Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy istnieje taki program?
Autor Wiadomość
Herudraug 
Margines Społeczny :D

Casos: 162
Medale: Brak

Wysłany: 2010-02-22, 19:41   Czy istnieje taki program?

Czy istnieje jakiś program, który pokazuje powtórzenia w tekście? Np. że wpisujemy co ile wyrazów może się pojawić wyraz? Może być też coś podobnego... xD

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2010-02-22, 22:48   

Nie ma, a nauka stylistyki nie boli.

Herudraug 

Wysłany: 2010-02-22, 22:50   

Cytat
Nie ma, a nauka stylistyki nie boli.
Tak wiem, nie boli, ale po prostu mam dłuższy tekst i mam trochę powtórzeń i lepiej mi będzie sprawdzić powtórzenia przy pomocy jakiegoś programu. xP

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-02-22, 22:54   

Cytat
Tak wiem, nie boli, ale po prostu mam dłuższy tekst i mam trochę powtórzeń i lepiej mi będzie sprawdzić powtórzenia przy pomocy jakiegoś programu

Nie rozumiem cie, nie wiem jak długi masz ten tekst, ale sądzę, że czas, który poświęcasz na szukanie tego tandetnego zwieńczył byś już jakoś poprawą swojego tekstu. Myśl logicznie.

Herudraug 

Wysłany: 2010-02-22, 23:03   

Cytat
Cytat
Tak wiem, nie boli, ale po prostu mam dłuższy tekst i mam trochę powtórzeń i lepiej mi będzie sprawdzić powtórzenia przy pomocy jakiegoś programu

Nie rozumiem cie, nie wiem jak długi masz ten tekst, ale sądzę, że czas, który poświęcasz na szukanie tego tandetnego zwieńczył byś już jakoś poprawą swojego tekstu. Myśl logicznie.

Właśnie dużą część poprawiłem, ale z powtórzeniami nie mogę się uporać, a z programem byłoby mi o wiele łatwiej.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-02-22, 23:05   

Cytat
ale z powtórzeniami nie mogę się uporać,

Bo za mało się starasz. Ja ci nie poradzę bo to nie mój problem, widzę jednak, że ci na tym nie zależy skoro czekasz aż jakiś program cię wyręczy.
Chcesz znaleźć taki program? Pisz na forum webmasterskim, nie forum młodzieżowym gdzie większość to SwEeT nastki.

Herudraug 

Wysłany: 2010-02-22, 23:07   

Cytat
Cytat
ale z powtórzeniami nie mogę się uporać,

Bo za mało się starasz. Ja ci nie poradzę bo to nie mój problem, widzę jednak, że ci na tym nie zależy skoro czekasz aż jakiś program cię wyręczy.
Chcesz znaleźć taki program? Pisz na forum webmasterskim, nie forum młodzieżowym gdzie większość to SwEeT nastki.

I tak już znalazłem stronę... która nawet (choć nie do końca) spełnia moje oczekiwania. http://www.wordcounter.com/ może komuś się przyda :P

Odpowiedz do tematu