Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wystrój kuchni
Autor Wiadomość
Cornela 

Casos: 150
Medale: Brak

Wysłany: 2012-07-27, 13:49   Wystrój kuchni

Witam!

Kuchnia to twierdza każdego kucharza. Czy według Was jej wystrój ma wpływ na to, jak się w niej czujecie? Czy to ważne, jakie są płytki, meble kuchenne, dodatki?

Pozdrawiam :)

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2013-01-11, 12:08   

Dla mnie ważny jest wystrój każdego pomieszczenia, więc i kuchnię muszę mieć ładną i stylową. Sama ostatnio robiłam remont w mieszkaniu i postawiłam na kolory: żółte ściany i kafelki w lekko zgaszonej czerwieni, do tego grafitowy blat, drewniane meble i szare sprzęty. Może brzmi to wszystko dziwacznie, ale wygląda naprawdę fajnie :)

buba 

Casos: 358

Wysłany: 2013-01-23, 12:41   

dla mnie bardzo ważne jest to jak kuchnia wygląda i czy jest praktyczna, można wszystko szybko znaleźć, przyprawy są na wyciągnięcie ręki itd. i oczywiście lubię jak jest nowoczesna

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2013-01-28, 11:58   

Kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna. Wszystko musi być tak urządzone, by umożliwiać sprawne poruszanie się po niej i ułatwiać przygotowywanie posiłków. Fajnie, jeśli panuje w niej przyjazna, domowa atmosfera, bo według badań amerykańskich naukowców ;) najwięcej czasu z rodziną spędzamy właśnie w kuchni. Dobrze, żeby kuchnia była czysta i schludna, bo bałagan i brud skutecznie mogą odebrać apetyt ;P Cała reszta - tj. konkretnie już wystrój - ma znaczenie, ale dopiero w drugiej kolejności :)

Liza 

Casos: 240

Wysłany: 2013-01-28, 15:54   

Ja lubię kuchnie w jasnych kolorach, teraz chyba taka moda zresztą panuje, bo wiele stylizacji jest w bieli.

Ewelin 

Casos: 598

Wysłany: 2013-01-31, 14:02   

Tak zdecydowanie ma znaczenie. Podobają mi się estetyczne katalogowe kuchnie, ale sama mam zupełnie inną. Taką w stylu lat 90. Przytulną:) Ostatnio staram się ją jednak urozmaicić różnymi kuchennymi gadżetami i wprowadzić w nią odrobinę nowoczesnego ducha:D

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2013-02-11, 10:47   

Jak dla mnie kuchnia, tak jak i inne pomieszczenia, musi się ładnie prezentować. Brałam to oczywiście pod uwagę remontując własną. Starałam się wybrać takie meble i dodatki, żeby stworzyły razem dosyć nowoczesne, funkcjonalne, ale i przyjemne pomieszczenie. Meble kupowałam w Ikei, wszelkie dodatki w różnych innych sklepach. Ikea miała swego czasu fajną promocję, że za każde 1000zł wydane na kuchnię dostaje się 100zł w prezencie. Ja akurat wykorzystałam te pieniądze na montaż. Wolałam, żeby zrobili mi go fachowcy. Musiałam jednak wynająć odrębną firmę transportową , bo Ikea w tym względzie strasznie wysoko się ceni. Kuchnię mam w każdym razie w jasnym drewnie z grafitowymi blatami. Kafelki są malinowo czerwone i wszystko to moim zdaniem świetnie ze sobą współgra :)

Ewelin 

Casos: 598

Wysłany: 2013-02-26, 13:17   

Oczywiście, że bardzo ważny jest wystrój kuchni. Moja jest stara, ale bardzo przytulna. Panuje w niej raczej rustykalny klimat. Ostatnio zaczęłam się wyposażać w różne przydatne akcesoria kuchenne typu wielgachna praska do ziemniaków czy blender, ale wszystkie są ładnie pochowane w szafkach, tak aby nie zakłócać jej swojskiego klimatu:)

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2013-03-07, 13:32   

Hi hi, u mnie zupełnie na odwrót, wszystko jest na wierzchu, bo jak pochowam do szafek, to później przy gotowaniu się denerwuję, że czegoś nie mogę znaleźć, albo, że mam ręce obklejone ciastem, a muszę szukać jakiegoś noża, łyżki, czy innego sitka :D Ale ja mam starą kuchnię, która czeka cierpliwie na remont, więc póki co jest mi wszystko jedno, czy jest zagracona, czy nie, bo i tak jest brzydka ;P

ElektryczneSzelki 
Metalówa

Casos: 128

Wysłany: 2013-08-23, 12:14   

W kuchni musi panować porządek, inaczej nie jestem w stanie przygotować posiłku - wiece, dobre warunki pracy. Do tego czyste blaty, ładny zapach. Dobre oświetlenie, toteż w kuchni są krótkie firaneczki.

weronika 

Casos: 68

Wysłany: 2015-02-09, 17:38   Re: Wystrój kuchni

Cytat
Witam!

Kuchnia to twierdza każdego kucharza. Czy według Was jej wystrój ma wpływ na to, jak się w niej czujecie? Czy to ważne, jakie są płytki, meble kuchenne, dodatki?

Pozdrawiam :)

Oczywiście że ważne! ja bym nie potrafiła się skupić jakby pomieszczenie mnie drażniło, a w przypadku gotowania lepiej jest mieć głowę na karku :D przy aranżacji warto pomyśleć nie tylko o wyglądzie, kolorach ale też o dobrym rozmieszczeniu. Takie rzeczy można przemyśleć metodą propozycji, różnych rozwiązań tworząc wizualizację wnętrza. Można np. w programie na http://zbudujmyto.pl/ stworzyć sobie kuchnię i nie kupować płytek na ścianę i szafek w ciemno, żeby wszystko ładnie ze sobą współgrało :)

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2015-02-16, 15:35   

Cytat
W kuchni musi panować porządek, inaczej nie jestem w stanie przygotować posiłku - wiece, dobre warunki pracy. Do tego czyste blaty, ładny zapach. Dobre oświetlenie, toteż w kuchni są krótkie firaneczki.

Też uważam, że porządek jest jedną z najważniejszych rzeczy w kuchni.

okoli 

Casos: 74

Wysłany: 2015-02-17, 22:43   

tylko nikomu nie chce się go wprowadzać:)

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-03-27, 22:22   

Ja nie mam problemu z utrzymaniem porządku w kuchni. Staram się myć naczynia na bieżąco i odkładać rzeczy na miejsce. Mam kuchnię w stylu klasycznym, ale wolałabym go zmienić na bardziej nowoczesny. Według mnie wystrój kuchni warto wcześniej dobrze przemyśleć, by po 3 latach nie chcieć znowu remontu. Świetne aranżacje znajdują się na Homebooku. Można się zainspirować.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2015-04-14, 05:52   

Cytat
tylko nikomu nie chce się go wprowadzać:)

Ooo, nie zgodzę się. Ja mam porządek w kuchni, ponieważ podczas gotowania muszę wiedzieć co gdzie jest. No i muszę gdzieś sensownie poupychać to wszystko co mam.

Odpowiedz do tematu