Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tolerancja
Autor Wiadomość
chillOut 

Casos: 112
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-05, 15:51   

Cytat
Słyszałem natomiast niejednokrotnie w tv że homoseksualizm to nie choroba a więc wybacz ale pozostane przy swoim

Tv... zbiór wiedzy .

Cytat
a jeśli w Holandii na prawdę leczy sie homoseksualistów to jest to kraj hipokrytów gdyż takie związki są tam legalne.

Tak.. bo cały kraj to jeden głos . I na pewno wszyscy chcieli takie zwiazki zalegalizować .

Cytat
jesem Polakiem i miałem na myśli Polskę

Oj przepraszam . Napisałeś nigdzie .

Proszę bardzo . Chcesz - masz .
http://www.bezuprzedzen.o...art.php?art=286

chillOut 

Wysłany: 2009-07-05, 15:59   

Cytat
Nie mówili tego prezenterzy na 4fun.tv tylko jacyś tam powarzni profesorowie na tvn24 czy coś.

Tvn rządzi . Owszem . Bo powszechnie homoseksualizm został jakby wypisany z grupy chorób psychicznych . Nie zmienia to faktu , że jest masa specjalistów , którzy wciąż uważają to za chorobę .
Cytat
poprawiam się nigdzie w Polsce

Cytat
Nawet nie kliknę. Mówiłem - zostaje przy swoim

Te twoje nigdzie w Polsce jest gówno warte , a za przeproszeniem. Teraz nie chcesz się przyznac do błędu , bo ja ci tutaj czarno na białym podałam linki , w których jest info o leczeniu homoseksualistów na świecie i w POLSCE. A ty nie umiesz swojej tezy niczym potwierdzisz . Nie powiesz mi jeszcze raz, że homoseksualizmu w POLSCE nigdzie się nie leczy

chillOut 

Wysłany: 2009-07-05, 16:03   

Cytat
Ty jesteś gówno warta!!!!

Nie ma to jak rozmowa na poziomie :) Dziękuję za komplement !

Cytat
Spoko przyznaje się do błędu. leczy się ale dla mnie to nie choroba. strzałeczka

Spokojnie . Skoro nie uważasz tego za chorobę , mnie to nie obchodzi . Ja tylko napisałam , ze jest to choroba , a ty mnie wyśmiałeś , nie doczytując nawet nic w tym temacie .

chillOut 

Wysłany: 2009-07-05, 16:16   

Cytat
Oh ah.

Brnij dalej :)

Cytat
Jeśli cię nie obchodzi starasz mi się udopwodnić że jest bo...

Bo na tym polega dyskusja . Jak ty nie chcesz mojego zdania przyjąć do wiadomości , to czemu mam się tym przejmować ?

Cytat
Też byś mnie wyśmiała gdybym powiedział coś śmiesznego dla Ciebie.

Wybacz, ja nie wyśmiewam nikogo , bo wiem , ze są różni ludzie i różne zdania .

Cytat
Czytając coś w tym temacie poznałbym zdanie innych które i tak nie byłoby w stanie zmienić mojego zdania

Mam tu na myśli twoją wypowiedź, iż rzekomo nigdzie w Polsce siyę homoseksualizmu nie leczy , a nie twojego poglądu wobec nich .

I proponuję skończyć offtop i kontynuować to na PW , bo to w sumie temat o tolerancji , a nie homoseksualizmie .

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-07-05, 18:43   

Cytat
Ja jestem osobą w pełni tolerancyjną. Jednak nie toleruję
Czyli nie jesteś w pełni tolerancyjny ;p
To czy homoseksualizm jest chorobą czy nie.. hmm.. różnie mówią, różnie piszą..

Staram się być tolerancyjny.. ale jak narazie to są starania i nie mogę powiedzieć, że jestem w pełni tolerancyjny.. nie podoba mi się widok facetów ściskających się i całujących

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-05, 18:47   

Cytat
Jeśli są chorzy to czemu nigdzie, powtórzę nigdzie się tego nie leczy?

A czemu się leczy takie rzeczy jak zaburzenia hipomaniakalne chociażby? Czemu się leczy ADD? Bo ludzie to idioci. Choroba ma jasną definicję. Odchył od stanu naturalnego. Nie jest powiedziane nigdzie, że choroba musi być czymś złym. Pokroił bym jakby ktoś chciał mi moją manię zabrać. To, że w 99% przypadków mam dobry humor dla lekarzy nie jest oznaką zdrowia bo każdy normalny człowiek musi się czasem zdołować, musi być spięty i zważać na opinię innych. To nie normalne się nie bać. Definitywnie jestem chory. Definitywnie jestem szczęśliwszy.

Nie każde schorzenia się leczy. Nie na każde jest lekarstwo. 90% ludzi ma rozdwojenie jaźni i napieprza do siebie w głowie nazywając to myśleniem. Dyskutuje samemu ze sobą. Są czynniki psychiczne których leczenie uderza w prawa człowieka. Homoseksualizm chociażby...

Cytat
Słyszałem natomiast niejednokrotnie w tv że homoseksualizm to nie choroba a więc wybacz ale pozostane przy swoim

Proste. Zależy kto ocenia^ Dla kościoła każda perwersja jest chorobą..nawet masturbacja nią jest. Czy to kościoła wina, że nikt jego zdania nie podziela i nie trąbi o tym w TV? Swoją drogą ciekawe źródło wiedzy. Nie ważne KTO tak powiedział..skoro mówili to w TV to pewnie ktoś kto się zna na rzeczy^ Bo jak to tak inaczej?!

Cytat
Nie mówili tego prezenterzy na 4fun.tv tylko jacyś tam powarzni profesorowie na tvn24 czy coś.

Powaga to syndrom wiedzy? Szkoda. Widać na pewno nie znam się na rzeczy bo tego słowa jak i samego stanowiska wobec świata nie znoszę. Czemu wierzysz komuś kogo nie znasz? Bo jest poważny?

Cytat
jest masa specjalistów , którzy wciąż uważają to za chorobę .

Coście się tak tych specjalistów czepili? Wszyscy o nich mówią a nikt nie poda choćby jednego nazwiska osoby, która ma takie bądź inne stanowisko. Część specjalistów wierzy w magię a jeszcze inna część w życie pozagrobowe czy zmartwychwstanie Jezusa. To znaczy, że ja też powinienem?

Cytat
Ja tylko napisałam , ze jest to choroba

Brzmi jak absolut.. Dla jednych jest dla innych nie, jak wszystko. Możemy spierać się, którzy specjaliści mają rację, albo przybić sobie piątkę, pogratulować stanowiska i iść na piwo.

Możemy się spierać i specjalistami się podpierać..ale co to za argument? Taki, który czyni mnie mądrzejszym? Zazwyczaj nie znamy nawet argumentów tych specjalistów..ale ich popieramy bo są specjalistami. Tak to przynajmniej wygląda..przynajmniej w tym temacie.

"To jest prawdziwsze bo tak się robi na świecie"

Na świecie robi się dużo rzeczy w imię idei nie do końca rozumianych nawet dla ludzi, którzy te rzeczy robią dla tych właśnie idei :P

Homoseksualizm z punktu widzenia biologicznego i psychologicznego jest zaburzeniem funkcji seksualnych i jako taki może być uważany za chorobę psychiczną.

To jak z tym piwem?

Pozdrawiam.
I need to hear you<br />
M <3.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-07-06, 06:31   

Wszyscy trąbicie jedno tolerancja i tolerancja. Ale nie samym chlebem żyje człowiek, co za dużo to nie zdrowo. Nadmierna tolerancja także ma swoje skutki uboczne. Mówiąc, że homoseksualizm to choroba lub coś naturalnego, to tą ścieżką myślenia dojdzie do tego, że kanibalizm, i pedofilstwo jest czymś naturalnym o_0

efrell 
Aniołek z różkami ;)

Casos: 178

Wysłany: 2009-07-06, 11:18   

Cytat
Mówiąc, że homoseksualizm to choroba lub coś naturalnego, to tą ścieżką myślenia dojdzie do tego, że kanibalizm, i pedofilstwo jest czymś naturalnym o_0

Nie prawda,ze do tego sie dojdzie poniewaz pedofil robi krzywde dziecku, a kanibal zjada drugiego czlowieka.
Natomiast homoseksualista nie robi krzywdy swojemu partnerowi ktory decyduje sie z nim byc.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-07-06, 11:19   

Cytat
nie robi krzywdy

Ale niszczy społeczeństwo, to grzech.

efrell 
Aniołek z różkami ;)

Casos: 178

Wysłany: 2009-07-06, 11:24   

Tolerancja polega na tym,ze akceptujesz ludzi takimi jaki są.

Skoro ich nie akceptujesz nie jesteś tolerancyjny.

W jaki sposob niszczy spoleczenstwo??
Mnie nie niszczy,bo mi nie przeszkadza.
Akceptuje ich.

Uważam,ze gey jest lepszym przyjacielem niz kobieta :D

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-07-06, 15:33   

Cytat
Cytat
nie robi krzywdy

Ale niszczy społeczeństwo, to grzech.

Nie rozumiem?? Jeżeli dwójka homoseksualistów żyję ze sobą w szczęściu i zgodzie i nie afiszuje się z tym nadmiernie, to jakiż to negatywny wpływ mają na społeczeństwo?

Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180

Wysłany: 2009-08-29, 10:20   

Po 1 każdy jest rasistą i żaden inteligentny wolnomyśliciel nie wmówi mi, że tak nie jest. Można jeno się tym bardziej lub mniej obchodzić aka fobią bądź tylko czysty rasizm. Gdy widzimy żebraka odrazu zaliczamy go do grupy ludzi ubogiczh biednych etc. czyli jesteśmy rasistami. Nic o nim ie wiemy a na 1 rzut oka myslimy o nim że pewnie piJoK może złodziej pewnie domu nie ma. Czy to nie jest rasizm?

Jestem rasistą jak każdy człowiek ale najbardziej nie lubię obnoszenia sie ze swoją seksualnością. Jesteś gejem? okej co mnie to! Wolność Romku w swoim domku. Jeżeli chcesz być orginalny i całować się w parku to się całuj ale nie myśl wtedy, że ludzie nie wezmą cie na języki. Bo po prostu jesteś inny a wszystko co inne wzbudza ciekawość, zawsze ciekawość potem wrogość.

Zachowania homoseksualne są dla mnie oznakiem braku honoru dla kumatych "kodeks honorowy" warto przeczytać. A chodzi mniej więcej, że każdy człowiek a w zasadzie mężczyzna który jset gejem pedofilem zoofilem czy kim tam nie ma prawa do mhm ujmę to "satysfakcji honorowej". Nie moze być dżentelmenem etc. po prostu jest gejem co już ukierunkowuję go do grupy społecznej.

Co do czarnych to jakoś nie darze ich sympatią i nigdy nie będę darzył co nie oznacza, że nie moge wśród nich znaleźć przyjaciela vulgo może i ak się stanie. Do zółtej rasy zawsze czułem respekt niczym ONRowcy kumali się z tatarami w czasach 2 RP tak i ja czuję ciekawość i przyjaźń w ich stronę. Islamu nie lubię i nie będę lubił ale szanuję ich za konserwatyzm.

Mhmm coś pominąłem? xD

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-08-29, 10:30   

Cytat
Po 1 każdy jest rasistą i żaden inteligentny wolnomyśliciel nie wmówi mi, że tak nie jest.
Haha daj spokój co Ty możesz wiedzieć o tym i o ludziach tym bardziej ich poglądach jeżeli myślisz ,że każdy jest taki sam to współczuje. Tym bardziej nie nazywaj mnie rasistką i nie zaliczaj mnie do grupy popierdolonych ludzi ok ? Rasizm się czymś charakteryzuje NIE TYM ->
Cytat
dy widzimy żebraka odrazu zaliczamy go do grupy ludzi ubogiczh biednych etc. czyli jesteśmy rasistami
TO NIE RASIZM ;/

To może mi powiesz ,że jak jestem na forum w grupie V.I.P a inni w innej to admin jest rasistą ? xD
Ostatnio zmieniony przez Siiii. 2009-08-29, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-08-29, 10:33   

Cytat
Gdy widzimy żebraka odrazu zaliczamy go do grupy ludzi ubogiczh biednych etc. czyli jesteśmy rasistami. Nic o nim ie wiemy a na 1 rzut oka myslimy o nim że pewnie piJoK może złodziej pewnie domu nie ma. Czy to nie jest rasizm?

Rasizm to byłby, gdybyśmy po jego wyglądzie wyrobili sobie opinie o jego charakterze, a to nie wszysy czynią, co prowadzi do wniosku, że jednak nie wszyscy sa rasistami.

Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180

Wysłany: 2009-08-29, 11:03   

Fucking_Beautiful, i po co tyle długich brzydkich słów? Opanuj się. Nie napisałem, że każdy jest taki sam chociaż socjalizm przez 50 lat nas zrównywał . Zresztą co ty chrzanisz :D a jak powiem, że każdy oddaje mocz to ty mi powiesz ze to nie prawda bo każdy jest inny? Są rzeczy i czynności który każdy robi.

Sajmon, żyj z tą wiedzą do końca życia. :)

Pewnie mi powiecie że są ludzie którzy nigdy nie kłamią? xD czy podzielicie kłamstwa na dobre i złe i te dobre usprawiedliwicie? Tak samo jest z rasizmem. Nie

Odpowiedz do tematu