Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
nowe czy stare ,,GG''?
Autor Wiadomość
Tom@szek86 

Casos: 40
Medale: Brak

Wysłany: 2009-03-17, 21:20   nowe czy stare ,,GG''?

witam pewnie juz macie zainstalowane nowe gg(gadu gadu) na tym forum piszcie czy, może stare gg jest lepsze' , jakie wady i zalety ma nowe gg ' ,co ma stare gg- a, czego nie ma nowe' zapraszam i czekam na wsze opinie;) Tom@szek pozdrawiam

uciekająca do gwiazd 
kamileczkack

Casos: 466

Wysłany: 2009-03-17, 21:38   

ja uwazam ze ta nwosza lepsza :D

<------ zapraszam!!

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2009-03-17, 21:39   

Wedlug mnie stare gg jest lepsze, te nowe w ogole mi sie nie podoba ;) W szczegolnosci jego wielki wyglad, mysle ze jakbym posiedzial troche na tym gadu to bym sie przyzwyczail ale jak narazie uzywam AQQ i jestem zadowolony :sweet:

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-03-17, 21:57   

wedlug mnie stare bylo dobre ale odkad mam nowe to sie przyzwyczailam i nie jest zle :P teraz wole nowe :)

Erich Maria Remarqe

Gabi):) 

Casos: 1367

Wysłany: 2009-03-18, 09:40   

ja mam najnowsze

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-03-18, 16:29   

nowe lepsze ;)

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-03-18, 16:42   

Jasne ,że stare.. nowe miałam przez dwa dni.. masakra wręcz.. jedyny plus to ładniejsze może choć i tak opcja z avatarami jest ble.. Poza tym nie fajne okno wiadomości pliki które wysyłamy czy otrzymujemy pokazuje w oknie wiadomości co jest wkurzające.. okno mi np sie wtedy tnie.. Po drugie jeżeli ktoś ma gorszego bądź po prostu starszego kompa to to gadu nie jest kompletnie dla niego.. każdy defekt komputera odbije się na gadu.. xd
Nie ma to jak starsze dobre gaduuu ;d

Tom@szek86 

Casos: 40

Wysłany: 2009-03-18, 19:04   

Cytat
Jasne ,że stare.. nowe miałam przez dwa dni.. masakra wręcz.. jedyny plus to ładniejsze może choć i tak opcja z avatarami jest ble.. Poza tym nie fajne okno wiadomości pliki które wysyłamy czy otrzymujemy pokazuje w oknie wiadomości co jest wkurzające.. okno mi np sie wtedy tnie.. Po drugie jeżeli ktoś ma gorszego bądź po prostu starszego kompa to to gadu nie jest kompletnie dla niego.. każdy defekt komputera odbije się na gadu.. xd
Nie ma to jak starsze dobre gaduuu ;d

popieram ciebie ja mam nowe gg drugi dzień i juz mnie wkurza chyba zmienię na ,,stare ale jare'' pozdr.

Chachull 

Casos: 108

Wysłany: 2009-03-20, 17:46   

Nowe gadu Gadu, jest do **** wyrzucenia. Wogóle mi sie niepodoba. Stylistyka jest zerowa a obsługa jeszcze gorsza. Wiec wybieram starcze wersje :) hola hola, ale nie aż tak starsze (jak 5.XX :P )

kakina 

Casos: 404

Wysłany: 2009-03-20, 21:49   

ja też mam nowsze i według mnie jest znacznie lepsze chociaż na początku trudno się przyzwyczajić....

SilviA 

Casos: 1734

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2009-03-21, 10:27   

Uważam, że nowsze gg jest lepsze;) Już się przyzwyczaiłam do jego wyglądu więc nowsza wersja bardziej mi odpowiada;)

Sousuke 

Casos: 366

Wysłany: 2009-03-22, 02:29   

A co uważacie za stare gadu? Ja używam wersji 6.1 build 157 i ani myślę zmienić na nowy syf xP

The Psychol 
Bebok xD

Casos: 542

Wysłany: 2009-03-22, 09:44   

Ja wole stare ,bo to "Nowe"GG a tlyko jeden mały plusik otóż te zdjęcia ale ile minusów ... np. Katalog Publiczny jest taki głupi ..

Stary The Best :bangin:

MINr3 
gałąnzka.

Casos: 1516

Wysłany: 2009-06-07, 18:21   

Wady ? Zalety ?

Wiesza się ? Tak stare jak i nowe. Ja lubię mieć zawsze najnowsze wersje więc teraz nie było inaczej. Nowsze znaczy lepiej dopracowane.

Ethan 

Casos: 288

Wysłany: 2009-06-07, 19:39   

stare - stabilnosc
nowe - design ?

Odpowiedz do tematu