Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Z jakiego systemu korzystasz?
Autor Wiadomość
Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110
Medale: Brak

Wysłany: 2009-12-30, 10:45   

Ja mam jakiś WinDT =) całkiem ciekawy mix visty - xp o_0 wspólnie te systemy się uzupełniają ;D

Czesi0 

Casos: 68

Wysłany: 2010-01-02, 16:20   

Windows XP Professional SP3

mike 
majka :P

Casos: 204

Wysłany: 2010-01-02, 20:01   

win speed xp 2008 ;)
nie polecam visty bo na dzień dobry zjada średnio 60% ramu i 30% proca

MRK 

Casos: 62

Wysłany: 2010-01-13, 16:28   

Na PC Windows Seven, na laptopie Vista i w pracy też Vista czasem XP.

Radoslavus 
Film Director

Casos: 212

Wysłany: 2010-01-14, 22:32   

Przesiadka...
Windows 7 Ultimate 64 bit - póki co nie narzekam - odkąd mam ani jednej zwiechy - stabilny i szybki. Szybszy nawet od XP 64 bit bo tamten nie umiał sobie poradzić z moimi 4 procesorami i ciągle jakieś problemy.

mike 

Wysłany: 2010-01-15, 00:22   

nie ma to jak 10 procków w kompie :thumbsup:
ja mam od wczoraj na swoim lapku taką konfigurację:

4gb ramu
1.6 celeron M
xp ultimate sp3.

w życiu nic mi nie chodziło lepiej.

aandrzejj 

Casos: 128

Wysłany: 2010-01-15, 09:37   

Ja mam Windows 7 Ultimate i za nic nie zmienię go na innego windowsa, na linuxa tym bardziej :D

edit://
a, na drugim mam Mac OS Leopard ale to Mac to w ogóle inna bajka jest i nie ma porównania.

Kvitrafn 
Nowa Twarz

Casos: 120

Wysłany: 2010-01-15, 13:03   

XP - czyli systemowa doskonałość + service pack 3 .

MRK 

Wysłany: 2010-01-15, 13:35   

Cytat
XP - czyli systemowa doskonałość + service pack 3 .

To chyba nie widziałeś seven.

mike 

Wysłany: 2010-01-15, 14:01   

Cytat
To chyba nie widziałeś seven.

systemy zużywają podczas bezczynności:

przy założeniu, że posiadasz 4gb ramu:

windows seven ultimate
x64 - 990MB-1.05GB
x32 - 920MB-985MB

win xp ultimate (x32 trzeba patchować, bo normalnie widzi max 3.5gb)
x64 - ~ 398MB
x32 - ~ 412MB

;)

teraz wybierz: system wydajniejszy czy ładniejszy wizualnie i bardziej obciążający zasoby systemowe?

aandrzejj 

Casos: 128

Wysłany: 2010-01-15, 14:22   

mike, Ty znowu zaczynasz :D Będziesz tu sie mądrzył i wyliczał jakieś cuda. Najpierw zainstaluj Win 7 a nie jakieś tuningowane Visty czy tam XP-eki se wgrywasz to pogadamy. :P

Ja miałem wszystkie systemy operacyjne na tym samym kompie, i co byś tam se nie wyliczał to Win 7 działa najszybciej, najstabilniej.

MRK 

Wysłany: 2010-01-15, 14:38   

Proszę Cię, nie podawaj takich statystyk bo one nic nie mówią. Znam ludzi którzy mają w XP zużycie ponad 1GB. To tylko zależy od tego jak kto dba o system.
A poza tym nie interesuje mnie który system wykorzystuje ile ramu. Jakby to było dla mnie ważne to siedział bym na Linuxie. Ważna jest stabilność i wygoda pracy. A przesiadając się z Visty czy XP na Seven bardzo się to odczuwa. Chociażby przy pracy w sieci w kilkoma komputerami, czy przy udostępnianiu plików.

Pamiętam ile razy męczyłem się z zainstalowaniem sterowników do różnego rodzaju urządzeń. A w Seven jak na razie idzie wszystko bez problemu.

Nie mówię, że XP jest do niczego bo sam chętnie przesiadłem się z Win98 na XP i odczułem wtedy wielką ulgę. I uważam, że teraz nastąpiła powtórka z historii i czas najwyższy przejść z XP na Seven. :)

PS. Nie, nie jestem pracownikiem Microsoftu i nie otrzymuje prowizji od sprzedanych systemów :P

Radoslavus 
Film Director

Casos: 212

Wysłany: 2010-01-23, 00:23   

Cytat
win xp ultimate (x32 trzeba patchować, bo normalnie widzi max 3.5gb)
x64 - ~ 398MB
x32 - ~ 412MB

;)

Co z tego, że patchujesz tego x32 żeby widział więcej niż 3.5GB? Fakt widzi - możesz sobie pooglądać te więcej niż 3.5 GB ale i tak więcej nie obsługuje. Tak jest zaprojektowany. 3.5 GB max. reszta widzialna ale nie używana. Jeśli mi nie wierzysz to możesz sobie o tym poczytać na innych forach ;)

Cytat
Nie mówię, że XP jest do niczego bo sam chętnie przesiadłem się z Win98 na XP i odczułem wtedy wielką ulgę. I uważam, że teraz nastąpiła powtórka z historii i czas najwyższy przejść z XP na Seven. :)

PS. Nie, nie jestem pracownikiem Microsoftu i nie otrzymuje prowizji od sprzedanych systemów :P

Też tak uważam - a też nie jestem pracownikiem Microsoft. Odkąd mam Seven - nie miałem ani jednej zwiechy systemu a przy XP 64 bit co chwile były jakieś problemy.

JSDK 
THUG-LIFE.PL

Casos: 270

Wysłany: 2010-02-14, 00:20   

Windows XP ( Mój ulubiony )
Windows Vista ( Bo muszę )
Debian ( Bo Dedyk )

SilviA 

Casos: 1734

Pomogła: 1 raz