Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Teatr!
Autor Wiadomość
pszczola93 
Rzeźnik z Blaviken

Casos: 498
Medale: Brak

Wysłany: 2010-01-08, 01:34   

osobiście lubię teatr tylko bilety są strasznie drogie no niestety. :)

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-01-18, 21:01   

jeśli mam być szczery to w 2008 roku poszliśmy z klasą na spektakl i ja z 2 ziomkami byłem wstawiony i ciągle mieliśmy z czegoś pompę, 80 minut śmiechawy, byłem czerwony jak burak, i tłumiłem w sobie ten śmiech xD
mina wściekłej wychowawczyni i upomnienia - bezcenne xD

a tak na poważnie to tylko raz mi się podobało, ale to sam jakiś koleś tylko występował, dobry był, fajne gagi sadził, niezły głos, zwroty akcji, ciągle zaskakiwał i u wszystkich zasiał posłuch :P

Nikita 

Casos: 38

Wysłany: 2010-08-08, 14:27   

Byłam raz w życiu w Teatrze; niestety nie pamiętam na czym, to było dość dawno :)

sandusia 

Casos: 148

Wysłany: 2010-10-14, 18:34   

Byłam w kilku teatrach wraz z szkołą ale zazwyczaj to była jakaś smętna nuda .. ale ostatnio w wakacje w naszym miejscowym magazynie pojawił się teatr z Nowej Soli który potrafił zaszokować ... Scena u nas jest skromna bo przeważnie grają tam zespoły rockowe a im to nie przeszkadzało i wieczorem tak po 12 przenieśli spektakl na zewnątrz grali na dachu garażu i było niesamowicie ... Teraz niedawno też wrócili do Cmg z własnej inicjatywy i tez pokazali klasę ... wszyscy dobrze się bawili niezależnie od wieku

domino80 

Casos: 26

Wysłany: 2010-11-04, 11:37   

Kto w dzisiejszych czasach idzie do teatru... to już jest przeżytek.

mała mi 

Casos: 90

Wysłany: 2010-11-26, 20:22   

Chodzę co jakieś 2-3 miesiące. Pewnie robiłabym to częściej, gdyby bilety nie były tak drogie.
Ostatnio widziałam Fausta, a 11.12 wybieram się na Mistrza i Małgorzatę.

Niech je w przeciwną los potrąci stronę,

One wbrew losom, w tym lub tamtym świecie,

Znajdą, przyciągną i złączą się przecie...”

mar_ek 

Casos: 28

Wysłany: 2011-02-04, 13:55   

Byłem parę razy w teatrze, ale w moim miescie nie ma jakiś wybitnych spektakli.

Compan 

Casos: 896

Wysłany: 2016-03-17, 09:42   

Jeśli interesują was instrumenty muzyczne, to moim zdaniem warto zajrzeć sobie do http://sklep-muzyczny.com...nstrumenty.html . Firma z pewnością posiada bogatą ofertę instrumentów, więc warto sobie ją przejrzeć.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-11-17, 10:57   

ja już lata nie byłam w teatrze, jakoś nie było ku temu okazji...

Odpowiedz do tematu