Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka tapeta do pokoju
Autor Wiadomość
ula587 

Casos: 294
Medale: Brak

Wysłany: 2016-04-23, 08:04   

Ja nie lubię tapet, wole co pewien czas odmalować mieszkanie. A w tej chwili skupiam się nad oknami, mieszkanie mamy na parterze. Postanowiliśmy skorzystać z tej oferty http://www.nice.pl/Produk...matyka_do_rolet
Myślę że rolety automaty nie tylko będą ozdoba okien, ale i zwiększą nasze bezpieczeństwo.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-05-13, 15:16   

Ja też nie przepadam za tapetami, wolę malować ściany. Właśnie jestem w trakcie zmieniania wystroju i przeglądam aranżacje w rustykalnym stylu na http://www.homebook.pl/ar...-kolory-dodatki . Może wybiorę coś odpowiedniego dla siebie :)

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-05-18, 13:06   

Koleżanka ma urządzone mieszkanie w stylu rustykalnym i bardzo mi się podoba jej aranżacja. Sama jednak nie chciałabym tak mieszkać.

trampki 

Casos: 206

Wysłany: 2016-06-28, 14:53   

Nawet jeśli tapeta ma nudny wzór to wcale nie trzeba jej zmieniać aby ją trochę ożywić. Można na przykład zamówić takie naklejki na ścianę które świetnie ozdobią każde, nawet najnudniejsze wnętrze. Zresztą zobaczcie sobie sami :)
Ostatnio zmieniony przez trampki 2016-07-26, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2016-07-06, 08:27   

Ja tak ogólnie wolę jasne kolory na ścianach zarówno tapet, jaki farby, ale szczerze mówiąc wszystko jest kwestią gustu. Mimo wszystko wpadły mi w oko ostatnio mieszkania w kolorze granatowym, a konkretnie granatowe ściany. Nie wygląda to źle, jak mogłabym się spodziewać. Może coś w tym stylu?

Fiska 

Casos: 426

Wysłany: 2016-08-24, 16:17   

A może sprawdzi się u Was farba epoksydowa? Przeczytałam na http://www.resins.pl/ że farby epoksydowe są trwałe i sprawdzają się w magazynach i garażach. Może sprawdzą się również w domu?

lubelak 

Casos: 52

Wysłany: 2016-10-04, 13:09   

A może taka fikuśna tapeta 3d http://innetapety.pl/tapety-z-efektem-3d ? :) . Szczególnie jak mówimy o tapetach do pokoju młodzieżowego to może być super :) .

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-10-05, 14:04   

Mi się nie podoba. Wolę zwykłe tapety w geometryczne kształty.

yoohoo 

Wysłany: 2016-10-07, 06:04   

Ja w ogóle unikam tapet. Moim zdaniem nie są zbyt atrakcyjne wizualnie.

bielicka 

Casos: 280

Wysłany: 2016-10-31, 16:04   

Najlepiej takie tapety, które będą pasowały do koloru rolet. Albo raczej rolety do koloru ścian :) Tak czy inaczej rolety lub żaluzje na pewno bardzo się przydadzą dlatego warto się nimi zainteresować, na przykład na stronie http://verti-hor.pl/ i dobrać coś do mieszkania.

słomianka 

Casos: 234

Wysłany: 2016-12-07, 15:19   

Tapeta mi się wydaje już dość oklepana. Może lepiej zastąpić ją czymś bardziej nowoczesnym? Pomyślcie o panelach ściennych, wydaje mi się to całkiem dobrym rozwiązaniem. Więcej na ich temat znajdziecie tutaj: http://sklep.kalithea.pl/, warto też rzucić okiem na zdjęcia. Moim zdaniem to super sprawa.

Kostropaty 

Casos: 608

Wysłany: 2016-12-14, 10:27   

Ja wolę mieć na ścianach farbę niż tapety, no ale ja to ja.

Marlenka33 

Casos: 84

Wysłany: 2016-12-19, 21:56   

Jasne, każdy ma swój odmienny gust. Ja akurat w swoim pokoju mam tapety z napisami . Bardzo mi się to podoba, bo jest oryginalne. Znajomi jak do mnie przychodzą to są pod wrażeniem :)

yoohoo 

Wysłany: 2016-12-20, 09:42   

Cytat
Ja wolę mieć na ścianach farbę niż tapety, no ale ja to ja.

Też tak wolę. Tapety są dla mnie kiczowate.

maharadza 

Casos: 124

Wysłany: 2016-12-23, 14:24   

Większe znaczenie ma to co tam będziesz miał za kolory i czy będą dopasowane do reszty. O to chodzi głównie bo jak wykładzina dywanowa przykładowo jest w kolorze niebieskim to zielony się średnio komponuje. Jak dla mnie to głównie rozchodzi się o kolorystykę.

Odpowiedz do tematu