Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Sokowirówka przydaje się w domu?
Autor Wiadomość
tiktak 

Casos: 264
Medale: Brak

Wysłany: 2016-01-18, 09:07   Sokowirówka przydaje się w domu?

Myślicie, że taki sprzęt faktycznie przydaje się w domu?
Zastanawiam się czy jak to sobie kupię, to faktycznie będę używać, czy też tylko na początku, a później o tym zapomnę, bo nie będzie chciało...
Jak to bywa u was z takimi zakupami?

hipsterka 

Casos: 286

Wysłany: 2016-01-18, 11:23   

Wydaje mi się, że to zależ ty tylko od ciebie czy będziesz z tego korzystać czy też nie :)
Na pewno sokowirówka ułatwia wykonywanie domowych soków z zachowaniem właściwości odżywczych owoców.
Zwróć tylko uwagę np. na takie urządzenia: www.cookstore.pl/wyciskar...pir,id1196.html - działają na wolnych obrotach, dlatego są lepsze, bo nie ogrzewają soków.
W ten sposób zachowuje się jeszcze więcej witamin zawartych w składnikach.
To dość istotne, jeśli chcesz się przerzucić na zdrowszy tryb życia.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-01-19, 09:01   

Ja posiadam sokowirówkę i korzystam z niej 2-3 razy w tygodniu. Zazwyczaj robię tyle soku, żeby starczyło mi to na dwa dni.

Damazy 

Casos: 4

Wysłany: 2016-01-22, 19:27   

To zależy czy lubisz świeżo wyciskane soki i jak często chcesz je pić.Ja lubię a używam sokowirówki 3-4 razy w tygodniu

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-02-01, 13:40   

To chyba taki standard. Ja też jak wyciskam sok to od razu na dwa dni.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-02-02, 11:25   

Ja w sumie też się nad tym zastanawiam. Te kupne to nie to.

sponer 

Casos: 140

Wysłany: 2016-02-10, 12:06   

mój brat kupił mamie sokowirówkę z Philipsa na avans.pl , mama korzysta bo pije te soki z buraka i selera, wcześniej nie mogła bo miała wyciskarkę. jak ktoś jest fanem soków świeżych to czemu nie, w innym wypadku wydaje mi się że będzie leżała i się kurzyła. W moim wypadku ja bym nie kupował, takie soki w ogóle mi nie smakują.

niedoświadczalna 

Casos: 8

Wysłany: 2016-02-14, 23:17   Re: Sokowirówka przydaje się w domu?

To zależy od twojego stylu, trybu zycia, podejścia do żywienia... Ja używam sokowirówkę regularnie, bo nie lubię chemicznych soków.
Poza tym mam dziecko, któremu wolę zrobić domowy sok. Ale nie każdemu chce się paprać, bo jednak trzeba chwilę czasu zawsze poświęcić na przygotowanie takiego napoju.

Maddalena 

Casos: 310

Wysłany: 2016-03-23, 17:09   

Bardzo lubię owoce, ale zauważyłam że po niektórych boli mnie brzuch. Ratuje się tabletkami przeciwbólowymi. A teraz dowiedziałam się że to może nie być ból brzucha, dlatego mam pytanie, jak boli wątroba? Bo do tej pory byłam przekonana, że wątroba nie boli.

maharadza 

Casos: 124

Wysłany: 2016-05-24, 13:18   

Każdy organ poza mózgiem może boleć, ale to chyba nie ten wątek by rozkminiać temat bólu wątroby, to raczej nie od soków czy warzyw.

Wracając do tematu to ja preferuję wyciskarki kuvings co prawda trochę kosztują, ale jeśli o zdrowe odżywianie to nie ma lepszych, bo jest najmniejsza utrata witamin i minerałów przy przerobie warzyw i owoców.

Mycha_72 

Casos: 30

Wysłany: 2016-06-13, 08:54   

Jeśli lubisz pić świeżo zrobione soki to na pewno Ci się taki sprzęt w domu przyda, jeśli jednak wiesz, że będziesz jej używać rzadko to lepiej daj sobie spokój z kupowaniem, wydasz tylko niepotrzebnie pieniądze

chlopakzgrochowa 

Casos: 14

Wysłany: 2016-08-12, 21:32   

To zależy jak często będziesz z niej korzystała.

clarisa 

Casos: 46

Wysłany: 2016-08-24, 22:34   

Wolę wyciskarkę, bo nawet z ziół i nasion można soki robić.

bielicka 

Casos: 286

Wysłany: 2016-11-30, 17:03   

Mi się wydaje, że wyciskarka do soku będzie bardziej praktyczna i łatwiejsza w obsłudze. Zajrzyj na stronę http://wyciskarki.eu/ gdzie mają bardzo duży wybór różnych wyciskarek w bardzo korzystnych cenach.

fate 

Casos: 208

Wysłany: 2017-01-04, 15:29   

Mi się taki sprzęt przydaje bardzo, wolę soki niż owoce bo w końcu ile można ich jeść? A muszę jeść ich sporo ze względu na dietę zalecaną przy zaparciach, które ustąpiły po dicopegu 10g ale doskonale wiem że kiedy wrócę do złych nawyków żywieniowych mogą szybko wrócić

Odpowiedz do tematu