Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej (nie)udany system?

Najbardziej nieudany Windows:
Windows 1.01
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 2.03
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 2.11
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 3.0
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 3.1
0%
 0%  [ 0 ]
Windows For Workgroups 3.1
2%
 2%  [ 1 ]
Windows NT 3.1
0%
 0%  [ 0 ]
Windows For Workgroups 3.11
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 3.2
0%
 0%  [ 0 ]
Windows NT 3.5
0%
 0%  [ 0 ]
Windows NT 3.51
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 95
0%
 0%  [ 0 ]
Windows NT 4.0
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 98
2%
 2%  [ 1 ]
Windows 98 SE
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 2000
12%
 12%  [ 5 ]
Windows Me
10%
 10%  [ 4 ]
Windows XP
0%
 0%  [ 0 ]
Windows XP 64-bit Edition 2003
0%
 0%  [ 0 ]
Windows Server 2003
0%
 0%  [ 0 ]
Windows XP Professional x64 Edition
0%
 0%  [ 0 ]
Windows Fundamentals for Legacy PCs
2%
 2%  [ 1 ]
Windows Vista
69%
 69%  [ 27 ]
Windows Home Server
0%
 0%  [ 0 ]
Windows Server 2008
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
kamilld 

Casos: 84
Medale: Brak

Wysłany: 2009-01-02, 15:26   

Vista to jest najgorsze co moze byc... :997:

a to dobre nie zrozumiany ciągle...

Alucard 
I'm bird of Hermes

Casos: 244

Wysłany: 2009-01-04, 21:52   

Vista dokonała to co poprzednim Windowsom się nie udało, sięgnęła dna xD
Nigdy wcześniej sam Windows nie wymagał tak wiele (jeśli chodzi o parametry komputera)
i nie dawał tak mało w zamian :P

r0m3k 

Casos: 248

Wysłany: 2009-01-04, 22:19   

polec mi inny system ktory obsluzy 8gb ramu
jesli wrzucasz viste na 4-letnie pudlo to potem sie dziwisz ze nic nie dziala

nie podawaj mi xp-ka 64bit bo ma jeszcze wiecej bledow niz sama vista :x
http://pl.wikipedia.org/w...nal_x64_Edition
tak wiec podobne problemy na viscie nie istnieja - sa poprostu rozwiazane

nie podawaj mi linuxa bo chce sobie pograc we wszystkie nowe tytuły :X

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-05-11, 16:11   

Moim zdaniem, ehe... Vista to dno, nie chodzi o sam system, ale o sposób "co z nim zrobiono"... sory, ale do lapka athlon x2 + 1GB ram, albo tym bardziej jakiś szajski Celeron + 1gb ram wręcz nie wolno dawać visty bo robi się.. ehe.. pośmiewisko... a sam system, hm... też nie zbyt mi pasuje, bo jest zbyt łopatologiczny... coś co w xp miałem w jednym oknie, mam w Viście po przejściu 14235235 konfiguratorów, wyklikaniu 453634657537437 opcji wyboru, a i tak nie działa... eh:/

btw. win 3.1 był super:D to dość duży..hm postęp:D w sumie mam gdzieś, może zainstaluje na mojego pc 64mb sdr + 166mhz mmx...;D

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Cinek 
Mam dużo CaSos...

Casos: 278

Wysłany: 2009-05-14, 07:54   

Viste dają do słabych zestawów sprzętowych, ale już na lepszych kompkach ładnie działa.
Jednak nie mam zbyt dużego doświadczenia z tym systemem i myślę że go pominę na rzecz Windows 7 - zapowiada się dość dobrze.

Nie wiem które systemy op. są nieudane, ale najlepszy sys z jakiego korzystałem to Win XP, potem win 98 SE, z linuksów to Fedora, Mndriva są ok.
Z produktu Apple nie korzystałem.

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2009-05-14, 08:33   

Cytat
coś co w xp miałem w jednym oknie, mam w Viście po przejściu 14235235 konfiguratorów, wyklikaniu 453634657537437 opcji wyboru, a i tak nie działa... eh:/

Starczy ja dobrze skonfigurowac i wylaczyc kontrole rodzicielska czy jak to sie nazywa ;]

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-05-14, 09:51   

Cytat
Starczy ja dobrze skonfigurowac i wylaczyc kontrole rodzicielska czy jak to sie nazywa ;]
mówisz o UAC jak mniemam, naturalnie wywaliłem to wpiz..;) jednak chodzi mi o coś innego całkiem, niektóre rzeczy są zbyt łopatologiczne dla mnie, chodz nie przeczę że jak by jakiś total laik usiadł to takie konfiguratorki mogą być pomocne:]

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

verona 

Casos: 50

Wysłany: 2009-06-20, 22:28   

Zdecydowanie Windows Millenium

Hotfix - Aktualności i porady komputerowe

Sousuke 

Casos: 366

Wysłany: 2009-06-21, 21:17   

Cytat
Vista to jest najgorsze co moze byc... :997:

Jak Ci komp nie może pociągnąć Visty to nie płacz na forum tylko kompa kup.
Linux to syf, ale ktoś chce ostro MS pojechać w tym temacie. Jak chcecie porównywać systemy w ankiecie jak to są kolejne generacje SO. A poza tym, to Windows 3.1 bodajże był pierwszym który ujrzał światło dzienne, jak więc można oceniać poprzednie. Autorze tematu - dorośnij albo zainteresuj się tym o czym piszesz, jak ma Ci coś z XP chodzić na ME jak XP jest nowym Windowsem, który działa na innej zasadzie i coś robione tylko na niego działa tylko na nim. To popłacz może, że na ME jeszcze .NETa nie zainstalujesz a na XP DX 10 i 11 w przyszłości.

Dodam tylko jeszcze, że Vista jest za***ista i bardzo mi się podoba.

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-06-21, 21:22   

Cytat
Jak Ci komp nie może pociągnąć Visty to nie płacz na forum tylko kompa kup.
Mi pociągnie nawet 200 vist ,ale vista to badziewie ..tak jak większość tego co jest nowe i i 6D xD

Sousuke 

Wysłany: 2009-06-21, 21:25   

Cytat
Mi pociągnie nawet 200 vist ,ale vista to badziewie ..tak jak większość tego co jest nowe i i 6D xD

Wymień mi co jest badziewnego w Viście, jak Ci się nie podobają efekty to możesz je wyłączyć, w czym problem. Nie wszyscy lubią też design XP, więc zamieniają go na wygląd 98, w czym problem?

MINr3 
gałąnzka.

Casos: 1516

Wysłany: 2009-06-21, 22:02   

To nie kwestia upodobania, Vista po prostu nie jest dopracowana i o wiele stabilniejszy jest XP.

Sousuke 

Wysłany: 2009-06-21, 22:06   

Jak masz pirata i nie aktualizujesz to może. Ja nie zauważyłem jakiegoś spadku stabilności.

Siiii. 

Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-06-21, 22:09   

Cytat
Wymień mi co jest badziewnego w Viście, jak Ci się nie podobają efekty to możesz je wyłączyć, w czym problem. Nie wszyscy lubią też design XP, więc zamieniają go na wygląd 98, w czym problem?
Wszystko. Cały jest dupny i nudny . ;] du** du** i du** . ;]

aha
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-25, 18:56   

Cytat
Wszystko. Cały jest dupny i nudny . du** du** i du** .

Genialny argument^.

Odpowiedz do tematu