Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobra praca lecz nie w kraju
Autor Wiadomość
trampki 

Casos: 206
Medale: Brak

Wysłany: 2016-07-29, 00:03   Dobra praca lecz nie w kraju

Sądzicie , ze praca za granicami naszego kraju jest bardziej opłacalna ? Niedawno sam szukałem pracy. Teraz udało mi sie znaleźć takie ogłoszenie http://www.irkl.org/kierowca-ce-praca-w-niemczech/ . Mam prawojazdy kategorii c . Co prawda dawno w zawodzie nie pracowałem ale za duże pieniądze mógłby się tego podjąć.

Kara 
Podróżniczka

Casos: 10

Wysłany: 2016-07-29, 08:04   

Jeśli znasz niemiecki, dlaczego by nie? Na pewno więcej zarobisz za granicami naszego państwa ale minusem też jest fakt że nie będziesz się widział z rodziną. Z tego co się orientuje w Polsce kierowcy transportów też nie zarabiają mało, a przynajmniej zarabiają tyle aby zapewnić godne życie sobie i rodzinie.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-08-03, 12:15   

ja tam zostałam w kraju i nie narzekam

NimfaWodna 

Casos: 246

Wysłany: 2016-09-29, 16:01   

Teraz najbardziej popularna jest praca jako opiekunka osób starszych , kierunek to głównie Niemcy. Zobaczcie zresztą sami - http://www.opiekunki.aterima.pl/ , takich ogłoszeń jest masa. W sumie to chyba musi być dość opłacalne zajęcie...

siumpurumpum 

Wysłany: 2016-09-30, 12:11   

bardzo dużo Polaków wyjeżdża do pracy do krajów skandynawskich.

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2016-10-04, 11:11   

W kraju ciężko znaleźć pracę, ale ja i tak wolę tu zostać.

siumpurumpum 

Wysłany: 2016-10-10, 11:19   

wcale nie jest aż tak źle, wystarczy dobrze poszukać.

hektorek 

Casos: 86

Wysłany: 2016-10-24, 09:13   

Pod względem finansowym jest na pewno bardziej opłacalna, ale trzeba też mieć na uwadze to, że mamy ograniczony kontakt z rodziną i to też jest pewna cena jaką trzeba zapłacić za życie na emigracji. Ja zdecydowałam się na pracę w Niemczech jako opieka dla seniora http://www.centrumpracy24.com/opieka-dla-seniora/ ale tylko na pewien czas. Zarobiłam potrzebne pieniądze i postanowiłam wrócić.

siumpurumpum 

Wysłany: 2016-10-26, 10:27   

jest wiele ofert pracy, nie przesadzajcie

Nanome 

Casos: 54

Wysłany: 2016-12-22, 12:37   

Generalnie w PL również można znaleźć ciekawą i fajną pracę. Ale kurcze, jeśli przez całe życie ktoś leciał na samych dwójach, ledwo co skończył studia, a do tego jest nieogarnięty życiowo to proszę Was, ale na jaką pracę może liczyć taki człowiek?

Feliks 

Casos: 8

Wysłany: 2016-12-27, 22:34   

Mam nie najgorszą pracę i wcale nie tak trudno jest w dzisiejszych czasach o pracę bo ofert jest całkiem sporo.

kubamichalski 

Casos: 46

Wysłany: 2017-09-19, 13:41   

Ofert pracy jest wiele, niestety nie wszystkie są wiarygodne. W tym temacie mogę polecić wam ten artykuł. Zawiera dużo przydatnych informacji na temat tego, na co należy zwracać uwagę podczas szukania pracy.

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2017-11-03, 06:15   

Wiele osób chce wyjeżdżać za pracą za granicę, a przecież już od jakiegoś czasu jest tak, że do Polski przyjeżdża za pracą wielu cudzoziemców. Ubiegają się oni potem o pozwolenia na pracę w polsce z takich źródeł lexadvena.com/uslugi/otrzymanie-zezwolenia-na-prace-w-polsce/ i jakoś większego problemu z tym nie ma. W polsce można znaleźć pracę, tylko trzeba tego po postu chcieć, a nie siedzieć i nic nie robić.

Odpowiedz do tematu