Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tolerancja
Autor Wiadomość
Elltharon Filarandrel 
wewnętrzne 'phie'

Casos: 1016
Medale: Brak

Wysłany: 2008-11-16, 11:43   Tolerancja

Jest wiele nacji, wiele populacji, wielu ludzi, nie każdy jest biały lub opalony, są ludzie o karnacji czarnej, lub żółtej, czerwieńszej...

Czy zwracacie uwagę na kolor skóry innego człowieka? Na jego ubiór,bycie? Czy mógłby on zostać bliską osobą? Związek? Miłość? Przyjaźń? Jak daleko moglibyście się posunąć ufając takiej osobie?

Czy przeszkadza wam inny kolor skóry rówieśnika? Wstydzilibyście się kogoś z 'nieco' dziwnym stylem?

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-11-16, 11:50   

Kolor skóry, wygląd to ostatnia rzecz na którą patrzę.
Przecież osoba z czarną skórą kocha tak samo jak ta z białą czy fioletową.

r0m3k 

Casos: 248

Wysłany: 2008-11-16, 13:16   

mi to jest obojetne

ale przykladowo jak bylem w Amsterdamie we wakacje
zauwazylem szybko ze przykladowo w supermarketach w sklepach zawsze za kasa stoja arabowie/ czarnoskorzy - nigdy bialas

ogolnie mowi sie ze czarnoskory to len taki ze to sie w pale nie miesci - takie podejscie maja ludzie mieszkajacy w krajach gdzie tych murzynow jest na peczki - u nas w polsce jest zupelnie inne podejscie

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-11-16, 14:24   

Kolor dla mnie nie miał nie ma i nigdy nie będzie miał znaczenia..
Mogłabym mieć męża czarnego , zielonego i fioletowego nie to sie liczy. ;]
A ubiór? Ogólnie tez nie jest ważny jezeli ktos mi sie podoba a jego ubiór nie to mu to powiem jezeli mu tez zalezy to by jakos zmienił delikatnie swoja garderobe;]

fortuna 

Casos: 470

Wysłany: 2008-12-11, 09:06   

Jestem tolerancyjna do pewnych granic. Bycie całkowicie tolerancyjnym, to jak nie mieć własnego zdania, biernie przyjmować wszystko jak leci. Jeśli chodzi o kolor skóry, każda jest ładna. To szata duszy i serca człowieka, a jego można ocenić tylko po zachowaniu. Nie jestem tolerancyjna na wszystkie rodzaje kultury czy wyznania. To by godziło z moimi normami czy zasadami.

zyglarz 
Z Własnej Bajki

Casos: 410

Wysłany: 2008-12-24, 13:24   

Brak tolerancji przede wszystkim wiąże się z uprzedzeniami ... zastanawiam się skąd one tak na prawdę się biorą ... hmm ... społeczeństwo nas uczy jakie mamy mieć podejście do ras ?
Telewizja? Książki ? Magazyny ? ... albo przekazywane w genach po przodkach ? nie znam odpowiedzi na to pytanie ...

Osobiście jestem osobą tolerancyjną ... ale fanatyzmu nie zaakceptuje nigdy !

BlackSmile 

Casos: 228

Wysłany: 2008-12-24, 14:43   

Nie wiem czy jestem tolerancyjna. Staram się taka być.
Jeżeli chodzi o inne narodowości, ludzi, kolor skóry, religię, to tolerancyjna jestem.
Gorzej z zachowaniem, tutaj mogę kogoś zranić moimi poglądami.

pszczola93 
Rzeźnik z Blaviken

Casos: 498

Wysłany: 2009-01-08, 22:44   

Ja jestem ogólnie bardzo tolerancyjny do wszystkich ras krajów subkultur i religi tylko nie dla homoseksualizmu

Scarlett 
Scarlett

Casos: 152

Wysłany: 2009-01-09, 22:41   

Jestem tolerancyjna...nie przeszkadza mi styl ubierania się, przynależność do subkultur, religia, narodowość, ani tym bardziej kolor skóry...to nie zmienia faktu, że coś może mi się po prostu nie podobać

Chickenix 

Casos: 850

Wysłany: 2009-01-10, 23:30   

Cytat
Jestem tolerancyjna...nie przeszkadza mi styl ubierania się, przynależność do subkultur, religia, narodowość, ani tym bardziej kolor skóry...to nie zmienia faktu, że coś może mi się po prostu nie podobać

Zgadzam się. Scarlett - bardzo mi się podoba jak dokładnie potrafisz wyjaśnić swoje zdanie :)

Tiili 

Casos: 134

Wysłany: 2009-01-20, 11:37   

Mi oczywiście nie przeszkadza kolor skóry, styl ubierania się itp.
Najważniejsze jest to jaki jest człowiek w środku nie jego powierzchowność. Nie widzę przeszkód w przyjaźni np. z czarnoskórym człowiekiem. Zawsze byłam tolerancyjna i oczywiście nadal jestem :P

Missy 
Gwiazdka

Casos: 120

Wysłany: 2009-01-22, 18:40   

Absolutnie nie zwracam na takie rzeczy uwagi. Człowiek? To ta sama rasa, czemu mam być nie tolerancyjna dla swojego towarzysza?

Lizi 

Casos: 84

Wysłany: 2009-02-04, 23:24   

Jestem tolerancyjny w każdym szczególe.
Czy to kolor skóry czy wyznanie czy pogląd.
Niestety ja jestem ścigany przez prawo za moją religie :( (Rastafaraj)

Maialen 
iraultza gorria

Casos: 154

Wysłany: 2009-02-07, 00:33   

Cytat
Wszelka nietolerancja jest cechą ludzi prymitywnych, a ja nie jestem prymitywna

No nie całkiem tak jest Azumi. Zgadzam się, że nietolerancja jest cechą prymitywną w przypadku ludzi, którzy nigdy nie widzieli na żywo murzyna czy chińczyka i nie potrafią swojego zdania uargumentować. Ja staram się być tolerancyjna ale przyznam szczerze, że nie zawsze wychodzi... szczególnie jeśli ktoś nie toleruje mnie. Nietolerancja nie działa przecież tylko w jedną stronę. Mi się kilka razy zdarzyło, że murzyni prześladowali mnie tylko dlatego, że wychowałam się w Polsce. Raz nawet jawnie się ze mnie wyśmiewali, no to padało kilka ostrych słów z mojej strony też. Na pewno nie dam sobą pomiatać przez nikogo. Mogłabym jeszcze pisać i pisać o murzynach, którzy za mną łazili po całym mieście, napastowali mnie i koleżankę itd... ale szkoda słów nawet. To są bardzo, bardzo męczący ludzie. Byćmoże miałam w życiu pecha ale jak narazie jestem bardzo uprzedzona i poznając nowego murzyna ma on już ode mnie na starcie przyklejoną jakąś łatkę i przypuszczam, że narazie nic z tym nie zrobię. Co do innych ras, religii, narodowości, przekonań politycznych itd... to jestem całkowicie otwarta, jesli ktoś szanuje teżą moją rasę, narodowość, religię i przekonania polityczne. Moje słońce jest muzułmaninem, mój dobry przyjaciel urodził się w chinach i uwielbiam ich za to jakimi są ludźmi. Myślę, że z murzyna też bym zaakceptowała, mogłabym go nawet polubić, gdyby okazał się ciekawym człowiekiem z którym możnaby pogadać o czymś więcej niż seks, i któy nie próbowałby mnie obmacać przy każdej nadarzającej się sposobności ale narazie jeszcze takiego nie spotkałam. Mam nadzieję, ze kiedyś spotkam.

!Fresh! 
FRESHcie

Casos: 1720

Wysłany: 2009-02-07, 11:08   

Staram się być tolerancyjna i myśle, że mi to wychodzi. Kolor skóry, narodowość, religia nie są to dla mnie powody dla których odrazu z góry przekreślam człowieka. Nie ocenia się książki po okładce!

Odpowiedz do tematu