Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Słuchawki
Autor Wiadomość
Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-04, 21:33   Słuchawki

Witam, jakie macie słuchawki ?? jakie polecacie ?? jakie chcecie kupić ??

ja osbiscie zamówiłem sobie GameCome 367. dałem naprawde nie wiele [129zł], jak za słuchawki takiej jakości [kolega je polecał]
wyglądają tak

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-07-04, 22:27   

Nie wiem po co kupować takie drogie słuchawki do kompa.. do słuchania muzy i gier myślę, że lepiej kupić dobre głośniki.. przez słuchawki jedynie można sobie szybciej popsuć słuch. Jeśli do MP4 to rozumiem można troszkę więcej wydać ;p

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-05, 10:40   

Cytat
ja osbiscie zamówiłem sobie GameCome 367. dałem naprawde nie wiele [129zł], jak za słuchawki takiej jakości

Teraz pytanie o jakiej jakości mówisz. Dźwięku czy wykonania? Między słuchawkami "do gier", a do słuchania muzyki jest przepaść. Grają po prostu inaczej, bo inne jest ich przeznaczenie i nacisk położony na inne parametry. O ile grać można w każdych to nie każde nie kaleczą uszu bardziej ambitną muzyką^

Cytat
Nie wiem po co kupować takie drogie słuchawki do kompa.. do słuchania muzy i gier myślę, że lepiej kupić dobre głośniki.. przez słuchawki jedynie można sobie szybciej popsuć słuch.

Głośniki dobrej jakości to wydatek kilkukrotnie większy niż dobrych słuchawek..jeśli o muzyce mówimy. Za ok 500-1000zł można sobie zmontować zestaw który przebije każdy zestaw głośnikowy do 2000-4000zł Słuchawki po prostu mają lepszy stosunek ceny do jakości. Problem jest taki, że i przeznaczenie jest trochę inne. Nie posłuchamy sobie muzyki z lokatorami ani nie zrobimy imprezki..

Aktualnie?

Senheisery hd515. Są ze mną od lat około 5 i sprawdzają się znakomicie. W tamtych zamierzchłych czasach dałem za nie o ile mnie pamięć nie myli udało mi się znaleźć w promocyjnej cenie na drugim końcu polski za ~300zł. Kiedy ich normalna cena na tamten czas to ~350. Teraz można wyrwać z jakiegoś mediamarketu za ~250. Młodszy i niestety gorszy brat 555 na które mnie stać wtedy nie było...cena oscylowała w granicach 450zł. Zdecydowanie nie na kieszeń nastolatka. Długo pracowałem by sobie ja zakupić^

Troszkę już w temacie nie jestem i na żadne słuchawki już nie poluję. W pewnym momencie miałem korbę na Shure E2C ale stety bądź nie..przeszło mi.

Pozdrawiam.
I need to hear you<br />
M <3.

Don Corleone 
Im Legend...

Wysłany: 2009-07-05, 14:09   

Source, GameCom 367 To słuchawki przeznaczone dla Graczy Counter Strika. Dzwiek chyba 5.0, mój kolega ma identyczne słuchawki i mówi że świetne za tą cenę, doskonałe Podbicie basu [gdy ktoś idzie słychać kroki]

Cytat
Kombinacja doskonałego dźwięku z 40-milimetrowych głośników umieszczonych w dużych kapsułach na szerokim wyściełanym pałąku dających graczowi maksimum komfortu

Cheero Sa słuchawki za 400zł do CS'a :D jest myszka Razer Mamba 449zł podkładki za 200zł ;D

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2009-07-05, 17:34   

Cytat
Cheero Sa słuchawki za 400zł do CS'a :D jest myszka Razer Mamba 449zł podkładki za 200zł ;D

Kupowanie sluchawek, myszek itd.... typowo pod CS'a jest hmmm glupota :) Ja kupilem sluchawki TDK do ogladania filmow, sa to najzwyklejsze sluchawki za ktore dalem cos kolo 100 zl :) Graja fajnie, co do krokow w CS'ie tez je bardzo dobrze slychac, a ogladanie filmow wedlug mnie bajka :P

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-07-05, 18:03   

Ja nie mam problemu z sąsiadami itp więc mnie to nie dotyczy ;p mogę nawalać na głośnikach ile wlezie ;p Lubię słuchać głośno muzy więc myślę, że głośniki są lepsze dla moich uszu ;p

Don Corleone 
Im Legend...

Wysłany: 2009-07-05, 18:13   

Cytat
Cytat

Kupowanie sluchawek, myszek itd.... typowo pod CS'a jest hmmm glupota :) Ja kupilem sluchawki TDK do ogladania filmow, sa to najzwyklejsze sluchawki za ktore dalem cos kolo 100 zl :) Graja fajnie, co do krokow w CS'ie tez je bardzo dobrze slychac, a ogladanie filmow wedlug mnie bajka :P

ja to i tak głownie gram w cs'a więc pod cs'a kupuje sprzęt ;)

Source 

Wysłany: 2009-07-05, 18:20   

Cytat
Graja fajnie, co do krokow w CS'ie tez je bardzo dobrze slychac, a ogladanie filmow wedlug mnie bajka :P

Lepsze jest wrogiem dobrego. Myślałem podobnie i nie tylko ja..wybierz się do opery czy filharmonii by posłuchać czegoś, czego Ci praktycznie żaden sprzęt nie odda. Na dobry koncert..

Posłuchaj słuchawek z górnej półki podpiętych do wzmaka, którego cena oscyluje w granicach kilku tysięcy..w zestawie z dobrym odtwarzaczem CD. W tym się idzie zakochać i odpłynąć. Wybierz się do pokoju odsłuchowego gdzie wszystkie ściany są ekranowane i otacza Cię..nic tylko piekielnie drogie głośniki z których wydobywa się magia. W tym można się zakochać. Sam osobiście się zakochałem.

Trzeba mieć konkretne namacalne porównanie.

Cytat
Lubię słuchać głośno muzy więc myślę, że głośniki są lepsze dla moich uszu ;p

To jest po prostu kwestia gustu. I muzycznego jak i samego procesu słuchania. Dla mnie warunki idealne to kompletna cisza..słuchawki z których wydobywa się ledwo słyszalny dźwięk. Automatycznie słuch Ci się wyostrza i powoli zaczynasz zagłębiać się w tej przestrzeni pełnej instrumentów i subtelnych dźwięków. Wszystko wyłania się z ciszy i mroku.

Co kto lubi..

Cytat
Kupowanie sluchawek, myszek itd.... typowo pod CS'a jest hmmm glupota :)

Mówiąc to jednocześnie sugerujesz, że kupowanie czegokolwiek by realizować swoją pasję jest głupotą. Pasja taka czy inna jest pasją i tyle. Osobiście potrafiłem w dziurawych trampkach chodzi byleby tylko uzbierać na głupie słuchawki^ Zero przyjemności tylko ciułanie grosza. Z wieloma rzeczami tak miałem. Kwestia wartości w które wierzysz. Wolę głodować, niż odmówić sobie czegoś, co kocham^

Pozdrawiam
I need to hear you<br />
M <3.

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2009-07-05, 20:54   

ja muzyki słucham w kółko, cały czas kształtuje się w moim największym hobby jakim jest produkcja i granie muzyki, dlatego słuchawki są niezbędne, ale i dość drogie. aktualnie mam typowo dj'skie Reloop RH 3500 Pro, a wyglądają tak:

Don Corleone 
Im Legend...

Wysłany: 2009-07-05, 21:28   

Cytat

Cytat
Kupowanie sluchawek, myszek itd.... typowo pod CS'a jest hmmm glupota :)

Mówiąc to jednocześnie sugerujesz, że kupowanie czegokolwiek by realizować swoją pasję jest głupotą. Pasja taka czy inna jest pasją i tyle. Osobiście potrafiłem w dziurawych trampkach chodzi byleby tylko uzbierać na głupie słuchawki^ Zero przyjemności tylko ciułanie grosza. Z wieloma rzeczami tak miałem. Kwestia wartości w które wierzysz. Wolę głodować, niż odmówić sobie czegoś, co kocham^

Pozdrawiam

Powiem tak, obejrzyj film "blokersi" w pewnym momęcie Eldo opowiada jak jago kumple odmawiają sobie kupna nowych rzeczy, a nawet jedzenia żeby iść kupić Puszki z farbą i malowac pociągi :)

Ethan 

Casos: 288

Wysłany: 2009-07-05, 22:19   

Cytat
Reloop RH 3500 Pro,
nigdy wiecej sluchawek reloop :/ w rh-2350 padla mi jedna sluchawka po miesiacu urzydkowania :/ i czasem zadzialala jak ladna pogoda O_o
SeNki hd 202 sa ponoc niezle a w miare tanie : P za jakis czas planuje zakup tych sluchafonow : P

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2009-07-05, 22:26   

Cytat
w rh-2350 padla mi jedna sluchawka po miesiacu urzydkowania :/ i czasem zadzialala jak ladna pogoda O_o

a ja jestem jak najbardziej zadowolony ;) a co czas przyniesie to zobaczymy ;)

Ethan 

Casos: 288

Wysłany: 2009-07-05, 22:31   

dlugo juz je masz ? : ) fajnie wygladaja te 3500 : )

Don Corleone 
Im Legend...

Wysłany: 2009-07-05, 23:52   

Powiem tak, są słuchawki które są poto aby dobrze na głowie leżały i są takie które można dobrze, długo urzytkować ;)

Source 

Wysłany: 2009-07-06, 11:14   

Cytat
SeNki hd 202 sa ponoc niezle a w miare tanie : P za jakis czas planuje zakup tych sluchafonow : P

Miałem i sobie polecam. Wspaniały bas. Zamknięta konstrukcja. Mają małe muszle i dla niektórych mogę być trochę niekomfortowe. Dobrze tłumią odgłosy z zewnątrz. Można je chyba kupić za 100zł. Praktycznie niezniszczalne. Nie jeden upadek przeżyły.
I need to hear you<br />
M <3.

Odpowiedz do tematu