Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
zakupy przez internet
Autor Wiadomość
Maddalena 

Casos: 310
Medale: Brak

Wysłany: 2016-08-27, 10:10   

A ja bardzo lubię zakupy przez Internet. Można spokojnie pooglądać spokojnie , sprawdzić rozmiary. Ostatnio wpadała mi w oko bielizna damska. Cala z koronki w kolorze czarnym. Piszą że koronka jest delikatna. Ale ja mam dość wrażliwą skórę i boje się koronek. Najlepiej jednak czuję się w bieliźnie bawełnianej, bez koronkowych ozdóbek.

Liza 

Casos: 240

Wysłany: 2016-10-04, 12:54   

Ja też bardzo lubię kupować przez internet, zawsze znajdę to czego potrzebuję. Moja rodzina się nawet ostatnio przekonała do wirtualnych zakupów, odkąd poleciłam tacie artykuł: http://faar.pl/ogloszenia...e-gdzie-szukac/ i znalazł sobie upragnione części do maszyn rolniczych. Internet to teraz potęga i można też kupować towar z innych krajów. Ja się cieszę, że to tak wygląda.

Monia95 

Casos: 10

Wysłany: 2016-10-10, 07:52   

Też lubię zakupy przez neta. Wygodnie, szybko i przyjemnie. W galeriach handlowych kolejki, tłumy...
Wiadomo czasem chce się coś przymierzyć, ale nie zawsze jest to konieczne.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-11-04, 07:20   

A buty też kupujecie przez internet? Ja przekonałam się do tego już dawno, ponieważ w sieci mam o wiele większy wybór. Znalazłam niedawno bikery Loriblu w znanym e-sklepie obuwniczym z ekskluzywnymi markami. Myślę nad ich zakupem, ponieważ są bardzo wytrzymałe.

legosi150 

Casos: 10

Wysłany: 2016-11-15, 23:31   

Zakupy przez Internet są wygodne, komfortowe - nie trzeba wychodzić z domu - wszystko można bezproblemowo załatwić, kwestie płatności też stoją na wysokim poziomie. Korzystne promocje, markowe rzeczy są dość często w korzystnych cenach po dużych przecenach.

poduszki do wanny

bielicka 

Casos: 286

Wysłany: 2016-11-26, 14:10   

Wszystko można teraz kupić przez internet - także zakupy spożywcze. W Łodzi działa market online Studencik http://krajowy.biz/firma,studencikcompl. Kupicie u nich zarówno produkty spożywcze, jak i chemię. Wszystko z dowozem w Łodzi i jej najbliższych okolicach. Warto się zainteresować.

yoohoo 

Wysłany: 2016-11-28, 11:50   

Sklep studencik? Ciekawa nazwa...

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-11-28, 15:46   

Hahaha w sumie tak. Ja ostatnio sporo kupuję na allegro.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-12-02, 09:51   

Ja bardzo często kupuję przez internet bo jest większy wybór i atrakcyjniejsze ceny. Szukałam ostatnio odpowiednich butów na okres jesienno-zimowy bo znalazłam fajne porady na http://sprzedajemy.pl/por...-jesien-art1362 które skłoniły mnie do szukania nowych trendów i ciekawych stylizacji.

yoohoo 

Wysłany: 2016-12-06, 07:59   

Jeśli wolisz robić zakupy przez internet, to szmizjerki możesz zobaczyć na domodi.pl. Na tym portalu jest ich bardzo duży wybór, a to w końcu najmodniejszy krój tego sezonu. Co o nich myślisz?

maku 

Casos: 8

Wysłany: 2016-12-15, 09:55   

Kupował ktoś z Was już zakupy spożywcze przez Internet? Sam kupuję w sieci dużo ale zastanawiam się nad taką ofertą. Myślicie, że warto?

patryy7851 

Casos: 24

Wysłany: 2016-12-31, 13:18   

ze sklepu spożywczego nie korzystałam :P i raczej nie mam zamiaru ale generalnie prawie wszystko zamawiam z neta bo jest taniej.

trampki 

Casos: 214

Wysłany: 2017-01-03, 14:32   

Często zakupy przez internet są dużo wygodniejsze niż zakupy stacjonarne. Przede wszystkim nie musimy wychodzić z domu :) A wszystkie projekty można obejrzeć w sieci. Bardzo fajne ubrania ma w ofercie firma Laki: http://krajowy.biz/firma,lakipl. To polski producent odzieży damskiej. Warto się rozejrzeć.

maalina2285 

Casos: 20

Wysłany: 2017-01-04, 12:06   

ja tam w internecie kupuje głownie odzież oraz drobną elektronikę.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2017-03-07, 23:44   

Ja teraz coraz częściej robię zakupy przez internet, bo mam już sprawdzone sklepy i sprawdzone firmy kurierskie dostarczające mi towar. Robię zakupy na luzie i bez stresu.

Odpowiedz do tematu