Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Subkultura Emo?
Autor Wiadomość
Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-07-04, 14:07   

Cytat
Ci ludzie też potrzebują pomocnej dłoni, osoby , która pomoże im wstać z życiowego upadku. Ktoś napisał skrzywienie psychiczne więc olewam. Skrzywienie psychiczne to kolejny powód dla którego trzeba takiej osobie pomagać
Tak ,ale potrzebują pomocy psychiatrycznej :) a zwykły człowiek owej nie potrafi zapewnić .. to nie pierwsza pomoc. Tu problem z głową.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-04, 14:26   

Cytat

Można powiedzieć niewiem pedagożce(czy jak to tam się mówi) w szkole. Albo matce danego osbnika. Jeśli tylko się chce na prawde można pomóc.
Często matki takich dzieci widzą co się z nimi dzieje ,ale i tak nie wiedzą jak to ogarnąć :]

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-04, 14:34   

Cytat
Dziwne. Jak można nie dbać o swoje dziecko. Mnie matka chciała oddać do psychiatry jak znalazła lufkę przy mnie. Teraz jestem za to wdzięczny że mnie ogarnęła. Ale nie ważne, ni o tym temat.
Nie rozumiesz są rodzice którzy biją swoje dzieci za takie akcje.. są rodzice którzy są opanowani przez dzieci i mimo ,że chcą nie potrafią nic zrobić.. są też rodzice którzy robią ,ale nic to nie daje..

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-04, 15:10   

Cytat
Nie wziąłem tego pod uwagę, ale.... Na sznur z takimi 'rodzicami'. Sorry takie mam poglądy.
Spoko ja też się zgadzam.

Cytat
Więc powinni się do psychologa wybrać.
Czemu ? Przez to ,że mają za dobre serce? Bo zwykle to dzieci takich rodziców są ponad nimi.
Cytat

eżeli ktoś coś robi ale nie daje efektów to chujowo się stara.
No to ma wyjście stara się a jak nie wychodzi to zamienia się w rodzica nr 1 czyli opcja przemoc.

Wsiosek :
Zmieniasz coś.. Jak wyjdzie to kól
Zmieniasz jak nie wyjdzie to albo zostawiasz tak jak jesteś albo zamieniasz się w hardcorowego rodzica.

Tutaj dzieci mają zrytą psychikę nie zawsze jest to wina rodzica.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-04, 15:46   

Cytat
ie wiem czy zauważasz subtelną różnicę pomiędzy psychologiem a psychiatrą. Sam byłem kilka razy na rozmowie u psychologa i on nie badał czy jestem normalny, ale rozmawiał ze mną na ciężkie tematy w taki sposób że byłem w stanie to wszystko zrozumieć.
No ja wiem mniej więcej czy się różnią..

Cytat
ie zgodze się z Tobą. Dziecko to skarb i trzeba czasem zrobić wszystko i wszystko zostawić żeby mu pomagać a nie spróbować a jak nie wypali to wp***dol.
Ej ,ale stój! jakie ze mną?? Czy ja tak robię?? Nie.. są tacy ludzie i w około takich jest pełno.. ja Ci pokazuje jak się dzieje właśnie .. Dla mnie to jest chore i posrane bić swoje dzieci ,ale tak jest niestety.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-04, 15:55   

Cytat
Przepraszam, nie chciałem Cię urazić.Chodzi mi o to że twierdzisz że jedynym wyjściem jest olac sprawę jeśli pierwsza próba się nie uda.
Nie no spoko. Chodziło mi o zupełnie odwrotny stosunek :)

opera 
Manchester

Casos: 44
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-04, 16:44   

Ludzie są chorzy, jeśli tną się "na pokaz". Znam osobę, która się samookaleczała, ale ona miała problemy osobiste i jedyną ucieczkę znajdowała w bólu. Ale tamci, z tych zdjęć...psychole...

opera 
Manchester

Wysłany: 2009-07-16, 15:54   

Bo gdyby mieli problemy to czy robiliby sobie zdjęcia? Duma ich rozpierała... Zrobili to dla szpanu, bo ja wiem...a jeśli mają problemy, to chyba z głową.

opera 
Manchester

Wysłany: 2009-07-16, 20:33   

No tak, co do tego się z Tobą zgadzam. Ale istnieje różnica między realnymi problemami, a tymi wyimaginowanymi, które mają być wymówką dla ich masochistycznych skłonności.

niknes 

Casos: 262

Wysłany: 2009-10-19, 14:46   

Nie ma subkultury Emo. Emo to tylko i wyłącznie gatunek muzyki.

noid 
przyszły ratownik

Casos: 1966

Wysłany: 2009-10-19, 15:18   

Cytat

teraz juz sie takowa wyksztalcila :)

zdjecia jednej emo dziewczynki: tylko dla pelnoletnich

i wideo:

niknes 

Wysłany: 2009-10-19, 15:47   

Kiedy się wykształciła?
Słucham tego gatunku od 3 lat najwyraźniej ominęłam ten etap.
Dziewczynka z filmiku albo czyta za dużo bravo, albo sobie jaja robi bo innego wytłumaczenia nie mam.
Ludzie bardziej emocjonalni?
'Co mogę jeszcze powiedzieć....'
Biało różowy ubiór to moda wykreowana przez mass media i jeżeli subkultura emo kiedykolwiek istniała to w latach 80, i nie miała nic wspólnego z tym cyrkiem, co teraz.

noid 
przyszły ratownik

Casos: 1966

Wysłany: 2009-10-19, 15:57   

do tej postaci jaka jest teraz wyksztalcila sie stosunkowo niedawno.
kiedys emo to byla tylko muzyka, teraz takze styl ubioru a nawet styl zycia.

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-10-19, 17:50   

Cytat

rotfl, o czym ty gadasz? :)
Może i ta subkultura zaczęła sie od muzyki, ale ona jest, to nie podlega wątpliwości. Istnieje teraz na tyle osób zachowujących i ubierających sie charakterystycznie dla tej grupy ludzi, że ze spokojem można to nazwac subkulturą.
Chyba pomyliło Ci się ze screamo. TO jest jedynie gatunek muzyczny. Emo to juz również subkultura.

niknes 

Wysłany: 2009-10-20, 14:33   

Screamo i emo to są gatunki muzyki.
To też zależy od tego,jak kto definiuje subkulturę i wg.mojej definicji subkultury Emo nie ma. nie można być emo, bo nie można być muzyką.
To jak jakbyś powiedział że jesteś popem czy techno.

Odpowiedz do tematu