam trzymam się od kursów i zagranicznych walut z daleka - wiadomo, że są niepewne oraz zawsze wytwarzają trudności. Podpisałaś umowę? Dzisiaj płać czy też pożegnaj się z domem. Taka jest zgodność z rzeczywistością oraz bank na pewno nie odpuści. Żadne pisma, skowyczenie czy pisanie zbiorowych pozwów do rządu nie pomogą, albowiem przeciętni obywatele nie będą za was płacić. Tak to by pragnął każdy. Wypada myśleć, zanim popełni się jakąś bajdę. Daliście się złapać na obiecanki to dzisiaj trzeba płacić.

jusia87 

Casos: 1254

Wysłany: 2015-04-22, 21:10   

Kredyt powinno się brać w walucie, w której się zarabia.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-06-01, 08:04   

Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że nie musiałem brać tego kredytu. Dobrze, że zainwestowałem w obligacje korporacyjne i mogłem kupić sobie za zysk z nich całkiem dobre mieszkanie. Tu możecie poczytać sobie więcej na ich temat: http://bestcapital.pl/dla...e-korporacyjne/ . Naprawdę jest to opłacalne:)

Compan 

Casos: 922

Wysłany: 2016-02-15, 14:04   

Jeśli chodzi o wymianę walut, to uważam, że korzystnie można dokonać wymiany w internetowy kantor - ekantor.pl. Moim zdaniem warto zajrzeć i porównać sobie aktualne kursy walut. Według porównań ekantor wypada naprawdę korzystnie.

[ Dodano: 2016-02-21, 18:46 ]
W dodatku wydaje mi się, że niestety ale w tym przypadku sprawa sądowa niczego nie da, ponieważ sama zdecydowałaś się wziąć taki kredyt, a nie inny. Frank kurs tak samo jak i inne waluty niestety ale wciąż zmieniają swoją wartość.

okoli 

Casos: 74

Wysłany: 2016-03-13, 12:18   

Mnie się udaje nieco obniżyć kwotę kredyty przez korzystanie z kantorów internetowych. Ten się sprawdza najlepiej w moim przypadku: http://ergokantor.pl/o-nas.html . Nie ma żadnych prowizji i wszystko można szybko załatwić.

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2016-07-27, 12:16   

Zgadzam się kredyt bierze się w walucie w której sie zarabia. Jak szukacie dobrych propozycji to poczytajcie o Kredyt 123. Mają ciekawe propozycje. Formalności minimum i szybka obsługa. W razie potrzeby można skorzystać z doradcy.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-08-03, 11:04   

dlatego uważam, że zawsze najbezpieczniej brać kredyt w złotówkach

Compan 

Casos: 922

Wysłany: 2016-11-21, 14:39   

Ja słyszałem, że dobre kursy oferują w https://ekantor.pl/. Sprawdźcie i porównajcie sobie ich ofertę jeżeli chcecie. Moim zdaniem wymiana w kantorach internetowych jest naprawdę korzystna.

siumpurumpum 

Wysłany: 2016-11-24, 15:46   

dlatego jestem zdania, żeby brać kredyt w polskiej walucie.

litosX5 

Casos: 20

Wysłany: 2016-11-24, 17:26   

Chyba nie będzie ostatecznej 100 % pomocy, tylko coś tam mają obniżyć, by choć minimalnie pomóc. Ale ogółem wtedy frank był po 2 coś i to zaważyło na jego popularności, ale nagle krach i po 3 zł, a wogle to nawet w tamtym roku około 4 zł.

siumpurumpum 

Wysłany: 2016-11-28, 11:37   

problemu frankowiczów nie da się tak łatwo rozwiązać to jest problem na bardzo dużą skalę.

AnnaDietetyka 
AnnaDietetyka

Casos: 56

Wysłany: 2017-01-22, 09:16   

chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem tutaj jest to o którym piszą, że musisz po prostu kupować walutę tanio, http://www.trejdoo.com/an...-walut/chf-pln/ tutaj są dobre kursy i możesz negocjować warunki. Nie wiem co kierowało ludźmi by brać kredyty w innej walucie niż zarabiają, przecież ten rynek - walutowy jest bardzo bardzo zmienny. Ci którzy do tego namawiali nie mieli serca chyba i liczył się tylko zysk.

Kostropaty 

Casos: 740

Wysłany: 2017-08-27, 17:07   

Nikt nie kazał brać tego kredytu.

Odpowiedz do tematu