Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Windows 7 pokonuje Vistę i XP
Autor Wiadomość
MEXXIO 

Casos: 22
Medale: Brak

Wysłany: 2010-11-15, 18:24   

Windows 7 pokonał juz viste lecz czy XP nadal duzoo ludzi korzysta z XP

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2010-11-15, 20:26   

MEXXIO, tak, ale juz nie dlugo to sie zmieni bo XP nie ma juz supportu. Glowy nie dam ale juz ciezko nawet kupic oryginal ;)

Jolka 

Casos: 38

Wysłany: 2010-11-16, 16:31   

Ja na laptopie mam 7 i jestem zadowolona, vistę to badziewie ....

teleimpact 

Casos: 2

Wysłany: 2011-01-19, 09:36   

Jak się ma złom a nie komputer to jasne że badziewie.
Ja Vistę używam już 3 Rok i nigdy nie miałem z nią najmniejszych problemów. Nie mam zamiaru zmieniać systemu, u mnie Vista jest szyba i wydajna, żadnych zwiech itp. Trzeba tylko aktualizować system na bieżąco a wszystko będzie ok. Siódemka to syf.

Ann 

Casos: 16

Wysłany: 2011-05-02, 01:03   

Siódemka to to samo, co VIsta, tyle że ulepszone. Pracują na tym samym silniku, nie wiem więc, jak można mówić, że 7 to syf a vista jest genialna.

Vista miala za duzo bledow by z niej korzystac. Nawet ja mialam jej dosc - co to za system, ktory co chwile psuje explorer.exe, a to byl klasyczny blad przed sp1? Poza tym, panie specjalisto, skoro 7 komus dziala to i Vista pojdzie :>.

Pomine sam fakt wlaczania visty.. Juz reklamy w polsacie sa krotsze. Sam przedstawiciel MS mowil, ze viste sie hiberuje, nie wylacza.

Gość

Casos: 16

Wysłany: 2011-08-03, 07:38   

Ja również korzystam z tego systemu operacyjnego (z Visty) , dwa lata bez formatu , wystarczy , że o system się dba, ja do tego celu używam TuneUp i wszystko śmiga .Wiem za to że na Windows7 ludzie mają problemy a to ze sterownikami a to z uruchamianiem gier .Z resztą zapowiadają już Windowsa 8 w 3D .

compl 

Wysłany: 2012-11-03, 14:51   

Vista nie jest taka zła, ale siódemka lepsza. Teraz wychodzi windows 8. Też niczego sobie.

spajlar 

Casos: 10

Wysłany: 2012-11-21, 13:31   

A ja zostałem przy windowsie XP. Jestem do niego bardzo przyzwyczajony i póki co nie mam zamiaru zmieniać systemu na jakikolwiek inny :]

elogros 

Wysłany: 2013-03-12, 11:28   

Na dzień dzisiejszy na pewno już więcej ludzi korzysta z Win 7 niż Xp.. A co powiecie o Win 8 ?

Arsen 

Casos: 4

Wysłany: 2014-11-10, 10:12   

Mam Windowsa 7 i nie narzekam ale czekam na następna wersję i chyba będzie to ta z numerem 10.

zero 

Casos: 20

Wysłany: 2014-11-11, 17:35   

Na jednym dysku mam win 7 i jest całkiem niezły, ale nadal używam z pewnych powodów głównie XP. Za jakiś czas pewnie się przerzucę, a Win 7 z tego co wiem zebrał dobre recenzje bo 8 już niezbyt :)

Co dalej? Nie wiem, może jeszcze wydadza coś fajnego.

Jovita 

Casos: 8

Wysłany: 2015-12-28, 12:25   

Jest już windows 10 i jest bardzo dobrym systemem jak dla mnie.

Odpowiedz do tematu