Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dom
Autor Wiadomość
buba 

Casos: 358
Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-26, 14:39   

Nasz dom dopiero w budowie i planach. Zbieramy informację na Artvocado dotyczące podstawowych materiałów budowlanych. Dom parterowy, mam dość schodów.

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-07-26, 15:40   

Budując dom warto równie przemyśleć sprawę instalacji rekuperatora. Proszę: http://thesslagreen.com/ Dzięki temu mamy wentylację i odzysk ciepła, a co za tym idzie oszczędzamy na kosztach ogrzewania.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-09-23, 12:54   

Ja za to czuję się jak ryba w wodzie, kiedy mogę pobawić się w projektanta wnętrz. Nic nie sprawia mi większej radości, jak urządzanie i aranżowanie domu. Stawiam przy tym na jak najlepsza jakość bo w grę wchodzi wygoda, dobry smaki stylowość. Dlatego chętnie korzystam z oferty sklepów Almi Decor czy Westwing, gdzie mogę liczyć na oryginalne i nieszablonowe produkty.

maharadza 

Casos: 124

Wysłany: 2016-09-26, 11:47   

No jest to fajna zabawa. A tylko wnętrza czy zewnętrza też lubisz lubisz projekować? Dachy na przykład? I wtedy myślisz czy blachodachówka czy dachówka ceramiczna czy cementowa.

bielicka 

Casos: 286

Wysłany: 2016-09-28, 07:10   

Przede wszystkim jeśli chodzi o dom to musimy mieć działkę. Możemy zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak działki nad jeziorem. Moim zdaniem to idealne miejsce na budowę domu - spokój, cisza, no i jezioro tuż obok.

Ajlar 

Casos: 94

Wysłany: 2016-10-08, 19:24   

W sypialni wg mnie wg mnie powinno krolowac lozko. Ale nie jakies byle jakie z marketu, tylko duze i wygodne. Najlepiej stelaz+dobry materac, np taki: http://sypialnioland.pl/materace/wysokoelastyczne - naprawde wygodny i wytrzymaly:>

Maddalena 

Casos: 310

Wysłany: 2016-10-11, 09:42   

To jak już będziesz się meblować koniecznie zajrzyj tu http://enyoart.pl/wyszukaj/pufa-skrzynia Dostaniesz oczopląsu i nie będziesz wiedzieć co brać tyle fajnych mebli i dodatków.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-10-20, 10:24   

Jeśli szukacie ciekawych i unikatowych propozycji do domu, to sprawdźcie do pokoju dziecięcego meble bezpośrednio od producenta ATB. W ich sklepie znajdziecie pojedyncze szafy czy komody oraz całe zestawy. Jestem pewna, że Wam się spodobają.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-11-16, 13:37   

Przy urządzaniu domu zawsze trzeba stawiać na jak najwyższą jakość materiałów ponieważ to rzutuje na późniejszy efekt. A lepiej zrobić coś raz a porządnie i to w najmniejszych szczegółach. Dlatego warto poszukać takich rzeczy jak parapet marmurowy który można znaleźć w sieci i wybrać profesjonalny, z wyższej półki który będzie służył przez lata.

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-11-24, 18:30   

Poszukuję klamek do drzwi w całym domu. Chciałabym by klamki były takie same w każdym z pomieszczeń. Czy takie klamki- http://www.klamki-drzwiow...ch-mosiadz.html będą odpowiednie? Co myślicie?

trampki 

Casos: 214

Wysłany: 2016-12-05, 11:14   

Ja regularnie kupuję dodatki do domu, aby zmienić trochę klimat. Ostatnio odkryłam sklep internetowy Homlando http://homlando.com/. Można znaleźć tam różne artykuły do wystroju domu czy mieszkania. Wejdźcie, a na pewno się zainspirujecie. Przy okazji może uda się Wam znaleźć świąteczne prezenty bez stania w kolejkach :)

Lutka 
Panda

Casos: 880

Wysłany: 2016-12-05, 14:05   

Budowa, a potem urządzanie domu to raczej niełatwa sprawa i wymaga sporej ilości poświęcenia czasu i pieniędzy. Jak ostatnio urządzałam kuchnię to musiałam rozejrzeć się za jakimiś okapami: http://www.homebook.pl/produkty/okapy tu widziałam całkiem ciekawe, ale czasem zastanawiam się czy jest to rzeczywiście aż tak niezbędne w kuchni.

buba 

Wysłany: 2016-12-29, 18:06   

Nowoczesne domy to elewacje drewniane i kamienne.
Osobiście preferuje takie rodzaje kamienia na...w.artstonex.pl/. Podoba się i na lata. Drewno tak, ale do domków letniskowych.

hektorek 

Casos: 92

Wysłany: 2016-12-30, 09:27   

Ja uwielbiam urządzać dom, jesteśmy właśnie na etapie aranżacji pomieszczeń, ale robimy to powoli więc mam dużo czasu na znalezienie inspiracji. Najczęściej szukam w Internecie zdjęć i kupuję dużo gazet i katalogów tego typu. Teraz jesteśmy na etapie urządzania pokoju dziennego i meble pokojowe http://meblowiec.pl/meble-pokojowe,c9.html to raczej będzie coś takiego właśnie, meblościanka, komplet wypoczynkowy i telewizor. Stawiamy na minimalizm :)

buba 

Wysłany: 2017-09-30, 11:46   

Kto spędza dużo czasu w kuchni musi mieć super kuchenne wyposażenie. My zabudowaliśmy lodówkę, okap http://abcporady.pl/okapy...-kupic-drozszy/, pomyślcie o tym przy projektowaniu kuchni i zakupach. Poradnik jak widać ciekawy.

Odpowiedz do tematu