Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy odtwarzacz na kompa

Najlepszy odtwarzacz audio/video
Windows Media Player (audio/video)
18%
 18%  [ 9 ]
WinAmp (audio/video)
33%
 33%  [ 16 ]
AIMP (audio)
12%
 12%  [ 6 ]
Nero ShowTime (audio/video/DVD)
4%
 4%  [ 2 ]
PowerDVD (DVD/video)
2%
 2%  [ 1 ]
inny
29%
 29%  [ 14 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
student229d 
najmłodszy na forum

Casos: 447
Medale: Brak

Wysłany: 2008-11-12, 16:15   Najlepszy odtwarzacz na kompa

Jaki jest wg was odtwarzacz audio/video dla was? Zapraszam do wypowiedzi. Ja wybrałem AIMP'a - najlepszy audio player, PowerDVD - bardzo dobry DVD i video player, i Nero ShowTime - w pakiecie Nero dodany, ustawił mi jako domyślny odtwarzacz DVD player i nie narzekam

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-11-12, 16:25   

Oczywiście głos na Aimpa :sweet: :spoko:

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2008-11-12, 16:38   

Cytat
Oczywiście głos na Aimpa :sweet: :spoko:

Ja rowniez AIMP :D Najlepszy z najlepszych, moje zdanie mozna poznac w temacie poswieconym temu odtwarzaczowi :D

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2008-11-12, 20:16   

do tej pory za odtwarzacz muzyki robił Winamp, ale testuje sobie właśnie tak chwalonego AIMPa i muszę przyznać, że program ma całkiem duże szansę pozostać na moim złomie dłużej. filmy od zawsze i na zawsze odtwarzam AllPlayerem, działa bez zarzutów ;)

Horigoshi 
Cstriker

Casos: 232

Wysłany: 2008-11-13, 11:40   

Muza to winamp filmy w Media Player Classic

Buffalo 
FTS !

Casos: 982

Wysłany: 2008-11-13, 17:14   

Cytat
Muza to winamp filmy w Media Player Classic

tak samo ale do muzyki dlugo uzywalem foobara2k
<br />

Michał - Drań 
Armin van Buuren Fan

Casos: 22

Wysłany: 2008-11-13, 18:49   

Do Muzyki używam już Dłuższy czas Jet Audio.W sumie posiada Wszystko..Od nagrywania, kompresji mp3 po czytanie plików tekstowych (przydatne przy słuchaniu Setów z Dołączonymi tracklistam).A Do Filmów to Allplayer, ale troche nie jestem z niego zadowolony :)

MINr3 
gałąnzka.

Casos: 1516

Wysłany: 2008-12-12, 14:16   

ofc. Foobar2000.

Przodownik w prostocie i w jakości granej muzyki a do tego mało żre pamięci w procesach.

zyglarz 
Z Własnej Bajki

Casos: 410

Wysłany: 2009-01-04, 11:08   

Audio - WinAmp bądź SonicStage (używam go również do wrzucania muzy na moja mp3 )
Wideo - KMPlayer

Dark Angel 

Casos: 438

Wysłany: 2009-01-24, 20:33   

Audio + Video = AllPlayer
Audio = Winamp
Video = BestPlayer

HaMeR 

Casos: 204

Wysłany: 2009-01-24, 21:42   

Windows Media Player mi wystarcza ;)

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-02-13, 19:13   

Cytat
do tej pory za odtwarzacz muzyki robił Winamp, ale testuje sobie właśnie tak chwalonego AIMPa i muszę przyznać, że program ma całkiem duże szansę pozostać na moim złomie dłużej. filmy od zawsze i na zawsze odtwarzam AllPlayerem, działa bez zarzutów ;)

ja tak samo z tym ze AIMPA mam juz dosyc dlugo i 99% lepszy od zwyklego winampa jak dla mnie

Creep 

Casos: 134

Wysłany: 2009-02-18, 15:19   

Oczywiście, że inny

foobar2000 :thumbsup:

K-0 

Casos: 60

Wysłany: 2009-06-12, 11:50   

Eee tam. Od zawsze najlepszy byl WinAmp :)

Champion 

Casos: 388

Wysłany: 2009-06-12, 11:57   

Popieram K-0, od lat używam Winampa i jestem z niego bardzo zadowolony. Może rzeczywiście istnieją lepsze, bardziej nowoczesne programy tego typu, jednakże przywiązanie do starego poczciwego Winampa jest tak spore, że nie zamierzam przerzucać się na coś innego ;)

Odpowiedz do tematu